LSD leģenda: 60. gadu LSD revolūcijas autors miris 75 gadu vecumā - Viņš izgatavoja 250 miljonus "Oranžā saules starojuma" devu.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
  • Nikolass Sands nomira no sirdslēkmes savās mājās Kalifornijā 24. aprīlī 75 gadu vecumā.
  • Viņš bija ārpus likuma izsludināts ķīmiķis, kurš ieguva bēdīgu slavu 60. gados, radot lielas savas "Orange Sunshine" markas LSD partijas.
  • Sands bija atbildīgs par vairāk nekā 250 miljonu skābes devu izgatavošanu.
  • Viņš uzskatīja, ka varētu padarīt pasauli miermīlīgu, ja visi lietotu psihedēliķus.
  • Sands dzimis Ņujorkā, bet vēlāk pārcēlās uz Sanfrancisko, kur kopā ar savu sadarbības partneri Timu Skulliju vadīja LSD laboratoriju.
  • Viņi abi 1973. gadā nonāca cietumā, un vēlāk Sands 20 gadus bēga no tiesas.
75 gadu vecumā Kalifornijā nomira Nikolass Sands, ārpus likuma esošais ķīmiķis, kurš 60. gados ieguva bēdīgu slavu, radot lielas LSD partijas.

Tiek uzskatīts, ka Ņujorkā dzimušais padomju spiega dēls savas bēdīgi slavenās un ilgās karjeras laikā bija saražojis vairāk nekā 250 miljonus tīra LSD devu visā ASV.

Viņš nomira miegā pēc sirdslēkmes savās mājās Lagunitasā, Kalifornijā, 24. aprīlī, ziņo laikraksts New York Times.

Sands bija kļuvis par kulta figūru 60. gadu beigās ar savu ļoti populāro "Orange Sunshine" skābes zīmolu.

OKYdvjVA4y

Pagājušajā mēnesī 75 gadu vecumā savās mājās Kalifornijā nomira Nikolass Sands, ārpus likuma esošs ķīmiķis, kurš 60. gados ieguva bēdīgu slavu, ražojot lielas LSD partijas.

Viņš pats mācījās ķīmiju un pirmo reizi uzsāka savu ķīmijas karjeru, gatavojot halucinogēnu - dimetiltriptamīnu - mātes bēniņos Ņujorkā paša uzceltā laboratorijā, kad viņam bija tikai 20 gadi.

Pēc pirmās LSD devas iedzeršanas Ņujorkā laikā, kad tas vēl bija legāls, Sands bija nolēmis ticēt, ka ar psihedēlisko vielu palīdzību viņš var mainīt un glābt pasauli.

"Mana pirmā pieredze ar skābes lietošanu mainīja visu... Es peldēju milzīgā melnā telpā," viņš stāsta 2015. gadā par savu dzīvi uzņemtajā dokumentālajā filmā The Sunshine Makers.

"Es teicu: "Ko es šeit daru? Un pēkšņi manā ķermenī atskanēja balss, un tā teica: "Tavs darbs uz šīs planētas ir radīt psihedēliku un ieslēgt pasauli.""".

Sands vēlāk pārcēlās uz Sanfrancisko, kur viņa sadarbības partneris Niks Skullijs iemācīja viņam, kā pagatavot LSD.

No 1967. gada viņi kopā vadīja ražošanu laboratorijā Vindzorā, uz ziemeļiem no Sanfrancisko, un plānoja saražot 750 miljonus skābes devu - tieši tik daudz, cik viņi nolēma, ka radīs psihedēliju revolūciju un mainīs pasauli uz labo pusi.

LxsdKFL6cW
EhLB0j3UHm

Sands (pa kreisi 2009. gadā un pa labi 60. gados) savas bēdīgi slavenās un ilgās karjeras laikā bija atbildīgs par vairāk nekā 250 miljonu tīra LSD devu ražošanu visā ASV.
ZNOwIlbkXa

60. gadu beigās Sands no Ņujorkas pārcēlās uz Sanfrancisko, kur viņa sadarbības partneris Niks Skullijs (Nick Scully) iemācīja viņam, kā ražot LSD. No 1967. gada līdz 70. gadu sākumam, kad abi tika arestēti, viņi kopā vadīja ražošanu laboratorijā.

60. gadu LSD revolūcijas autors miris 75 gadu vecumā: padomju spiega dēls saražoja 250 miljonus "oranžā saules starojuma" devu pēc tam, kad balss viņam teica: "Tavs uzdevums uz šīs planētas ir ieslēgt pasauli".

