MDMA sāļi dīvaina problēma

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Es ieguvu mdp2p no pmk glicidāta un veicu reducēšanu, izmantojot Al/Hg, beigās iegūstot 15 g mdma hcl sāļu. Vairākas reizes mazgāts ar acetonu.
Problēma radās, kad izšķīdināju 10 g sāļu pārkristalizācijai. Izšķīdinot šķīdums kļuva zaļš un pēc tam tumši zaļš, un es zaudēju visus sāļus, pēc tam nebija nekādu sāļu, es pat mēģināju iztvaicēt visu ūdeni, un tāpēc sāļi vispār nebija, tad ar citiem 5 g produkta mēģināju un ieguvu tādu pašu rezultātu, tumši zaļu šķīdumu un "iznīcinātu" produktu.

Kā tas ir iespējams, ka es zaudēju visu savu produktu? Es testēju marquis, tā mdma, es nemēģināju zināt ietekmi, bet tam bija ļoti rūgta garša.
Vai pārāk liels karstums var sabojāt mdma hcl sāļus?

Paldies
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
heta nesabojā mdma molekulu. bet jums ir pārāk daudz adulterant kopā ar jūsu mdma tas ir iemesls, kāpēc tas ir zaļš vai melns zaļš. grūti pateikt precīzi var būt 40% adulterant tas ir diezgan normāli cledestine laboratorijā. visi šie brūnie milzīgie akmeņi "champane" pārdod tirgū ir aptuveni 60% tīrības patiešām. tad, ja jūs iztvaicēt ūdeni ar vārīšanas jūs vienkārši iztvaicēt savu mdma pārāk bro. pārāk slikti.
Kāda smarža ir jūsu produktam? anīsa smarža?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Vai varat aprakstīt soļus, ko jūs veicāt?
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Šoreiz es atkal veicu reducēšanu un ieguvu ļoti labus un tīrus sāļus, es nezinu, kāpēc sāļi bija "kļūdaini", kas atšķīrās no iepriekšējās partijas.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Arī no iepriekšējās partijas sāļi bija pulverveidīgi un tagad kristāliskas formas, varbūt es sabojāju sāļus ar karstumu un skābes pārpalikumu šķīdumā?
 
Top