Sērkociņš iestrēdzis punkts palīdz?

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, draugi, es jau iepriekš atvainojos par savu slikto angļu valodu. Es sāku iet šo ceļu apmēram pirms 3 gadiem. Tajā laikā man bija lielisks veids, kā iegūt MBRP no sērkociņu kastītēm. Cik atceros, es noskrāpēju sērkociņu kastītes. Pēc tam to nomazgāju ar acetonu un noskaloju. Pēc tam to vārīju ar sālsskābi un notīrīju no tās izkritušos papīra gabaliņus. Tas ir viss, ko es atceros par tiem laikiem, un es neatceros, kur es saņēmu šo recepti. Tagad pievērsīsimies mūsu galvenajai tēmai.

Es nolēmu vēlreiz iet šo ceļu un atkal aizgāju un nopirku sērkociņu kastītes.

Šīs sērkociņu kastītes nav tās ar baltiem caurumiem, tās ir pilnīgi brūnas sērkociņu kastītes ar brūnu pārklājumu. Es pārbaudīju dažas rakstītās lietas. Pirmā no tām bija vispirms iejaukties ar karstu ūdeni, bet pēc iejaukšanās ar karstu ūdeni es nevarēju neko nokasīt un tas sāka lobīties kopā ar visu papīru.

Tad es mainīju metodi, iegremdēju jebkuras sērkociņu kastītes sānu acetonā, to nesagriežot, un sāku to nokasīt ar skuvekli, un tas darbojās daudz labāk. Zemāk esmu pievienojis bārdas skrāpētāja attēlu, ko es izmantoju.

F21gDesT56


Es pabeidzu šo procesu, pēc tam visu savākto MBRP sasmalcināju nelielā smalcinātājā, līdz tas bija pilnībā saberzts pulverī. Es visu gatavoju pilnīgi tīros stikla traukos. Netika izmantoti nekādi ar ziepēm skartie instrumenti. Pēc tam, kad pabeidzu visu sasmalcināt, es iebēru pulveri stikla mērglāzē un pārklāju to ar acetonu.

Šeit ir mans īstais jautājums. Ko man turpmāk vajadzētu darīt, lai RP būtu tīrāks? Es lasīju rakstus, kuros teikts, ka ūdens vai sērskābes lietošana bojā RP, bet es nebiju pilnīgi pārliecināts. Man vajadzīga palīdzība šajā jautājumā. Ko man turpmāk darīt? Kā es varu vairāk tīrīt? Vai arī, kā jau sākumā minēju, ja es to vēlreiz uzvārīšu ar sālsskābi (neatceros, vai bija vēl kādi citi soļi), vai RP būs pietiekami tīrs, lai to varētu izmantot RXN?

AuskUnc6zO
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Izgrieziet no grāmatām uzkrītošās strīpas. Iemērciet strēmeles acetonā, līdz tās ir tīras. Noņemiet papīra strēmelītes un pēc tam ļaujiet rp nožūt. Pēc izžūšanas notīriet ar hcl. Pēc tam notīriet ar destilētu ūdeni. Pēc tam vēlreiz notīriet ar IPA vai acetonu. Ir pagājuši aptuveni 20 gadi, kopš es izmantoju šo metodi, bet, manuprāt, tā bija tā.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Paldies par jūsu komentāru. Es atradu rakstu par to, kur es to vakar izlasīju. Tas bija kāds, ko sauca par peldēšanu no vecā stropa. Punkts, pie kura es tagad esmu nonācis, ir tāds, ka es veicu mazgāšanu ar acetonu. Es paņēmu krāsu, kas izgāja ar acetonu ar šļirci, un iztukšoju to. Tad es vēlreiz mazgāju ar acetonu. Šoreiz izmantoju ļoti smalku sietiņu, un lielākā daļa papīra gabaliņu palika uz sietiņa. Pēc tam es vēlreiz nogaidīju, kamēr atlikušais acetona šķidrums nostājas, un šoreiz acetons bija nedaudz mazāk sarkans. Tad es notecināju arī šo acetonu. Tagad tā gaida šādi. Domāju, ka šodien vēlreiz to iztīrīšu, izmantojot parasto un silto sālsskābi. Tad redzēsim, kas notiks. Es vēlāk rediģēšu šo tēmu, lai visiem būtu ērtāk.
 
Top