2022. gada 15. maijs || Salvadorā policija narkotiku laboratorijas reidā konfiscēja 50 kilogramus kokaīna

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
60Cn3w7N28

Izmeklējot noziedzīgu organizāciju, policija saņēma informāciju par aizdomīgām darbībām kādā mājā Santa Krūza rajonā. Atrašanās vieta tika noteikta pēc datu apmaiņas ar komandām no Nordeste de Amaralina policijas iecirkņa.

Tādējādi 15. maijā civilās policijas darbinieki veica kratīšanu kādā mājā Salvadoras Santa Cruz rajonā un likvidēja laboratoriju, kurā tika izmantota kokaīna apstrāde. Turklāt tiesībsargājošo iestāžu darbinieki konfiscēja 50 kilogramus narkotiku 1,5 miljonu ASV dolāru vērtībā. Policija neziņoja par arestiem.
KBh4fSjNwi

Tika atrasta arī hidrauliskā prese, divas baltas mucas ar ķimikālijām, blenderis, uzlīmes, plastmasas trauki un citi piederumi, kas izmantoti narkotiku ražošanā.

Visi konfiscētie materiāli tiks nodoti Tehnikas policijas departamentam. Šobrīd izmeklēšana turpinās, lai atrastu un aizturētu narkotiku ražošanā iesaistītās personas.

Avots: https: //g1.globo.com/ba/bahia/notic...do-para-o-trafico-de-drogas-em-salvador.ghtml
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Vau, kāds juceklis.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Kā tiek ražots kokaīns?
Tā ir tikai alkaloīdu ekstrakcija, vai dažas laboratorijas strādā ar tropāna atvasinājumiem?
Mani interesē sintētiskais kokaīns, kā attīrīt precīzu izomēru?
Sintētiskais kokaīns ir īsts vai nav?
Vai karteļi var man nocirst galvu, ja es to darīšu?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Sintētisko kokaīnu ir ļoti grūti sintezēt. Vislabāk to aizstāt ar mefedronu.
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Lūdzu, vai mefedronam piemīt mēles anestēzijas īpašības kā kokaīnam?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Sintētiskais kokaīns ir reāls, un apritē, manuprāt, tas veido, iespējams, ¼-
½ % no pasaules piedāvājuma. Esmu to redzējis Drugs-data.org 2-3 reizes piecu gadu laikā. To ir viegli identificēt ar ms/gc, jo tam nav bioloģisko prekursoru, kas parasti sastopami kokaīnā. Google scholar ir 10 sintēzes maršruti, bet, manuprāt, vairāki no tiem rada neaktīvus enantiomērus, Cilvēkam ir jāskatās ļoti ļoti ļoti rūpīgi, lai atpazītu aktīvo konfigurāciju.
 
Top