• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Meklējat neiesaiņotu metamfetamīnu piegādātāju

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Es vēlētos, lai tas būtu ASV-ASV, bet esmu atvērts importam. Esmu pircis 4 mārciņas par 6 tūkstošiem dolāru, un ceru uz kaut ko šajā robežās. Es esmu gatavs to pielāgot, ja viss pārējais ir tā vērts. Es meklēju kādu, kas ir uzticams, kam ir labs produkts, komunikācija un kas var izvietot iepakojumu mazāk nekā nedēļas laikā. Lmk, ja tas esi tu
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Jūs domājat D-metu vai racēmisko 6k$?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
ASV tas būs racemic
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Man ir 300 mārciņas uz rokas Kalifornijā man bija problēmas ar piegādes sistēmu, bet tagad tas ir noteikts atstājiet man ziņu adresi, lai nosūtītu jums manu grēcīgo produktu saistības
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Darījums kā es varu nosūtīt savu adresi ir pgp ok vai cits
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Es varu palīdzēt ar racemic ASV. mana cena ir nedaudz augstāka...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Vai jums paveicies?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Es varu palīdzēt jaunajā Orleānas apgabalā lmk, kā jūs vēlaties, lai es nosūtītu informāciju. Arī cenas un cik ilgi utt.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tas esmu es, kungs. Es varu nosūtīt tos jums no mums, bet mēs saņemam 1850 par gabalu, un tas nav BS, kas ir apkārt visur, tas ir īsts darījums, bet, ja jūs darāt par gadījuma mēs varētu to nokļūt līdz 6's. Es esmu uzticamības iemiesojums pat tad, kad šķiet, ka neviens cits par šādām lietām nerūpējas. Var darīt iepakojuma daudz ātrāk nekā nedēļu arī.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Otra lieta, ko es varētu pieminēt, ir tā, ka es būtu ļoti uzmanīgs, strādājot ar cilvēkiem, kas sniedz jums konkrētus datus par lietām, kuras viņiem nevajadzētu sniegt, jo tiesībaizsardzības iestādes mēdz censties šādā veidā radīt uzticamību, un šķiet, ka viņi nesaprot, ka tā ir problēma. Es pats esmu šajā vispārējā jomā, un vienīgie, kam būtu 300 mārciņas un kas jums teiktu, ka viņiem ir, nebūtu tie, kurus jūs vēlaties satikt. Es neesmu naidīgs, es tikai sludinu galēju piesardzību šajā konkrētajā virzienā, galēju.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai jums tas izdevās, kungs? Es nebiju redzējis, ka tas ir 6 mēnešus vecs. Ja jums rastos kādas problēmas, paturiet mūs prātā. Paldies
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nē, kungs, es sazinājos ar jums, lai noskaidrotu, vai jūsu medības par 4 mārciņām metamfetamīna ir bijušas veiksmīgas, ja nē, es jūs esmu apsargājis. Tagad jūs zināt divus legālus avotus.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai jūs vairs neesat tirgū, vai tas ir iemesls, kāpēc man nebija atbildes no jums. Vai tas nav skaitlis trapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Es joprojām esmu šeit un varu saņemt iepakojumu pa pastu 24 stundu laikā vai myh mazāk, tāpēc varbūt jums vajadzētu pamēģināt?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jūs joprojām esat ar mums atrapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jūs zināt, ka nekad nekaitē, ja jums ir rezerves kopija?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
mēs varam sūtīt jebkuru daudzumu no mums sūtiet man pm, ja jūs nopietni interesē
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pēdējo reizi skatīts 13. maijā. Es mīlu man labu noslēpumu 🤷 Veiksim aptauju, vai viņš:
1. 1. Vai viņu aprāva kāds no tiem 5 blēžiem, kas tur augšā mēģina viņu ievilināt telegramā/wikr/ e-pasta vēstulē?
2. Saņēma to no viena no faktiskajiem pārbaudītiem narkotiku tirgotājiem šajā vietnē (es personīgi esmu apstiprinājis 2 no viņiem)
3. Tas bija kāds bērns, kam bija slapjš sapnis ar viņa draudzenes nodokļu atmaksu, un viņš bija tikai logu iepirkšanās
4. Viņa mamma ieraudzīja Tor savā datorā un pārtrauca ļaut viņam to izmantot.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Es uzskatu, ka tas nav neviens no iepriekš minētajiem, manuprāt, viņš ir sastapts. Tiešsaistē ir līdzīgs nosaukums amerikāņu narkotiku darba grupai ziemeļrietumos. Tomēr es gribētu zināt droši, jo man šķiet, ka es tur atpazīstu pāris vārdus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Līdzīgi kā skaitīt trapulas? Ja tā ir taisnība, man rastos aizdomas, ka viņš/viņa ir uzmācies kādā no tiem ziņu dienestiem, kur policija izliekas par narkotiku tirgotājiem. Es par to biju nobažījies saistībā ar Lab Express. Tām 100 dolāru 8 kokaīna bumbiņām vajadzēja būt lamatām, bet iztīrīju savu māju, atradu netālu labu pastkastīti un iekost. RIP Lab Express. Jūsu kokaīns smirdēja kā picērijā, bet tas bija velnišķīgs darījums.
 
Top