Marihuāna un sekss

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Marihuāna ir viela, kas daudzās valstīs ir legalizācijas procesā. Tieši šo vielu lietotāji kļūdaini uzskata par nekaitīgu. Marihuāna tirgū tiek piedāvāta hašiša un dažāda veida eļļu un koncentrātu veidā. Produkta daudzveidībai un kvalitātei ir liela nozīme.

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA

Britu Kolumbijas Vielu lietošanas centrs (BCCSU) veica pētījumu, kurā atklājās, ka marihuāna var padarīt ķīmisko seksu drošāku. Pētnieki apgalvo, ka ir veikuši aptauju, kuras rezultāti liecina, ka marihuānas lietošana var izraisīt līdzīgu ietekmi, kādu lietotāji gūst, lietojot stimulantus un eiforētiskos līdzekļus ķīmiseksā, proti:
- atbrīvojoša, seksuālās brīvības sajūta
- šķēršļu un aizliegumu pārvarēšana seksuālajā dzīvē
- atklātas sarunas ar saviem seksuālajiem partneriem
- Spilgtākas sajūtas no seksa, sasniedzot maksimālu baudu.
- sāpju mazināšana anālajā seksā
- Paaugstināta pašapziņa
- Seksuālo attiecību paildzināšana

Lai gan marihuānu nevaru nosaukt par pilnīgi nekaitīgu un drošu, tomēr, ja ievērojat kaitējuma mazināšanas principus, marihuāna ir vēlamāks virsmaktīvais līdzeklis nekā stimulanti un eiforētiķi. Salīdzināsim šo pilnīgi atšķirīgo vielu iedarbību ne gluži korekti, bet, ja izejā iegūstam līdzīgu rezultātu, ar ievērojami mazāk negatīvām sekām, tad, izvēloties ķīmisko vielu, ir vērts skatīties marihuānas virzienā.

IETEIKUMI

Hemseksam es iesaku izmantot hašišu, tam ir lielāka priekšroka salīdzinājumā ar eļļām un koncentrātiem. Arī marihuāna šiem mērķiem nav īpaši piemērota. Varat eksperimentēt ar šķirnēm un lietošanas veidiem - tas ir tikai gaumes jautājums, komentāros varat dalīties pieredzē ar kādu konkrētu šķirni. Ieteikumiem hemseksam nav nekādu iezīmju salīdzinājumā ar parasto kaņepju lietošanu.

Kombinācijas:

Pēc daudzu patērētāju domām, marihuāna ir diezgan laba izejviela pēc stimulējošiem un eiforētiskiem līdzekļiem, lai gan dažos gadījumos tā var izraisīt sirdsdarbības paātrināšanos uz īsu laiku un vienlaikus arī trauksmi. Hemseksam tas var būt būtiski gadījumos, kad sekss notiek pēc vielas izvadīšanas, bet, manuprāt, šajā gadījumā marihuānu labāk lietot solos.

Nesmēķējiet marihuānu kopā ar psihodēlisko vielu lietošanu - tas var pastiprināt psihodēlisko efektu, lietotās vielas un sabojāt ceļojumu.

BRĪDINĀJUMS

Marihuāna, tieši epizodiski lietojot, nevar būtiski ietekmēt patērētāja veselību, izņemot gadījumus, kad pacientam jau ir noteiktas slimības. Īpaši tas attiecas uz visa veida psihiskām patoloģijām. Sistemātiska lietošana negatīvi ietekmēs seksuālo dzīvi, nevēlēšanos nodarboties ar seksu bez vielu iedarbības.

SECINĀJUMS

Alternatīva ierastajām vielām ķīmiskajam seksam, kas, pareizi un atbildīgi lietojot, nodarīs minimālu kaitējumu vai neradīs nekādu kaitējumu. Diemžēl ķīmiskā seksa fani pašlaik nepietiekami novērtē šo vielu.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sekss zem marihuānas ir labākā lieta, ko cilvēce jebkad ir izgudrojusi. Gandrīz katra minūte tiek pavadīta ar baudu, patiešām
Žēl, ka daudzi cilvēki nenovērtē šo seksuālo eksperimentu veidu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Es pilnībā piekrītu! Es labāk izvēlos pagaidīt, līdz iedarbības maksimums pāriet, domas vairāk vai mazāk atgriežas normālā gultnē, bet sajūtas paliek saasinātas. Lieliska kombinācija man :cool:
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Marihuāna ir narkotika, ar kuru man ir daudz pieredzes, sākot ar audzēšanu un beidzot ar tās lietošanu. tās kāpums ir patiešām patīkams un relaksējošs, bet, kad runa ir par seksu, es nedomāju, ka tā ir narkotika, uz kuru vajadzētu iet. neesmu mēģinājis nodarboties ar seksu pēc tam, kad esmu no tās apreibis, jo tā mani padara miegainu un manā prātā nav daudz domu. jā, dažreiz tā mani uzbudina, bet ķermenis joprojām dod priekšroku gulēšanai.
Jums tas var nebūt tas pats, jo manā apkārtnē dzemdētāji lieto marihuānu, lai strādātu lielā karstumā, un viņi saka, ka tas viņiem dod papildu enerģiju un mājās patīkamu miegu.
Tā kā uz cilvēkiem tas iedarbojas atšķirīgi, tad vari pamēģināt,

Es labprāt uzklausītu jūsu pieredzi. :)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Man sekss zem MJ ir pazīstama lieta, un tas rada jaunas sajūtas ārkārtīgi reti. Es to daru bieži, bet varu uz labās rokas pirkstiem saskaitīt, cik reizes tas ir bijis ārpus diapazona.
Jā! Bija dažas reizes, kad tas bija fantastiski ar divām dažādām meitenēm (ne uzreiz), kuras pazīstu daudzus gadus. Es varu teikt - tas bija kā pirmo reizi - hahaha!!!! Tas MJ bija no viena avota - pazīstama ielu pārdevēja Grieķijā. Iespējams, tas ir sava veida celms.
 

russianboy

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
hhhhhh tas pats, kas sekss bez sajūtām
 
Top