mdma brīvā bāze un kristalizācija

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tātad es esmu mēģinājis iegūt mdma Al/Hg amalgamas metodē no PMK un metilamīna, un es neesmu pārliecināts, ko esmu darījis nepareizi - pēc 6 stundām es mēģināju ekstrahēt mdma brīvo bāzi ar 25% NaOH šķīdumu, un man vajadzēja ielejot 100 ml, līdz es pamanīju izmaiņas konsistencē un dzeltena šķidruma slāni ( pirmās 3 fotogrāfijas no kreisās). Pēc ekstrakcijas ar NaOH šķīdumu un izopropanolu es iztvaikoju IPA vakuumā un veicu skābes/bāzes ekstrakciju ar DCM un ieguvu šķidrumu pareizā krāsā - brūnu, bet tas vairāk atgādināja ūdeni, nevis eļļu (4. foto), bet es tik un tā turpināju un mēģināju to kristalizēt ar HCl, acetonu un ksilolu, un sākumā izskatījās, ka es iegūšu kristālus, bet beigās es ieguvu tikai kaut ko, kas izskatījās pēc brūna pulvera (2. foto no labās).
Vai ir kādas idejas, kur es kļūdījos?
 

Attachments

  • 7muzKbQnLo.jpg
    7muzKbQnLo.jpg
    68 KB · Views: 208
  • 0mKXV5q6zU.jpg
    0mKXV5q6zU.jpg
    108 KB · Views: 188
  • hNDq1BZtiM.jpg
    hNDq1BZtiM.jpg
    61.1 KB · Views: 165
  • ZEFOCwQnIa.jpg
    ZEFOCwQnIa.jpg
    74.1 KB · Views: 172
  • qeWJTuix0Y.jpg
    qeWJTuix0Y.jpg
    81.4 KB · Views: 182
  • g1PovzIjdJ.jpg
    g1PovzIjdJ.jpg
    77.1 KB · Views: 190

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Vispirms, pirms turpināt, pārbaudiet, vai iegūtais brūnais produkts atbilst produkta īpašībām, smaržai, garšai un kušanas temperatūrai... ja tas ir mdma hcl un tas nav kāds nātrija sāls vai citi sāļi, kas var veidoties neveiksmīgas sintēzes rezultātā. izšķīdiniet atlikumu verdošā metanolā un ļaujiet šķīdumam atdzist, tas noteikti grūti kristalizēsies, tādā gadījumā veiciet standarta attīrīšanu un pēc tam veiciet otru pārkristalizāciju, un jūs iegūsiet vēlamo produktu.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Garša???? Kādai tai vajadzētu būt garšai?
Kas attiecas uz smaržu, tai ir tāda rupja mdma smarža, kas atgādina sakņu alu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pārbaudiet, vai tās garša patiešām ir rūgta, un, ja varat, pārbaudiet un salīdziniet kušanas temperatūru, ja tās garša ir rūgta un atgādina jums mdma, ko esat lietojis, noteikti jums ir netīra mdma hcl, tagad vajadzētu pietikt ar tās tīrīšanu un pārkristalizēšanu, mīlu smaržu acīmredzot tā smaržo kā vēlamais produkts, tāpēc tās sintēze noteikti izdevusies. laiks un prakse dos jums labākus rezultātus. sveiciens.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jā, es pirms 2 dienām pagatavoju kādu, kas smaržoja šādi. Tomēr es nevaru izturēt šo smaržu.
Nezināju, ka tas ir rūgts, nevaru sevi pierunāt nobaudīt šo lietu lol
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Vai esat jau iepriekš veicis šo sintēzi, bet ar nitrometānu, nevis tieši izmantojot metilamīnu? SWiM dod priekšroku daudz vairāk ar nitrometānu. Tikai ziņkārīgs. Domājams, ka tas tiešām ir viedokļa jautājums. Iespējams, būtu vērts izpētīt.

Mīļie sveicieni,
Ali
 
Top