LSD kristāli uz šķidrumu

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, man ir lsd kristāli, un es gribu tos pārvērst šķidrumā, lai es varētu izgatavot lsd papīra vai želejas plāksnītes. Es pats neesmu izgatavojis šos kristālus un par lsd neko daudz nezinu, tāpēc vai kāds var mani pamācīt, kā to izdarīt?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Vienkārši izšķīdiniet savus kristālus metanola un biodestilēta ūdens maisījumā proporcijā 70/30. Katram gramam LSD varat aprēķināt katra piliena iedarbību, ņemot vērā, ka 1 ml ir 35-40 pilieni atkarībā no katra piliena. Lai varētu sagatavot savu blotteri, viltība ir iegādāties blottera lapu jebkurā pieejamā blottera lapā un, kad viss ir sagatavots, no naglu vai īkšķu plāksnītes izveidojiet etxa gultni, uz tās novietojiet savu lapu un ar šļirci izkliedējiet pilienu pa pilienam katrā blotterī. lsd šķīdināšana. Parasti lapas parasti ir 500 kvadrātiņi, ielieciet lapu uz savas naglu gultas un, ja katrā no tiem vēlaties ievietot 100mcg, jums 20ml spirta/ūdens jāizšķīdina 50mg kristāla un labi izšķīdiniet savu LSD maisījumā, ielieciet to ģerilā un vienmērīgi izkliedējiet uz lapas, pa vienam pilienam uz katru atzīmēto kvadrātiņu, un tādējādi jūs iegūsiet labu vienmērīgu izkliedi savā blotterartā.
 
Top