  • Nikolass Sands nomira no sirdslēkmes savās mājās Kalifornijā 24. aprīlī 75 gadu vecumā.
  • Viņš bija ārpus likuma esošs ķīmiķis, kurš ieguva bēdīgu slavu 60. gados, radot lielas savas "Orange Sunshine" markas LSD partijas.
  • Sands bija atbildīgs par vairāk nekā 250 miljonu skābes devu izgatavošanu.
  • Viņš uzskatīja, ka varētu padarīt pasauli miermīlīgu, ja visi lietotu psihedēliķus.
  • Sands dzimis Ņujorkā, bet vēlāk pārcēlās uz Sanfrancisko, kur kopā ar savu sadarbības partneri Timu Skulliju vadīja LSD laboratoriju.
  • Viņi abi 1973. gadā nonāca cietumā, un vēlāk Sands 20 gadus bēga no tiesas.
Emīlija Krein Dailymail.com sagatavoja Emily Crane
Publicēts: 05:05 BST, 2017. gada 13. maijs | Atjaunots: 06:44 BST, 2017. gada 13. maijs




  • e-pasts:

314 akcijas

207

Skatīt komentārus



  • e-pasts

Top
+99


207

Skatīt komentārus




Kalifornijā 75 gadu vecumā miris Nikolass Sands, ārpus likuma esošs ķīmiķis, kurš ieguva bēdīgu slavu, 1960. gados radot lielas LSD partijas.
Tiek uzskatīts, ka Ņujorkā dzimušais padomju spiega dēls savas bēdīgi slavenās un ilgās karjeras laikā bija atbildīgs par vairāk nekā 250 miljonu devu tīra LSD ražošanu visā ASV.
Viņš nomira miegā pēc sirdslēkmes savās mājās Lagunitasā, Kalifornijā, 24. aprīlī, ziņo laikraksts New York Times.
Sands bija kļuvis par kulta figūru 60. gadu beigās ar savu ļoti populāro "Orange Sunshine" skābes zīmolu.
Ritiniet uz leju, lai skatītu video
Nicholas Sand, an outlaw chemist who rose to infamy creating large batches of LSD in the 1960s, died last month at his home in California aged 75


Pagājušajā mēnesī savās mājās Kalifornijā 75 gadu vecumā nomira Nikolass Sands, ārpus likuma esošais ķīmiķis, kurš 60. gados ieguva bēdīgu slavu, radot lielas LSD partijas.
Viņš pats mācījās ķīmiju un pirmo reizi uzsāka savu ķīmijas karjeru, gatavojot halucinogēnu - dimetiltriptamīnu - mātes bēniņos Ņujorkā paštaisītā laboratorijā, kad viņam bija tikai 20 gadi.





Pēc pirmās LSD devas iedzeršanas Ņujorkā laikā, kad tas vēl bija legāls, Sands bija nolēmis ticēt, ka ar psihedēlisko vielu palīdzību viņš var mainīt un glābt pasauli.

"Mana pirmā pieredze ar skābes lietošanu mainīja visu... Es peldēju milzīgā melnā telpā," viņš stāsta 2015. gadā par savu dzīvi uzņemtajā dokumentālajā filmā The Sunshine Makers.

"Es teicu: "Ko es šeit daru? Un pēkšņi manā ķermenī atskanēja balss, un tā teica: "Tavs darbs uz šīs planētas ir radīt psihedēliku un ieslēgt pasauli.""".

Sands vēlāk pārcēlās uz Sanfrancisko, kur viņa sadarbības partneris Niks Skullijs iemācīja viņam, kā pagatavot LSD.

No 1967. gada viņi kopā vadīja ražošanu laboratorijā Vindzorā, uz ziemeļiem no Sanfrancisko, un plānoja saražot 750 miljonus skābes devu - tieši tik daudz, cik viņi nolēma, ka radīs psihedēliju revolūciju un mainīs pasauli uz labo pusi.

4041B26B00000578-4501794-image-a-26_1494647486220.jpg


4041B25A00000578-4501794-image-m-25_1494647480573.jpg



Sands (pa kreisi 2009. gadā un pa labi 60. gados) savas bēdīgi slavenās un ilgās karjeras laikā bija atbildīgs par vairāk nekā 250 miljonu tīra LSD devu ražošanu visā ASV.
Sand moved from New York to San Francisco in the late 60s where his partner in crime, Nick Scully, taught him how to make LSD. They ran their manufacturing operation together in a lab from 1967 until they were both arrested in the early 70s


60. gadu beigās Sands no Ņujorkas pārcēlās uz Sanfrancisko, kur viņa sadarbības partneris Niks Skullijs (Nick Scully) iemācīja viņam, kā ražot LSD. No 1967. gada līdz 70. gadu sākumam, kad abi tika arestēti, viņi kopā vadīja ražošanu laboratorijā.

