Question Looking for a vendor meklējat uzticamu kristālmetāla pārdevēju dienvidu afrikā

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es esmu bijis forumā varbūt gandrīz mēnesi, un es esmu iemācījies daudz ko, bet pašlaik es meklēju uzticamu kristāla metamfetamīna pārdevēju, kas nav pārāk dārgs, es esmu no Dienvidāfrikas, tāpēc naudas apmaiņa no šejienes uz ASV dolāriem ir diezgan dārga, šeit es maksātu ap R400/20USD par kristāla gramu, bet kristāla cenas pārsniedz 120 dolāru par gramu, ko es esmu atradis, ja kāds zina par pārdevēju vai ir viens pls atbildēt. Es tikai meklēju uzticamu pārdevēju, kas pārdod kristālu par saprātīgu cenu, un, ja jūs atradīsiet Dienvidāfrikas pārdevēju, tas būtu vēl labāk. Paldies visiem.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Esmu no Dienvidāfrikas,kaut kur ziemeļu Kapā.

Es varu jums sagādāt TIK (metamfetamīnu)
Cenas tieši no Nigērijas karteļa
R150 / $8 par gramu + mana maksa
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yo paldies cilvēks, tas nemaz nav slikti, labākā cena, ko esmu saņēmis līdz šim, Cape ir labi ar tik, ka es zinu. tas ir R150 par gramu un cik daudz būtu piegāde durban vai jūs zināt ur cilvēki pārdod šeit?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Jā, r150 par 1 gramu. jūs uzzināt, cik kurjers būs no Kimberley, Northern Cape uz Durban nekā u dodiet man zināt.
CAT sākas no R50 šajā pusē.
Mandrax sākas no r40 pilna tablete/tablete.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Vislabāk jums būtu doties tur, kur Durbanā ir nigēriešu veikali, un lūgt kādu kristālu.
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jā, es redzu, es esmu ap hillcrest, tāpēc gandrīz durban, dažreiz es smēķēju mandrax àswell un thata q laba cena, cik daudz būs piegāde būs no u uz šeit hillcrest.
 
Top