MDMA sintēzes jautājums ?

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Es esmu nofotografējis šo dialogu no tīmekļa vietnes, vai kāds var izveidot man recepti no šīs informācijas


JAUNUMI
MŪZIKA
TEHNOLOĢIJAS
SHOP
BRĪDINĀJUMI PAR MEDIKAMENTIEM
Ķīmijas nodarbība - kā top ekstazī
PUBLICĒJA GABRIEL POPP 25. JŪNIJS 2019

Simbolisks attēls
Mēs visi pazīstam mazās tabletes, kas cita starpā satur aktīvo vielu MDMA. Tās bieži sauc par "E", detaļām, lodītēm, apaļumiem vai vienkārši par lietām. Ekstazī tabletes, iespējams, visbiežāk tiek ražotas Nīderlandē. ZDFneo nesen pat ir izveidojis seriālu, kurā aplūkota šī tēma. Mēs par to ziņojām šeit. Bet kā patiesībā tiek ražots ekstazī?

Tā kā es pats neesmu gluži eksperts ķīmijā, lielākā daļa no tā man izklausās pēc dzelzceļa stacijas. Mēs arī nevēlamies nevienu mudināt pašiem ražot narkotikas. Bet, tā kā ekstazī kaut kādā veidā ir daļa no tehno skatuves, mēs gribējām iedziļināties šajā jautājumā mazliet dziļāk.

MDMA (3,4-metilēndioksi-N-metilamfetamīna) sintēzes pamatviela parasti ir piperonāls, kas patiesībā ir aromatizējoša viela ar vaniļas un mandeļu smaržu. Šī viela kondensācijas reakcijā reaģē ar nitroetānu, veidojot 1-(3,4-metilēndioksifenil)-2-nitropropēnu. Pēc tam, izmantojot elektrolītisko dzelzi un etiķskābi, to hidrogenē līdz piperonilmetilketonam. Galaproduktu MDMA iegūst vienā posmā, reaģējot šim savienojumam ar metilamīnu. Vienlaikus visu hidrogenē, izmantojot amalgamētu alumīniju un ūdeni. Gatavo MDMA parasti sajauc ar citām sastāvdaļām, piemēram, kofeīna pulveri, un sapresē mazās, krāsainās tabletēs.

Būtībā tas ir līdzīgi kūku cepšanai. Tas viss ir ļoti vienkārši! Patiesībā tas nav arī nelikumīgi. Jums tikai jāpiesakās uz licenci Federālajā zāļu un medicīnas ierīču institūtā. Tomēr, lai to izdarītu, jums ir jābūt farmaceitam.
 

Gerhard Schrader

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Es neiesaku ceļu caur nitretānu un piperonālu, jo gan piperonālu, gan nitroetānu nav viegli iegādāties. Un galarezultātā iegūtā viela ir MDA, nevis MDMA.

Vieglāki būtu sintēzes ceļi, kas sākas ar safrolu, ko var viegli iegūt no sasafrasas eļļas. Ja nevar dabūt sasafrasas eļļu, to var salīdzinoši viegli iegūt no sasafrasas saknes, izmantojot tvaika destilāciju.

Labus norādījumus var atrast šeit, Amfetamīnu lapā. Metamfetamīna ieraksti ved uz MDMA, ja tiek izmantots MDP2P, amfetamīna ieraksti ved uz MDA, ja tiek izmantota XTC bāzes viela.

Tomēr, ja vēlaties saražot tikai kontrolējamu daudzumu savai lietošanai, tad es ieteiktu halosafrola ceļu. Labus norādījumus var atrast šeit: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...f2qgyd.onion/resources/total-synthesis-ii.68/.
Īpaši 148.-158. lappusē.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties jautāt. Man patīk runāt par ķīmiju un narkotikām ;)
 
Top