Tikai viena mēneša laikā viņi saražoja četrus miljonus skābes devu, un to izplatīt palīdzēja hipiju grupa, kas nodarbojās ar narkotiku lietošanu, pazīstama kā The Brotherhood of Eternal Love.

Sands bija tik ļoti ieinteresēts savā tā dēvētajā lietā, ka viņš pat nodrošināja, lai viņa slavenais "Oranžais saulriets" būtu pieejams ASV karavīriem, kas cīnījās Vjetnamā, cerot viņus virzīt uz nevardarbību.

"Ja mēs varētu ieslēgt visus cilvēkus pasaulē, tad varbūt mums būtu jauna miera un mīlestības pasaule," Sands atcerējās dokumentālajā filmā.

Taču viņu laiks bija īss pēc tam, kad federālie aģenti sāka viņus izmeklēt. Par LSD operāciju 1973. gada aprīlī Sanfrancisko viņus apsūdzēja federālā zvērināto tiesa.

Nākamajā gadā viņus abus atzina par vainīgiem - Sandam piesprieda 15 gadu cietumsodu, bet Skullijam - 20 gadu cietumsodu.

Pēc tam, kad Sandu 1976. gadā uz īsu brīdi atbrīvoja no cietuma, viņš aizbēga uz Kanādu, kur 20 gadus pavadīja bēgot, joprojām ražojot LSD. Par viņa bēdīgi slaveno karjeru 2015. gadā tika uzņemta dokumentālā filma The Sunshine Makers.

SUdVk5cDnI

Vienā mēnesī viņi saražoja četrus miljonus skābes devu, un hipiju grupa, kas lietoja narkotikas, pazīstama kā The Brotherhood of Eternal Love, palīdzēja tās izplatīt.

QBvVRf82YX

Kad Timu Skulliju (attēlā augšā) astoņdesmito gadu sākumā atbrīvoja no cietuma, viņš dabūja darbu Silīcija ielejā, strādājot ar datoru. Viņš aizgāja pensijā 2000. gadu sākumā.
Sands izmantoja savu ieslodzījuma laiku, lai kontrabandas ceļā ievestu LSD citiem ieslodzītajiem.

Pāri 1976. gadā uz īsu laiku atbrīvoja pret drošības naudu, kamēr viņu lietas tika izskatītas apelācijas tiesā, taču pēc zaudējuma Sands ātri aizbēga uz Kanādu.

Turpmākos 20 gadus viņš pavadīja bēgot, slēpjoties zem segvārda, jo turpināja ražot LSD. Sands tika arestēts 90. gados par narkotiku ražošanu, taču varas iestādēm neizdevās viņu identificēt kā bēdīgi slaveno Nikolasu Sandu.

Galu galā viņa patiesā identitāte tika atklāta, un viņš izcieta sešu gadu cietumsodu Amerikas Savienotajās Valstīs. Sandu atbrīvoja 2000. gadā, un viņš pārcēlās uz Ekvadoru.

Kad astoņdesmito gadu sākumā Skullijs tika atbrīvots no cietuma, viņš ieguva darbu Silīcija ielejā, strādājot ar datoru.

Abi abi filmējās dokumentālajā filmā The Sunshine Makers par savu pagrīdes ķīmiķu dzīvi.
 

Gayfag

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2021
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Lielisks pavediens. Patiešām leģendāra persona. Redzēju dokumentālo filmu. Neticami, kā kāds varēja uzskatīt par nepieciešamu vajāt un medīt šos divus. RIP!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Noteikti! Man šķita smieklīgi lasīt, ka viņu atkal arestēja Kanādā un viņiem neizdevās viņu identificēt :D
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
viņš man ir bijis piemērs, piemēram, Saša, A. Hofmans, D. Nikolss un diezgan daudzi citi... mans vienīgais leģendārais brīdis bija, kad es rupji un ar pilnām tiesībām spēju piespiest vietējos narkotiku uzraugus atdot man atpakaļ manas rotaļlietas (vairāk nekā 2800 ķīmisko vielu kolekciju)... viņiem izdevās konfiscēt četras nenozīmīgas lietas, ko es tajā pašā nedēļā nopirku jaunu. Es jūtu, ka man ir tāda pati misija kā Sand kungam, bet man ir zināmas problēmas ar savas laboratorijas reorganizāciju. Vēlos visu procesu iemūžināt labā video, lai es varētu mierīgi nomirt.
 
Top