LSA ekstrakcija no Morning Glory jeb mazās Havaju mežrozes sēklām

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Oj5icLl8so

Ievads

Daudzu rīta ziedu sugu sēklas satur ergolīna alkaloīdus, piemēram, psihodēlisko ergonovīnu un ergīnu (LSA, d-lizergīnskābes amīdu). Ipomoea tricolor un Turbina corymbosa (syn. R. corymbosa) sēklas izmanto kā psihedēliķus. Lietojot lielas devas, kuru skaits bieži vien mērāms simtos, rīta krāšņuma sēklas var radīt līdzīgu efektu kā LSD. Lai gan dažās valstīs ķīmiskā viela LSA nav legāla, sēklas ir atrodamas daudzos dārzkopības veikalos; tomēr daži apgalvo, ka sēklas no komerciāliem avotiem dažkārt var būt pārklātas ar kādu pesticīdu vai metildzīvsudrabu (lai gan pēdējais ir nelegāls Apvienotajā Karalistē un ASV).

Rītausma ir viena no Convolvulaceae dzimtas augiem. Tie ir ložņājoši vīteņaugi ar sirdsveidīgām lapām un trompetei līdzīgiem ziediem. Pastāv daudzas auga šķirnes, un rīta krāšņumaugu ziedi var būt balti, violeti vai zili. Viena no izplatītākajām šķirnēm ir Heavenly Blue (Ipomoea tricolor), kas ir populāra ar pārsteidzoši tirkīza krāsas ziediem. Tāpēc dārzu centros un stādaudzētavās ir plaši pieejamas Heavenly Blue morning glory sēklas, kā arī citu radniecīgu sugu sēklas. To pieejamība nozīmē, ka daži cilvēki var apsvērt šo sēklu lietošanu to psihoaktīvā efekta dēļ. Tās satur virkni alkaloīdu savienojumu, tostarp LSA, kas var izraisīt psihisku stāvokļu maiņu un halucinācijas. Citi augi, kas satur tādas pašas ķīmiskās vielas, ir Havaju Baby Woodrose (Argyreia nervosa) un Ololiuqui (Rivea corymbosa)
.
9odYPK1WQz
RBd2t8FLXl

LSA un ergonovīns

Rīta kauliņu sēklu iedarbība

Saskaņā ar Alberta Hofmaņa ziņojumu acteki lietoja Ololiuqui, lai izraisītu delīrijas stāvokli un sazinātos ar dieviem. Acīmredzot šo rituālu laikā viņi redzējuši vīzijas un "šausminošas halucinācijas", kā arī saņēmuši pārdabiskus vēstījumus. Tomēr Hofmans savu pieredzi ar šo narkotiku aprakstīja nedaudz savādāk. Viņš apgalvoja, ka tā izraisīja: "nogurumu, apātiju, garīgā tukšuma sajūtu un ārējās pasaules nerealitātes un pilnīgas bezjēdzības sajūtu". Citi ir aprakstījuši vienaldzības sajūtu, sajūtu, ka "iegrimst nebūtībā", un vēlmi gulēt. Šo ietekmi galvenokārt izraisa LSA saturs sēklās. 2013. gadā veiktā pētījumā konstatēts, ka LSA ekstrakts no A. nervosa mijiedarbojas ar serotonīna un dopamīna receptoriem, izraisot vieglu psihedēlisko efektu. A. nervosa, Ololiuqui un morning glory satur daudzas tās pašas psihoaktīvās sastāvdaļas. Tāpēc rīta kauliņu sēklu iedarbība, visticamāk, ir salīdzināma ar abu pārējo augu iedarbību.

Kāds irRīta kauliņu sēklu ceļojums?
Mvz45Y2BGS
.

