LSD drukāšana

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, es mēģinu uzzināt, kā dara LSD burtiski, piemēram, kā cilvēki dara ar noteiktiem attēliem, kādas iekārtas viņi izmanto un kā.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Jautājums, ko vēlaties uzdot, nav "kā drukāt LSD", bet gan "Kā drukāt blotterus". Blotteru drukāšana ir tikpat vienkārša kā tukša blotterpapīra ievietošana printerī un vēlamā raksta izvēle.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
iespiestie blots ir iemērkti lsd un pēc tam atstāti žāvēšanai. runa nav par blots tā mikrodozēšanu uz lsd. jūs varat tieši lietot lsd pilienos joprojām tikpat lielā daudzumā.
jūs varat izmēģināt to pārdevējs :- @spanara
vai jebkurā citā tirgū par savu cenu un kvalitāti.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Šajā forumā var atrast dažas LSD ražošanas metodes.
vai izlasiet tēvoča Fester grāmatu par šo tēmu (kas atkal ir šajā forumā).
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
etsy un ebay vietnē jūs varat iegādāties tik daudz blottersheets, cik vēlaties.
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Kā jūs vēlaties mikrodozēt lsd, kamēr katrs grams satur 10000 devas, kā jūs vēlaties sadalīt līdz precīzai 0,0001 gramam ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Volumetriskās devas
 
View previous replies…

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Kas ir lsd šķīdinātājs ? Cik daudz šķīdinātāja uz gramu lsd. Attiecība? Tnx
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es neesmu labi pārzinājis triptamīnus, bet, cik saprotu, LSD ir noteikts kā karboksilāta sāls? Tātad dabiskā atbilde būtu destilēts ūdens. attiecība ir pilnībā nosaka to, kāda potence jūs vēlaties infūzijas uz tabs.Lets veikt dažas mumbo jumbo skaitļi: Ja mēs vēlamies 10 devas pa 1g katrā, empīriski 1ml vajadzētu saturēt 1g. 10ml ūdens 10g LSD tartrāta vai kā citādi, ja mēs vēlamies 10 devas pa 1g katrā, tad empīriski 1ml vajadzētu saturēt 1g.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Tikai kaut ko piebildīšu par to, ko teica @UWe9o12jkied91d. Jūs taču negribētu izšķīdināt LSD ūdenī, lai liktu plankumus. Tas šķīst spirtos, piemēram, etanolā, tāpēc šim nolūkam var izmantot bezūdens etanolu. Tas iztvaiko daudz vieglāk, un jūs neriskējat, ka LSD hidrolizēsies. :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Cik man zināms, karboksālsāļu formā un izšķīdināts ūdenī prom no gaismas tas ir ļoti stabils, to teica pats Šulgins, bet es varu kļūdīties. lieliska piezīme par alkoholu.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ļoti labi varētu būt! bet, hei, visātrākā iztvaikošana ir pietiekams iemesls, lai to izvēlētos, es domāju. :)
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Lsd aktīvā deva ir ~100mikrogramu . katrs lsd grams var būt 1000 deva, kas nozīmē, ka mums ir jāapvieno 1grams lsd uz 1000gr dh2o . Tas dod 1 devu uz gramu šķīduma, pamatojoties uz to, ko jūs vadāt. Mans nākamais jautājums ir, ja mēs vienkārši pievienojam 1 gramu lsd ar 1000 gramiem ūdens, cik liela maisīšanas deva ir nepieciešama, lai nodrošinātu, ka tas sajaucas pilnīgi pareizi. Vai šai metodei ir aplēsta vaina par pareizā daudzuma apvienošanu šķīdumā. Vai es varu maisīt šķīdumu un nodrošināt, ka pareizā deva ir pareizi pagatavota? Vai ir iespēja, ka viens grams no vienas šķīduma daļas satur 2 devas, bet citā 1 grams daļā nav lsd?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Izmantojot šķidrumus, karstie punkti nav problēma. Pēc tam, kad viss ir izšķīdis, dažas minūtes rūpīgi samaisiet, un viss būs gatavs.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Kāds tieši ir jūsu jautājums? vai jūs jautājat, kāds atšķaidījums būtu jāpielieto, lai iegūtu šādu LSD daudzumu vienā devā? Kāds ir lietošanas veids? Blotter, piliens...
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Jā, tieši. vienā aktīvajā lsd devā. Līdz pilienam. Un vai katrs lsd piliens satur to pašu, ko citi pilieni?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Jā. Lūdzu, skatiet manu iepriekšējo komentāru par maisīšanu.
 
Top