Lean ražošana

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, šis ir mans pirmais jautājums šajā forumā😛
Tāpēc, ja jautājums ir nepareizajā sadaļā, tad dodiet man zināt.

Vai ir iespējams veikt Lean?
Un ja jā, tad kā?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Lai to izdarītu, jums pat nav nepieciešams studēt ķīmiju.



Parasti lean bāze ir stipras recepšu zāles pret saaukstēšanos, konkrēti pretklepus sīrups, kas satur gan prometazīnu, gan kodeīnu. Ir izmantoti arī bezrecepšu saaukstēšanās medikamenti, kuru aktīvā viela ir dekstrometorfāns, jo tie var radīt līdzīgu efektu un novērst nepieciešamību apmeklēt ārstu[8][9].

Lai izveidotu dzeramo maisījumu, pretklepus sīrupu kombinē ar bezalkoholiskajiem dzērieniem, īpaši ar augļu aromātu, piemēram, Sprite, Mountain Dew vai Fanta, un parasti to pasniedz putu glāzītē[10][11].[12] Lai maisījumam piešķirtu saldāku garšu, var pievienot cieto konfekti, parasti Jolly Rancher[13].

Nevēlamās garšas maskēšana var traucēt spriest par iedarbību, kas ir faktors pārdozēšanas gadījumā.

(wikipedia)
 

14the$

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kādam ir izdevies atrast precīzas receptes? Sastāvdaļu sastāvu (attiecības) katrā farmācijas receptē?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
saņemt dažas kodeīna tabletes un meklēt cwe
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Vai esat izmēģinājuši kratomu un pretklepus sīrupu? Es sajaucu 2 faktiski bija labāk imo
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ja u vēlas uzzināt, kā pagatavot pašu ķīmisko vielu (kodeīnu), nevis tikai dzērienu, hmu, es varu atsūtīt pamācības ^_^^
 

PRDGY

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, Fidelis! Es gribētu jums pajautāt, kā es varu iegūt kodeīnu?" Vai jūs varat man atsūtīt nodarbību?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Es zinu, ka šī tēma ir izrakta, bet ikvienam, kas pētīs šo tēmu nākotnē,..
1) Kodeīna un prometazīna ekstrakcija no tabletēm
2) Jūsu sīrupam ir jābūt ar bāzi - glikozes sīrupi, kukurūzas sīrupi ir daži piemēri, ko var izmantot, ja ir nepieciešams. Jūs varat pagatavot pat savu, tādā gadījumā - cukuru! Tomēr, ja jūsu mērķis ir sīrupa replika, jums būs nepieciešams RX saliktais sīrups.
4) Krāsas, kas tiek izmantotas katrā zīmolā, var atrast tiešsaistē un īsto pudeļu lietošanas instrukcijās, kas pievienotas īstajām pudelēm. Tās ir pulverveida krāsvielas - ar šķidrumiem tādu pašu rezultātu nesasniegsiet. Ja jūsu mērķis ir izgatavot kopiju, pārliecinieties, ka iegādājaties tādas pašas (piemēram, zilo Nr. 1 un sarkano Nr. 33).
5) Aromatizētājus var vai nu iegādāties, tāpat kā bāzes maisījuma sīrupu, vai arī līdzīgu garšu var iegūt, mēģinot un kļūdoties, sajaucot dažādus aromatizētus sīrupus/aromatizētājus. Viss ir atkarīgs no tā, cik tuvu īstajam produktam vēlaties iegūt.
 
Top