Lai gan augs var izraisīt psihedēlisko efektu, rīta kauliņu sēklu trips ir salīdzinoši viegls. Daži ziņojumi liecina, ka LSA iedarbība ir līdzīga LSD, tostarp krāsainas vizuālas halucinācijas un eiforijas sajūta. Tomēr LSD ir ārkārtīgi spēcīga narkotika, un LSA ir daudz vājāka. Tiek lēsts, ka rīta kauliņu sēklu reibums ilgst 4-8 stundas. Retos gadījumos tas var saglabāties līdz pat nākamajai dienai.
Cik daudz rīta kauliņu sēklu, lai būtu reibumā?
Ir sarežģīti aprēķināt precīzu rīta godkāja sēklu devu. Tā kā sēklas ir dabīgs produkts, katra sēkla satur atšķirīgu LSA un citu savienojumu daudzumu. Iepriekš minētajā 2017. gada darbā norādīts, ka 2-5 mg LSA deva lielākajai daļai cilvēku izraisīs halucinācijas. Tas ir līdzvērtīgi 150-200 rīta kauliņu sēklām vai pat 10 A. nervosa sēklām. Tomēr šī aplēse ir ļoti atkarīga no konkrētā sēklu parauga un personas, kas tās lieto. Tāpēc mēs iesakām šo skaitli izmantot tikai izglītojošiem nolūkiem, nevis kā ieteicamo devu.

Aprīkojums un stikla trauki.

  • 500 ml x 3 stikla trauki (hermētiski noslēgti);
  • necaurlaidīgs siets vai filtrpapīrs;
  • Parastā piltuve;
  • Sīkfailu paplāte vai pyrex trauks.

Reaģenti.

  • 150 g rīta kauliņu sēklu vai Havaju mežrozes (A. nervosa) mazuļu sēklu;
  • 130 ml petrolētera;
  • 220 ml metanola (MeOH).

Rokasgrāmata
JAwaS720cp

1) Sasmalciniet 150 gramus Rītausmas sēklu vai Havaju mežrozes (A. nervosa) mazuļu sēklu.
2) 130 ml petrolētera divas dienas mērcējiet sēklas.
3) Šķīdumu filtrējiet caur blīvu sietu.
4) Izmetiet šķidrumu un ļaujiet sēklu putrai nožūt.
5) Divas dienas ļaujiet putrai mērcēties 110 ml koksnes spirta (MeOH).
6) Atkal filtrējiet šķīdumu, saglabājot šķidrumu un marķējot to ar "1".
7) Divas dienas atkārtoti mērcējiet putraimu 110 ml koksnes spirta (MeOH).
8) Izfiltrējiet un izmetiet putru.
9) Pievienojiet šķidrumu no otrās mērcēšanas šķīdumam ar norādi "1".
10) Ielejiet šķidrumu cepumu paplātē [vai pyrex traukā] un ļaujiet tam iztvaikot.
11) Kad viss šķidrums ir iztvaikojis, paliek dzeltena gumija. Tā jānoskrāpē un jāiepilda kapsulās.


30 g rīta kauliņu sēklu ~ 1-2 braucieni
15 Havaju mežrozes (A. Nervosa ) sēklu ~ 1-2 braucieni
.

Mans draugs AC arī izlasīja, ka Morning Glory sēklas bieži tiek apstrādātas ar pesticīdiem, kas iznīcina dabā sastopamos Ergot alkaloīdus. Mans draugs iegādājās Pearly Gate Morning Glory sēklas un iestādīja tās savā dārzā. Kad augi sāka ražot sēklas, mans draugs sāka tās vākt un noņemt vaļīgo ārējo apvalku. Galu galā viņš savāca *30 gramus* lobītu sēklu saskaņā ar norādījumiem.

Procedūra

Es sāku, sajaucot sēklas ar nelielu daudzumu ūdens un sasmalcinot sēklas smalcinātājā līdz masai. Pēc tam aptuveni 2 stundas izmantoju sonikatoru (ultraskaņu), lai sēklas pilnībā sasmalcinātu [ultraskaņas vietā var vairākas reizes dažas minūtes spēcīgi kratīt]. Turklāt es ļāvu pulverim pilnībā izžūt (1 dienu). Pievienoju 130 ml petrolētera un ļāvu mīkstumam mērcēties 1 dienu. Turklāt es atkārtoti sonificēju mīkstumu ar petrolēteri un ļāvu tam mērcēties vēl vienu dienu slēgtā traukā. Pēc tam maisījumu filtrēju caur filtrpapīru un šķidrumu izmetu. Pēc tam es pievienoju 110 ml metanola, sonificēju maisījumu un ļāvu maisījumam mērcēties divas dienas.

