vape sulas pagatavošana ar HCL?

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
vai ir iespējams HCL pārvērst vape sulā, lai to padarītu daudz vieglāk smēķējamu, vai ir kāds patiešām vienkāršs veids, kā HCL oksikodonu bazificēt, lai to varētu smēķēt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hcls, hidrohlorīdi ir skābes sāļi. Lūisa skābes vairāki nosaukumi, bet tās padara molekulu stabilāku, tas ir, ļoti paaugstina kušanas un viršanas temperatūru. Tas parasti neko labu neliecina par smēķēšanu. Ja jūs varētu kaut kā neitralizēt Lūisa skābi, neitralizēt to ar kaut ko 🤔 dzēst to varbūt. Hmm, es zinu, kad es gribu smēķēt kreku, kokaīna hcl vienkārši nekurina, bet, ja es pievienoju kaut ko bāzisku, tas pārvēršas par kokaīna bāzi, hcl pazūd. Ūdeņraža hlorīds ir diezgan spēcīga skābe, tāpēc varbūt man vajadzētu pamēģināt kādu spēcīgu bāzi, lai to neitralizētu. Interesanti, vai derētu sārms, tas ir spēcīga bāze. NaOH, nātrija hidroksils? 👎 nātrija hidroksīds? Nātrijs. Ūdeņraža hidroksīds. Hlorīds... nātrija hlorīds... ūdeņraža hidroksīds. Sāls. ūdens. nātrija hidroksīds un ūdeņraža hlorīds veido sāli un ūdeni. Tie reaģē un neitralizē viens otru 💩💩💩
 

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
labi, teiksim, ka man būtībā ir 100 mg oxy HCL un HCL, kas, iespējams, ir ekvivalents vai tuvu tam? kāds mola Naoh šķīdums, lai būtu. vai, ja jūs vēlaties, lai palīdzētu man ar matemātiku, jo im nav labi pie tā, ko procentuāli soultion un cik daudz soultion es izmantot? Vai man nevajadzētu sākt ar nelielu nelielu hcl daudzumu, lai samazinātu skābekļa paraugu līdz ~ 3ph, un tad pievienot Naoh šķīdumu, vakuumfiltrēt šķīdumu no perciptanta un tad ļaut tam pilnībā nožūt? man neveicas ļoti labi ar matemātiku/skaitļu konfigurēšanu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es paskatītos uz jebkuras jūsu bāzes molekulas kpa, un, izmantojot naoh un lakmusa šķīdumu, kamēr man būtu 2 veseli skaitļi mazāki par kpa, es paziņotu, ka tā ir 100% deprotonēta (100% molekulu ir bāzes formā). Šādu metodi es izlasīju
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja ierakstāt oxycodone pka Google meklētājā top rezultāts ir springerlink, kurā teikts, ka 95% oksikodona ir unionizēti pie ph9, kur pie zemāka ph vairāk oksikodona bija protonēts....unionizēts= nav jonizēts. Protonizētam pievienots ūdeņradis, paskābināts
 
Top