Meklējat piemērotu, regulējamu vakuumsūkni..

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tāpēc es meklēju vakuumsūkni, kas droši radītu 640 mm hg vakuumu.
Es esmu pilnīgs iesācējs vakuumdestilācijā un mēģinu izmantot savu benzaldehīdu, nesaņemot nitroetānu, jo nevaru to atrast.
Man vienalga ir vajadzīgs pienācīgs Buchnera vakuumsūknis - neesmu pārliecināts, vai tie visi ir regulējami vai nē, bet būtu noderīgi izmantot vienu un to pašu sūkni reakcijām, ja es grasos to iegādāties.....
Vai kāds var norādīt pareizo virzienu? EBay? AliExpress? Neatkarīgi no tā, ko tiešām dara tikai nepieciešams, lai varētu pull 640 mmhg un neviens, šķiet, sarakstā to kā šo vienību.
Es izdarīju konversiju uz vienu eBay (no Ķīnas vienalga, tāpēc es to saņemtu no AliExpress droši vien).
Paldies! Man tiešām vajadzīga jūsu palīdzība!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tātad. VAKUUMS DAUDZIEM CILVĒKIEM IR MULSINOŠS. 640 mm/hg ir aptuveni 2,5 psi vakuuma. Tas nozīmē, ka tas ir par 2,5 psi zemāks nekā gaisa spiediens jūras līmenī (14,7 psi), tas patiesībā nav vakuums, tas ir tikai zemāks nekā atmosfēras spiediens, kas ir 750 mm/hg. 1 atmosfēra 14,7 psi 750 Pascale 1 torrent. Tomēr šo nelielo vakuuma daudzumu var panākt ar 12 V līdzstrāvas automobiļu vakuumsūkni, kas darbina lukturu lukturus vai vējstikla mazgāšanas mehānismus. Šādu sūkni var iegādāties par 25-30 dolāriem.
Nākamais sūknis sarakstā ir vienpakāpes rotora lāpstiņu vakuumsūknis. Tie vakuuma burbuļus no epoksīda ir 1/4 līdz 1/3 ZS un var radīt 15+ reizes lielāku vakuumu, nekā jūs sakāt, ka nepieciešams. Tos var iegādāties par 50-70 $ Ebay Amazon ect. Ir pieejami lielāki vienpakāpes sūkņi, divpakāpju rotējošās lāpstiņas un citi modeļi, sākot no 20 reizēm, kas jums nepieciešams, līdz 50 vai vairāk reizēm, kas jums nepieciešams. Iegūstiet aukstu uztvērēju vai arī jūs mainīsiet eļļu katru reizi, kad to izmantojat. Parasti automobiļu tipa sūkņiem nav nepieciešams uztvērējs, tie var strādāt ar spiedienu vai vakuumu, tiem nav nepieciešama eļļa un tie ir ļoti mazi. Katram tipam ir daži plusi un mīnusi
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Smieklīgi, bet es šeit satiku kādu ķīmiķi, un viņš teica tieši to pašu. Es arī noskatījos video par to pootube, un tas vēl vairāk veicināja manu izpratni.
Iepriekš esmu izmantojis rokas vakuumsūkni, bet tas salūza.
Beigu beigās es izvēlējos sūkni, kas būtībā ir divi vienā, gan pozitīva spiediena, gan negatīva spiediena sūknis - iespējams, tas ir paredzēts automašīnu remontam (tā tur rakstīts).
Tajā teikts, ka tā maksimālais spiediens ir 7 bāri.
Godīgi sakot, mans mērķis bija sekot racēmiskā amfetamīna sintēzei, kurā izmanto vakuumdestilāciju, šķiet, pie aptuveni 650 mm hg, tāpēc, kā jūs sakāt, tas ir patiešām mazs vakuums (vai negatīvs spiediens, kā jūs pareizi norādījāt.😀).
Godīgi sakot, tas šķiet dīvains vakuums, jo, kā jūs pareizi norādījāt, 650 mm hg nav tik daudz zemāks/augstāks par 🙃) atmosfēras spiedienu.
Es domāju, ka lielākā lieta, ko es sapratu, ir tā, ka sūkņiem laboratorijā nav viena izmēra, kas der visiem... ir vajadzīgi vairāki dažādi tipi - jo īpaši, ja mēs runājam par rotovapu vai GCMS, vai kaut ko citu.....
Es arī sapratu, ka man ir jāiegādājas aukstuma uztvērējs, ko ievietot starp ierīci, kurai es velku vakuumu, un sūkni - uz katru gadījumu. Man šķiet, ka tagad esmu apguvis visu šo jautājumu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Starp citu, paldies par atbildi uz manu ierakstu, esmu diezgan jauns, kas šeit raksta, un jau sen esmu bijis lurkeris - vismaz kopš brīža, kad atradu jūs! Tas ir arī novedis pie tā, ka (nav domāts ar vārdu) esmu satikusi vismaz 1 cilvēku, kurš patiešām zina, ko dara, un es uzskatu, ka tas ir ļoti iedvesmojoši.....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Elektriskie sūkņi, kurus var stumt, dažkārt ir parocīgi, es jums pastāstīšu, kā. Vakuums samazina viršanas temperatūru, bet spiediens to paaugstina. Pie 2 atmosfērām (14,7 psi virs apkārtējās vides) ūdens vārās 250f, nevis 212f temperatūrā. Ir dažas lietas, ko ar to var darīt. Labākā lieta, manuprāt, ir pārsātināta šķīduma pagatavošana kristalizācijai. Jūs kaut ko šķīdināt minimāli karstā šķīdinātājā. Tas sāk kristalizēties. Lieliski, ļaujiet šķīdinātājam kādu minūti vārīties. Pievienojiet gaisa vadu un saspiežiet to. Tagad šķīdinātājs var kļūt karstāks. Kristāli izšķīst no jauna, un karstums samazinās. Tas ir viss, pārsātināts šķīdums, kurā nav nekādu minējumu vai kaut kā cita, ļaujiet tam sākt nogulsnēties un saspiest. Iespējams, ka pēc pirmās ražas novākšanas ietaupīsiet sev šķīdinātāja izsūknēšanas kārtu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Filtrēšanai un tamlīdzīgiem gadījumiem vislabāk noderēs lietots zobārstniecības sūknis, tie ir lēti un daudz kvalitatīvāki nekā ķīniešu 60 dolāru maksājošais brāķis. Ebay vai labāk sludinājumi. Tie iztur kādu ļaunprātīgu izmantošanu visi pārējie jau sen būtu nomiruši.
Īstai vakuuma destilācijai vajag divpakāpju rotējošu lāpstiņu sūkni ar eļļas blīvslēgu un balasta vārstu. Lietots 50 gadus vecs laboratorijas sūknis ir labāks nekā jauns HVAC sūknis.

