• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Ma - huang - efedra - stepēšana, ekstrakcija, ražošana

Methamphetamine

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi. Daudz diskusiju šeit par to, ko darīt, kur iegūt kastes, pseido, vai iet p2p metodi un tā tālāk... Esmu ielādējis daudz ko, patenti efa rauga palīglīdzekļu un benzaldehīda izgatavošanai. Bet pirms tā tika darīts, efa tika kratīts tieši no bunkura. Ir vairāki brūvētāji un varbūt visaugstākā ražība dod ap 10g efa uz 100g ( sausnas ? ) tagad nezinu, vai tā ir sausna vai svaiga, bet domāju, ka tagad tam nav nozīmes. Starp citu, kaut kur šeit, forumā, ir kāda ekstrakcijas rokasgrāmata. Es drīzāk gribu pajautāt, vai kāds ir mēģinājis šo ekstrakciju ? Reiz no atvaļinājuma atvedu kādu skvošu, apmēram 50 g žāvētu, varbūt vairāk. Ekstrahēju un galu galā ieguvu zaļu želeju, nevarēju no tās pagatavot ne hcl, ne dzidru bezkrāsainu bāzi. Bet vēlāk man radās jautājums, vai zaļo želeju varētu reaģēt arī tieši ar I/Rp? Vai tas būtu iespējams? Vai kādam ir pieredze? Paldies un veiksmes.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Metamfetamīna sintēze ar efedru
Aptuveni 425 gramus malta efedras augu materiāla trīs reizes mazgāja ar metanolu. Metanola izskalojumu savāca un ļāva iztvaikot, lai iegūtu zaļgani brūnu darvas vielu. Šim materiālam pievienoja 250 ml 57 % hidriodskābes šķīduma un 9,5 gramus sarkanā fosfora 1000 ml kolbā ar apaļu dibenu. Kolba bija aprīkota ar darba kondensatoru un sildīšanas apvalku. Maisījumu uzkarsēja un ļāva tam refluksēt apmēram 5 stundas. Ūdenisko reakcijas šķīdumu filtrēja, gatavoja NaOH (pH > 12), pēc tam ekstrahēja trihlortrifluoretānā (freons-113). Organisko šķīdumu žāvēja uz bezūdens Na2tak4. Pēc tam freonā iepludināja ūdeņraža hlorīda gāzi, kā rezultātā galaprodukts kristalizējās kā hidrohlorīda sāls812 . Reakcijas maisījuma paraugus paņēma dažādos sintēzes laikos. Šos paraugus bazificēja, ekstrahēja metilēnhlorīdu un analizēja ar GC-IRD un GC-MSD. Paraugi tika ņemti 60, 127 un 310 minūtes pēc sintēzes. Tulkojums no avota:
erowid*org/archive/rhodium/chemistry/ephedra.html
 

Fosforus

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds to ir izmēģinājis pa īstam. ? Es zinu, kur uz dienvidiem pie jūras aug daudz čvojnika. Saskaņā ar šo TEKU, zaļajam gļotam vajadzētu spēt reaģēt klasiski
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Es personīgi neesmu izmēģinājis
 

Fosforus

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Jebkurā gadījumā paldies par atbildi
 
Top