Question meklējam cilvēkus dānijā, zviedrijā vai vācijā

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
meklēju partneri/mentoru/skolotāju amfetamīna ražošanā. dānijā būtu vēlams, jo es dzīvoju dānijā. ar nepacietību gaidu tikšanos ar ikvienu, kas atbalsta manu redzējumu par labu amfetamīna ražošanu skandināvijā.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jūs noteikti neatradīsiet nevienu uzticamu avotu, ar kuru varētu personīgi tikties :D. Pat ja kāds to darītu, nedariet to! Tas ir jūsu bezmaksas ieeja cietumā, draugs
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Es esmu mēģinājis pievienoties grupai, bet nesekmīgi, es redzu, ka jūs esat viens no darbiniekiem, jebkurā gadījumā jūs varētu man palīdzēt iestāties ?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nobody dont show u how to made zD ja kāds zina, kā izgatavot, viņam nav vajadzības kādam rādīt, kā izgatavot xD is biznes xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Šajā vietnē ir cilvēki, kas labprāt izskaidro lietas iesācējiem :) Bet klātienē? cmon, draugs. :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Cilvēki viņi tas ir normāls darbs xD 8h iet uz mājām xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
nevar iegādāties neviens jums nemācīs, kā izgatavot zD. Ja kāds kaut ko prot, viņam nav jāmāca kāds cits, kā to darīt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Šī foruma mērķis ir mācīt jaunpienācējus, tāpēc es neatbalstu jūsu apgalvojumu :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Es neaizvainoju jūs vai ko tamlīdzīgu, bet :
-cilvēki, kas ir pietiekami prasmīgi, to iemācījās no nelegālas darbības, un neviens nopietns cilvēks ar jums nesatiksies, jo, ja viņi ir/bija aktīvi iesaistījušies narkotiku ražošanas darbībā, viņi baidīsies tikt izprovocēti/sadedzināti
-šis forums māca daudz ko, bet to finansē cilvēki HEISENBERG,G.PATTON u.c. - cilvēki ar aizrautību un es nedomāju, ka kāds no viņiem riskēs tikties ar jums, jo viņi ir pārāk lielas figūras un es domāju, ka LE desmitiem reižu mēģināja provocēt. Es arī saņemu daudz piedāvājumu mācīt/parunāties/satikties ar cilvēkiem par naudu un mācīt viņus, jo es ikdienā nodarbojos ar ķīmiju, bet VĒRSTI (es nevēlos jūs aizvainot) ir LE, kas mēģina uzmākties un mani apsūdzēt.

Labu veiksmi btw un sveiki!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Cilvēkiem ir jāsāk saprast, ka nav nepieciešams satikties, tam pirmām kārtām mums ir tumsonība :)

. Es to daudz redzu ar iesācējiem, viņi bieži vien ir gatavi, bet ne reizi neaizdomājas par riskiem.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
''Es to bieži redzu ar iesācējiem, viņi bieži vien ir gatavi, bet ne reizi neaizdomājas par riskiem.''.

Jā, viņi domā, ka tā ir fucking video līdzīga spēle LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha :D

Patiesībā es to saprotu, tas izklausās pēc laimīgā izsauciena, ka tevi uzaicina viens no lielākajiem slepenajiem pavāriem no tavas valsts vai kā tur policisti saka, lai izprovocētu uz tikšanos. Viņi to padara izklausās kā vienreizēju dzīves iespēju..

Bet jā, tur tu ej... viena iespēja mūžā arī cietumā. :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Es saprotu, ka im nav gatavojas atrast kādu, kam bizness jau veicas lieliski, un vienkārši paņemt kādu nejaušu puisi (mani) un iemācīt, kā gatavot krank lmao, es vairāk cerēju atrast kādu, kas ir no spēles, kas vēlas palīdzēt, vai kādu, kas ir jauns, lai visu šo sūdus, piemēram, man pārāk palīdzēt. es nezinu, kāpēc cilvēki pieņem, ka es meklēju kādu amfetamīna eņģeli, kas atlidotu lejā un svētītu mani ar pavārmākslas prasmēm. es esmu agrīnā mācību stadijā un būtībā esmu kā sūklis, kas uzsūc visas zināšanas, ko varu iegūt. labi meklē ar tīmekļa vietni. novērtējam to, liels cilvēks.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei, cilvēk :) Es esmu pārliecināts, ka uz valdes ir daudz cilvēku, kuri ir pensionēti ķīmiķi vai pat vēl joprojām strādā un ir gatavi palīdzēt!

Kas attiecas uz amfetamīniem, es varu palīdzēt, un ir arī daudzi citi, kas ir gatavi palīdzēt bez maksas!
Viss digitālā un drošā veidā :)

Es drīzumā atvēršu sesijas tērzēšanas istabu, kur cilvēki varēs uzdot jautājumus un saņemt gatavošanas atbalstu reālajā laikā, bez maksas!

Man šeit ir arī kopienas grupa, kurā jūs varat uzdot visus sev interesējošos jautājumus bez maksas.

Kas attiecas uz mani pašu, tad visas zināšanas par slepeno ķīmiju esmu ieguvis no šī foruma un šeit esošajiem ekspertiem! Viņi man palīdzēja izveidot savu laboratoriju un pēc tam to vadīt - viņi man palīdzēja no pirmā līdz pēdējam brīdim! Viss par velti :)

Vienkārši neņemiet vērā to daļu, kas nav digitāla, un jūs būsiet 100% drošībā.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Tas viss ir viegli un ir pieejams forumā. Svarīgi ir vispirms atrast reaģentus savā valstī un tos iegādāties.
 
Top