THC un psilocibīna pārtikas produktu izgatavošana

nepalm

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Neesat pārliecināts, ka tas ir pareizi ievietots forumos.

Bet vai kādam būtu vienkāršas norādes pilnīgam iesācējam par to, kā pagatavot gan THC, gan psilocibīna edibles?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Dekarba ir vissvarīgākā daļa. Es vienmēr izmantoju sviestu karstā ūdens vannā ar dekarbordētām kaņepēm un ļauju tām atdzist mūra burkā. Ja jums netraucē garša, atstājot zālīti iekšā, nevis atsijāšanas vietā, ir tendence padarīt brūniešus nedaudz spēcīgākus. Mana iecienītākā lieta, ko es daru, ir izmantot cukura lapu atgriezumus, visus matiņus un visu no ražas, un es to konservēju tāpat, kā es konservētu pumpurus. No atgriezumiem iegūst diezgan labus ēdamos produktus. Es izmantoju 6 gramus apzāģēto augu, 1 gramu maltu ziedu un apmēram desmito daļu grama kief no dzirnaviņām vienā sviesta nūjiņā un gatavoju gumijas pāris man pazīstamiem cilvēkiem pret sāpēm, un tas viņiem lieliski palīdz. Mājās izaudzēto trimmings ir labs veids, kā nopelnīt papildu naudu vai vienkārši iegūt kādu labu pārtikas produktu, neizmantojot daudz ziedu. Tomēr izvairieties no lielākām vēdekļu lapām, manuprāt, ar tām nav vērts nodarboties. Eļļu vai sviestu var izmantot gandrīz visam, kam tas nepieciešams. Kad esat pagatavojis sviestu vai eļļu, vienkārši sekojiet savai iecienītajai receptei un esiet uzmanīgs, lai sviests ēdiena gatavošanas laikā nesadegtu. Attiecībā uz sēnēm man nav, ko piebilst.
 
Top