Lai regulētu vakuumu, sūknēšanas līnijā ievieto T-veida savienotāju un adatvārstu. 5 $.

Jums nav vajadzīgs manometrs. Mehāniskie ir bezjēdzīgi zem 100 mbar, bet digitālie ir pārāk dārgi un nav izturīgi. Viss, kas jums nepieciešams, ir maigs pieskāriens adatas vārstam.

Un VISPĀRĪ vispirms izveidojiet stabilu vakuumu un tikai pēc tam pielietojiet siltumu. VĒLKAD.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es neesmu ķīmiķis. Vienpakāpes sūknis var uzvārīt ūdeni -50f temperatūrā, kam jums nepieciešams tik liels vakuums? Vai ir kāds scenārijs, kurā pašfinansēts slepens narkotiku ķīmiķis varētu izmantot lielāku vakuumu? Vai standarta stikla trauki var izturēt lielāku vakuumu?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Nezinu, kā jūs, bet mans vakuumsūknis maksāja mazāk nekā 20 eiro. Vienkārši noplēsiet kompresoru no veca ledusskapja, iztukšojiet freonu un pieslēdziet to pie kontaktligzdas. Tas kalpoja daudz ilgāk un joprojām ir dzīvs nekā mans rotācijas lāpstiņu sūknis.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Es tikko iegādājos lieljaudas augstspiediena ūdens sūkni (ne aliexpress, ne amazon). Izmantojot lielu plastmasas kasti un atbilstošas šļūtenes, tas recirkulē ūdeni.
Pēc tam pie izejas tiek novietots aspirators. Tātad kombinācija var arī attīrīt gāzi un vajadzības gadījumā sūknēt šķidrumus. Var iegūt pietiekami augstu spiedienu uz aspiratora, lai ūdens varētu vārīties pie 25 grādiem pēc Celsija. Kad es ievietoju kastē dažas ledus gabaliņu sloksnes, vakuums būs zemāks un ūdens var vārīties 10/15 temperatūrā, un tas ir arī ķīmiski izturīgs (vismaz attiecībā uz bromu, ko es pārbaudīju). Regulēšana ir tikpat vienkārša, kā pagriezt barošanas bloka kloķi uz augšu/uz leju.
 
Last edited:

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Vai tas var pārspēt 20 eur ledusskapja kompresoru, kas neaizķeras kā daži citi sūkņi, kad tajā iekļūst šķīdinātāji?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Cenas ziņā: nē. Bet es neesmu izmantojis ledusskapja kompresoru, tāpēc nevaru pateikt.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Jums ir nepieciešams tikai 640 mmhg
Lietošana (12V R385 līdzstrāvas membrānas sūknis)
Tas ir lēts, un jūs varat iegūt lielāku spiedienu, nekā nepieciešams.
To var izmantot arī ūdens sūknēšanai kondensatorā.
 
Top