MDMA un sekss

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
MDMA - viena no populārākajām seksa vielām. Kas jāzina par MDMA tuvuma intoksikāciju? Kā izvairīties no asiem leņķiem, un ir patīkamāk nodarboties ar seksu, bet nerīkot sev papildu problēmas? - Par visu pēc kārtas pastāstīšu tālāk.

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA
Ietekme un sekas

MDMA lietošana seksa laikā var izraisīt šādus pozitīvus efektus: - libido un seksuālās tieksmes palielināšanos - tiešākās sarunas starp partneriem, kas ļauj viņiem labāk iepazīt vienam otru un pāriet jaunā savstarpējās sapratnes līmenī - brīvību, iespēju ierasties seksā - empātiju, kas izpaužas kā spēcīgākas jūtas pret partneri/partneri, kas ļauj gūt spēcīgākas emocijas no tuvības - eiforiju, kas pastiprina emocijas no intīmās tuvības - dzimumakta laika pagarināšanu Ir iespējams atšķirt no negatīviem efektiem: - Erekcijas trūkums vai nepietiekama erekcija vielas iedarbības laikā - Lībido samazināšanās no dažām dienām līdz dažām nedēļām pēc lietošanas - Nelabvēlīga reakcija uz fiziskām aktivitātēm MDMA visvairāk ir piemērots seksam ar mīļoto, kuram jums ir jūtas. Vielas iedarbība parasti ir vērsta uz partnera baudu, tad uz "dzīvnieku instinktiem", tāpēc seksuālo tuvību MDMA ietekmē var raksturot kā ilgu glāstu ar periodisku seksu. Empātija, emocionalitāte, pilnīga atklātība - tas viss, cik vien iespējams, raksturo šīs vielas iedarbību.

IETEIKUMI
Pārliecinoties, ka jums nav kontrindikāciju MDMA lietošanai, iegāde būs nākamais solis. Daudzu iemeslu dēļ es iesaku pārtraukt izvēli par kristālisko MDMA, bet ne par ekstazī tabletēm. Turklāt - šī viela nemīl "dogonu", tāpēc lietojiet nepieciešamajā devā tikai vienu reizi.

Lietošanas norādījumi
MDMA seksam, kā arī jebkādiem citiem mērķiem ir pieņemts lietot iekšķīgi. Intranazāli un intravenozi veidi gan teorētiski tuvojas, bet šai vielai tie nav vēlami.

Dozēšana
Optimālās devas ir 100-150 mg MDMA. Lielākā daudzumā pieņemt, nav jēgas tā iemesla dēļ, ka
visticamāk, jums vienkārši nebūs pirms seksa un arī ievērojami palielinās blakusparādību rašanās risks. Attiecībā uz tabletēm - vidēji vienam cilvēkam pilnīgi pietiek ar vienu gabaliņu, bet es iesaku pirms pirkšanas izlasīt atsauksmes un iepazīties ar tabletes struktūru.

Laiks
Lietojot MDMA iekšķīgi, darbība visbiežāk sākas 30-60 minūtes vēlāk. Es neiesaku uzreiz sākt nodarboties ar seksu. Labākais laiks šim nolūkam - vēlāk pāris stundas pēc lietošanas. Tad, kad iestājas "smērēšanās" efekta maksimums. Šīs divas stundas var pavadīt ar glāstiem, dejām vai tiešām sarunām.

Kombinācijas
MDMA ir tā viela, kuru ieteicams lietot solo, taču ir viens izņēmums. Candy Flip ir klasiska kombinācija, kurā sākumā lieto skābi, bet pēc tam divas četras stundas MDMA divreiz mazākā devā, nekā parasti tiek pieņemts. Šai kombinācijai ir ievērojams cienītāju skaits, taču nav pietiekami daudz datu par ķīmisko seksu ar šo kombināciju. Manā personīgajā skatījumā - ne tā ir vispiemērotākā kombinācija mīlas rotaļām. Būs piemērota personām, kuras vēlas vienā dienā apvienot diezgan atšķirīgas un ļoti neparastas sajūtas no intīmā tuvuma.

Problēmas ar erekciju
Šāda problēma pastāv. Tad deva ir lielāka - īpaši izpaužas erektilās disfunkcijas traucējumi. Pie izejas pie dažiem lietotājiem problēma tiek atrisināta patstāvīgi, bet visbiežāk ir nepieciešams farmakoloģisks atbalsts.

BRĪDĪBA
Viela var būt potenciāli bīstama. Jāievēro dozēšana, jālieto ieteicamie lietošanas norādījumi, jāizvairās no bīstamām kombinācijām. Var kļūt par iemeslu intereses zudumam par seksuālo tuvību bez psihoaktīvo vielu lietošanas. Bieži notiek būt gadījumi, kad šīs vielas ietekmē cilvēki stāsta apkārtējiem pārlieku informāciju - apsveriet to pirms pieņemt šo vielu pārī. Pēc MDMA atcelšanas var iestāties intereses zudums par jebkādu seksu, kā arī vispārējs depresīvs un apātisks stāvoklis.

SECINĀJUMS
Viena no tām vielām, kuras intīmajā dzīvē var veiksmīgi izmantot pāru pārmaiņām. Turklāt, lietojot
MDMA lietošana mīlestībā spēj atrisināt virkni psiholoģisku problēmu - jums būs vienkāršāk pilnībā atvērties vienam otram. Šāda prakse spēj glābt izmirstošas attiecības, dot tām jaunu dzīvi. Jāatzīmē, ka pie visām priekšrocībām ir vēl daži trūkumi, par kuriem mēģināju rakstīt iepriekš.
 
Last edited by a moderator:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Vai izmēģināt seksu zem MDMA pāris reizes mērenā (ņemot vērā manu svaru un vielmaiņu) devā 200-220 mg, un man tas patīk.
Tā kā es to lietoju, mana erekcija ir pietiekami spēcīga, un jutīgums pieaug līdz pavisam citam līmenim, kas normālos apstākļos nav sasniedzams. Bet es nevaru beigt - tā ir problēma.
 

bum1esh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Es to izmantoju , tiešām Tā ir sajūta, it kā tu peldētu siltā orgasmiska ūdens baseinā kopā ar kādu citu, kurš ir laimīgi iesprūdis tavā baudas sniega gubā.
 

wiserthanearlier

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Mdma sekss ir lielisks. Svarīgi, lai laiks pēc tam, kad nāk un agri pīķa.
Gbl ir pārsteidzošs savienojumā - tam nepieciešams katjons. Jānodozē droši.
 
Top