Pd/C izgatavošana - palādijs uz oglekļa

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Cik sapratu, tā vienkārši atrodiet kādu aktivētu smalku pulverveida ogli, karsējiet ar 10% slāpekļskābes šķīdumu dažas stundas. Noskalojiet. Izžāvējiet. Pievieno 5 vai 10 % masas palādija vārglāzē, izšķīdina ar hcl/h202. Pievieno vārglāzē ar aktivēto ogli un nedaudz samaisa, lai tas iesūcas. Tad pievieno skudrskābi vai formaldehīdu, lai reducētu/nosēdinātu uz atbalsta. Noskalojiet. Gatavs. Pareizi?

kādi padomi? ieteikumi? Tas izklausās pareizi?

cik daudz 10% pd/c tiek uzskatīts par "katalizatoru", pievienojot reakcijai? es pieņemu, ka, tā kā tas ir 7x labāks katalizators nekā varš, tad pareizs daudzums būtu pievienot 1/5 vai 1/7 no vara hlorīda palādija molārā ekvivalenta, kas bieži tiek pieprasīts slepenajā ķīmijā...?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tā rezultātā tiks iegūts sliktāks katalizators, ja rakstā ir prasīts izmantot katalizatoru ar 3 % w/w Pd slodzi, jums būs jāizmanto katalizators ar 30 % slodzi, lai būtu iespēja iegūt salīdzināmus rezultātus.

Aktīvo cēlmetālu katalizatoru izgatavošana pašiem ir iespējama, taču tas nav triviāli, tāpēc ideālā gadījumā katalizatoru vajadzētu pirkt, piemēram, no DEGUSSA (tie ir labākie), ja jūs atradīsiet kādu, kas patiešām var pirkt no viņiem un pārdod jums. Tur ir pieejami īpaši katalizatori, piemēram, pret aminu saindēšanos izturīgi reduktīvās aminācijas katalizatori, kurus var izmantot atkārtoti 10 līdz 50 reizes.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Nu, es tik un tā to darīju. Noteikti piroforisks... fuck lol.... Bet es pieņemu, ka tas neko daudz nenozīmē... Kas padara profesionāli izgatavotus katalizatorus labākus?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Vispirms, protams, tas, ka tie ir profesionāli sagatavoti :)

. Būt piroforam ir fizikāla īpašība, nevis saistīta ar noteiktām ķīmiskām īpašībām. Atvainojiet.

Katalītiski aktīvi ir tikai tie palādija vai platīna atomi, kas ir nulles oksidācijas stāvoklī, un, lai tos tur iegūtu, tie ir jāiegūst no noteiktiem savienojumiem noteiktos veidos, ja jūs nopietni vēlaties ar to nodarboties: Tas ir izdarāms, vajadzīgie reaģenti ir pieejami, procesi ir izdarāmi, tomēr tas ir katalizators, un, protams, nelieli piesārņojumi var tos krietni sabojāt, tāpēc ir svarīgi, lai viss izmantotais būtu tīrs, vismaz bez zināmiem katalizatoru indiem.

Jā, jā, jā, jā, jā, "noteikti kaut kas..." izklausās pēc apjukuma, bet es tāds neesmu, un tāpēc publicēšu vienu vai divus rakstus, kuros aprakstīta pareiza augstas aktivitātes katalizatora sagatavošanas metode, tiklīdz es to atradīšu nešķirotajā izgāztuvē, kas ir mans personīgais arhīvs.

Ir viens. Piezīmes:
(Pd2dba3), lūdzu, ņemiet vērā (0), kas apzīmē metāla nulles stāvokli. Izklausās pēc nebaltuma, bet patiesībā to var viegli pagatavot no brīvi pieejamām ķimikālijām un palādija sāls, piemēram, acetāta vai hlorīda. Vienkārši uzmeklējiet Google "preparation of....", un tam vajadzētu parādīties.
Augstas kvalitātes aktivētā kokogles no kokosriekstiem ir lielisks nesējs, un tas ir pieejams par reālām cenām, nav nepieciešamas nekādas modernas nanorulītes vai tamlīdzīgi.
 

Attachments

  • BKXgGslp7Z.pdf
    1.2 MB · Views: 508
Top