Pēc tam es pievienoju 110 ml metanola, sonificēju maisījumu un ļāvu maisījumam mērcēties divas dienas. Šo ekstrakciju atkārtoju vēl vienu reizi. Pēc tam es savācu šķīdinātāju un izmetu mīkstumu. Pievienoju 1 ml destilēta ūdens un ļāvu maisījumam iztvaikot uz nedaudz silta ūdens vannas ar iztvaikošanas kolonnu. Es turpināju iztvaicēšanu un noskaloju atlikumu no kondensatora kolbas malām ar ūdeni, līdz man bija 3 ml spilgti oranžas krāsas šķidruma (12 stundas). Atskatoties atpakaļ, 30 g Morning Glory sēklu = 1 ceļojums ir nepareizi. Es arī uzskatu, ka no sēklām es ieguvu lielisku LSA ekstrakciju
.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, Patton, es tikko ar draugu runāju par LSA, paldies, ka ievietojāt šo informāciju. Viņš jau agrāk ir mēģinājis ekstrahēt, bet tas bija sen, un, iespējams, ekstrakcijas laikā viņš pieļāva kļūdas, jo viņam bija vemšanas, letarģijas un vispārējas toksiskas iedarbības periods apmēram 90 minūtes. Viņš domā, ka to izraisīja saponīni un cianogēni no sēnalām. Vai šī ekstrakcija ļauj iegūt diezgan tīru LSA (atbrīvojoties no citiem nepatīkamiem alkaloīdiem)?

Tekstā ir EtOH, bet koka spirts, un tekstā ir minēts metanols, tātad, manuprāt, vajadzētu izmantot metanolu, nevis etanolu?

Kāpēc pirms žāvēšanas beigās pievieno 1 ml destilēta ūdens?
 

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Iespējams, tas ir vispraktiskākais ceļš lizergamīda iegūšanai. Es jau 2 gadus audzēju dažus no tiem un vāku sēklas. Ar nepacietību gaidu, kad savāksim pietiekami daudz, lai ar to kaut ko darītu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kā parādīju šajā tēmā, vislabākais risinājums ir audzēt koku vai vākt sēklas tieši no auga. Jūs precīzi zināsiet, ka tās nav apstrādātas ar bīstamām vielām (pesticīdiem u. c.). Turklāt pirms malšanas smalcinātājā no sēklām ir jānoplēš apvalks.
Manuprāt, ne tik daudz. Es nekad neesmu redzējis analītiskus pētījumus par ekstrakta sastāvu.
Tā bija kļūda, atvainojiet, izlaboju.
Tā bija izvēles procedūra. Autors gribēja iegūt LSA ūdens šķīdumu.
 
Last edited by a moderator:

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
šis metanols ir ok ? (manā apgabalā to pārdod kā metanolu)

85i0Tzh1gU

Pilna informācija franču valodā pdf dokumentā
 

Attachments

  • FQgc9lwtAG.pdf
    140.1 KB · Views: 1,163

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vienmēr meklējiet CAS numuru
CAS 67-56-1 ir metanols, pareizi.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
forši, vienkārši un lēti :)
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
EKSPERIMENTA NUMURS Nr. 3

Rītausmas sēklas tiek sasmalcinātas, pēc tam attaukotas ar acetonu un tad izžāvētas. Pēc tam sēklas ekstrahē ar metanolu. Metanolu iztvaicēja, un atlikumu izšķīdināja dH2O. Hidrolizēja, refluksējot ar KOH 70 °C temperatūrā (PH 10 - 30 min). Pēc tam ar citronskābi palielina PH3. Hidrolizētajai lizergskābei jākristalizējas un jākristalizējas (tā nešķīst skābā ūdenī). Filtrē un žāvē. Savāc melnu smirdīgu darvu. Tad to izšķīdināja verdošā ūdenī un filtrēja. Brūnais pulveris tika filtrēts. Vai tā ir lizergskābe vai lizergskābes amīds?

Es izmantoju rokasgrāmatu no šīs saites.


Es būšu ļoti pateicīgs par jebkuru palīdzību šajā eksperimentā
.Paldies.
 

lain

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Man bija pārāk bīstami iztvaicēt metanolu, tāpēc es to aizdedzināju un galu galā ieguvu oranži dzeltenu šķidrumu.
 

lain

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Rītausmas sēklas ir tradicionālā ķīniešu medicīna, ko sauc par melno neglītu "HeiChou".
 
Top