LSD tartrāta sāls veidošanās problēmas

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, puiši, man ļoti grūti no brīvbāzes izveidot tartrātu.

Šis bija mans trešais mēģinājums, pirmie divi bija diezgan nekārtīgi un šķīdinātājs, iespējams, nebija bezūdens, tartrāta daudzums arī bija uz aci, lai novērstu zudumus, pārnesot frebāzes pārslas traukā, lai tās nosvērtu. Es domāju, ka hemi un ditartrāta veidošanās varēja kavēt viena otras kristalizāciju, tāpēc manā pēdējā mēģinājumā tika izmantoti stehiometriskie daudzumi.

Es sāku ar 1060 mg krēmkrāsas frībāzes, kas tika izšķīdināta 4 ml bezūdens silta metanola, tika pievienoti 245 mg vīnskābes, kas izšķīda dažu sekunžu laikā. Šķīdumu maisīja dažas minūtes, pēc tam pilienveidīgi pievienoja ēteri, lai nodrošinātu, ka nogulsnes, ko izraisīja viens piliens, izšķīst, pirms pievienoja vēl vienu.

Ļoti lēnām šķīdums kļuva duļķains, pievienoja vēl dažus pilienus un šķīdumu maisīja dažas minūtes.

Pēc 10 minūtēm es pārbaudīju procesu, un diemžēl, kā tas notika arī citos iepriekšējos neveiksmīgos mēģinājumos, izveidojās eļļains atlikums.

nogulsnējās bez kristāliem. Ja kādam ir kāds padoms, būtu ļoti pateicīgs.

Zemāk pievienots brīvās bāzes fotoattēls.
 

Attachments

  • lzSteVMJZ8.jpg
    lzSteVMJZ8.jpg
    7.7 MB · Views: 331

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Kāpēc jums ir dažas bumbiņas, brālītis, mēģinot tartrēt visu savu partiju, nevis mazas frakcijas , kristalizācija var būt smalka, kā jūs zināt, un tikai trīs mēģinājumi jūs, kungs, esat džentlmenis un zinātnieks.
Liela cieņa
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Nu Izklausās kā mazliet mazāk šķidruma, lai pārvērstu sāls metanolu izžūt ātri es mēģinātu ar tīru ūdeni/metanolu un mazliet karstuma ir nepieciešams darbs tumšā tad tas sāk spīdēt oranža, kad tas kļūst tratrāts Sāls.
 

ViezeGrey

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai kopš jūsu sākotnējā ziņojuma jums ir bijuši kādi panākumi?

Es esmu līdzīgā stadijā, tomēr atlikuma vietā esmu pārgājis uz ļoti viskozs "želejveida" veidojums, kuru man nav izdevies izkristalizēt cietā struktūrā. Es mēģināju iztvaicēt daļu šķīduma, lai samazinātu metanola daudzumu, tomēr tas nedeva rezultātu. Vai jūs, izmantojot PyBOP reakciju, panācāt savu brīvās bāzes formu? Vai ar citu reakciju?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Vai jums ir piekļuve spektrometram jebkur ? no kā ir izgatavota vai izolēta brīvā bāze ? LSD ir augstas klases ķīmija, tā nav metamfetamīna gatavošana haha.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
tikai Pm mani, ja jums ir nepieciešams atbalsts, es varu jums palīdzēt ! ar sveicieniem
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Es izgatavoju LSA tratrātu, nezinu, cik atšķirīgi tas darbojas, pārveidojot to par sāli, es izmantoju spirtu/un tīru ūdeni, nezinu, kādas ir precīzas proporcijas, bet tas darbojās labi pēc tam, kad pievienoju tratrātskābi, lēnām ar nelielu karstumu, tas sāka oranžā krāsā spīdēt tumsā, kas ir radiācijas pazīme, kas vienmēr ir ar skābi. kā jūs to pilnībā izdarījāt, vai tas noteikti bija bez eļļas un ūdens?
 
Top