mdma iesācējiem?

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es pārdodu mdma, bet man nav ne jausmas par to, kā veikt visu procesu, lai to izgatavotu pats, vai ir kāds veids, kā kāds varētu izskaidrot un vadīt mani, kā to izdarīt vienkāršā veidā, jo es esmu idiots, un paskaidrot, kas id nepieciešams, lai iegūtu, vēlams, kaut ko, ko es varu pasūtīt no clearweb, piemēram, visas ķīmiskās vielas un iekārtas.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Tā kā runa ir par ķīmijas procesiem, domāju, ka jums vajadzētu veltīt laiku un apgūt pēc iespējas vairāk. Nebūtu tik izdevīgi, ja būtu instrukcija, pēc kuras var vadīties ikviens "idiots", un rezultāti joprojām būtu labi. Paskatieties tur forumā, šeit ir publicēti daži maršruti. Viss, ko jūs nesaprotat, jums ir jāmācās. Soli pa solim. Zinu cilvēkus, kas vairākus mēnešus mācās sintezēt amfetamīna frībāzi, kas ir daudz vieglāk nekā mdma izgatavošana. Manuprāt, šeit galvenais ir pacietība, un jums vajadzētu ņemt līdzi daudz, īpaši, ja neesat pieredzējis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pilnībā piekrītu misteram @sorcerer. Gadījumā, ja tas ir patiešām vienkārši, ikviens var sintezēt MDMA mājas bēniņos. No otras had, tas nav pārāk sarežģīti gadījumā, ja jums ir pamatprasmes un ķīmijas zināšanas ar nelielu laboratorijas pieredzi. BB forums ļauj visu apgūt pašam, izmantojot dažādas foruma sadaļas, tēmas un diskusijas.
 
Top