MDMA SINTĒZE NO MDP2P (PMK), izmantojot AL/HG + NITROMETĀNS + KRISTALLIZĀCIJA [Iekļautas bildes].

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Mani iznākumi bija pieklājīgi un tīrība teicama. Visu reakciju kopā ar kristalizāciju es veicu viena vakara laikā. Redukcija noritēja karsti, bet bija pilnībā kontrolējama, viegli maisāma, ātra un vienkārša.

MATERIĀLI:

  1. MDP-2-P - 25 g
  2. ALUMĪNIJS - 27,5 g
  3. (dzīvsudraba(II) hlorīds ) - 400mg
  4. NITROMETĀNS - 20g
  5. TOLUĒNS - 1L
  6. Uzstādījums sausas hcl gāzes ražošanai
  7. NaOH - 262g
  8. Nātrija bikarbonāts - pietiekami daudz, lai šķīdumu piesātinātu
  9. MgSO4 - 35g
  10. Nātrija hlorīds - pietiekami, lai piesātinātu šķīdumu
  11. MeOH - 1L
  12. Destilēts ūdens - vismaz 1L
- Ieguvums: 19,6 g no 25 g MDP-2-P

Sagatavoju divu litru kolbu ar plakanu dibenu un trim kakliņiem un aizbāzu vienu no kakliņiem. Centrālajā caurumā uzstādīju parastu kondensatoru. Aparāts tika novietots uz mana maisītāja/karstās plates.

Jebkurā gadījumā darbības ir šādas;

  1. Es sāku griezt Reynolds Heavy Duty alumīnija foliju aptuveni 1 collas kvadrātos, lai kopā iegūtu 27,5 g. [1. ATTĒLS]
  2. Tagad 5g partijas iebēru nelielā Braun kafijas dzirnaviņā un 8-10 sekundes malu foliju. [2. ATTĒLS]
  3. Folija nebūs īsti "samalta" Tas darbojās pārsteidzoši labi. Varbūt tas izklausās dīvaini - ievietot foliju kafijas dzirnaviņā, bet tas neapšaubāmi ir izrāviens alumīnija sagatavošanā Al/Hg.
gonzonitro_1s.jpg
gonzonitro_2s.jpg
attēls: 5 g folijas 1 collas kvadrātos.attēls. 5 g folijas pēc 8-10 sekunžu malšanas Brauna kafijas dzirnaviņā.
gonzonitro_3s.jpg
gonzonitro_4s.jpg
attēls: tuvplāns folijas bumbiņāmattēls: 27,5 g folijas 2000 ml kolbā ar plakanu dibenu.

3.1. Folijas bumbiņas tika iemestas kolbā. [4. ATTĒLS]

4. Pēc tam 750 ml laboratorijas kvalitātes MeOH izšķīdināja 400 mg HgCl2 (dzīvsudraba(II) hlorīda ).

5. Kamēr tas tika darīts, 25 g MDP-2-P un 20 g nitrometāna tika sajaukti pilināmajā piltuvē ar 25 ml MeOH.

5.1 - 20 g nitrometāna (CH3NO2);

Nitrometāna blīvums -->1,127 g/ml
molekulmasa --> 61,04 g/mol

17,75 ml - [ 17,8 ml ]

5,2 - 25 g MDP-2-P

Blīvums MDP-2-P --> 1,210 g/ml
Molekulmasa --> 178,185 g/mol

20,66 ml - [ 20,7 ml ]

MDP-2-P bija trīs mēnešus vecs un glabāts saldētavā. Sākotnēji tas bija destilēts + joprojām labi smaržoja.

6. Pilināmo piltuvi uzlika uz kolbas sānu kakliņa.

gonzonitro_5s.jpg
attēls: Aparāts

7. Kad MeOH bija gatavs (viss HgCl2 izšķīdināts), to arī iepildīja kolbā un ielika kondensatoru.

7.1. Katru minūti vai aptuveni ik pēc 5 - 10 sekundēm kolbu maisīja.

7.2. Pēc mazāk nekā 10 minūtēm bija redzama vāja burbuļošana, šķīdums bija pelēks, un alumīnijs bija izteikti mazāk spīdīgs. Daži gabali sāka peldēt.

gonzonitro_6s.jpg
attēls: Amalgamācija pabeigta

8. Caur kondensatoru sāka plūst ledus ūdens. Tika izmantoti apmēram 4 mārciņas ledus 2,5 galonos ūdens 5 galonu krāsas spainī.

9. Tika atvērts piltuves vārsts, lai maisījums sāktu pilēt ar ātrumu aptuveniviens piliens sekundē.

10. Aptuveni ik pēc minūtes uz 5 sekundēm ieslēdzu maisītāju.

11. Jau pēc dažām minūtēm kolba sāka sakarst, un es sāku nepārtraukti maisīt. Šajā brīdī maisījumam bija ļoti izteikta tērauda zilganpelēka krāsa.

gonzonitro_7s.jpg
gonzonitro_8s.jpg
attēls: Reakcijas sākums ~7 minūtesattēls: Tuvojas refluksa temperatūrai ~8 minūtes.

12. Galu galā reakcija uzkarsējās līdz iespaidīgam refluksa temperatūrai, un no kondensatora gandrīz nepārtraukti plūda MeOH.

13. Ik pa laikam nācās regulēt pilēšanas ātrumu (viens piliens sekundē bija nedaudz par lēnu), un pēc 42 minūtēm es pabeidzu pievienošanu.
14. Reakcijas maksimuma laikā es ļoti uzmanīgi vēroju, kas notiek, bet patiesībā man nevajadzēja darīt neko, izņemot to, ka es pārliecinājos, ka pievienošana notiek ar tādu ātrumu, lai viss process ilgtu 40-45 minūtes. Viss pārējais notika pats par sevi.

gonzonitro_9s.jpg
attēls: Reakcija norit pilnā sparā, ~15 minūtes.

15. Kad man bija palikuši daži mililitri MDP-2-P maisījuma, reakcija jau sāka palēnināties, lai gan joprojām bija redzamas nelielas alumīnija pārslas.

16. Maisījums sāka kļūt ļoti viskozs, tāpēc es pievienoju vēl 50-75 ml MeOH , kas ievērojami uzlaboja situāciju. Pēc tam atstāju uz aptuveni stundu, lai reakcija pati beigtos.

17. Kad atgriezos, viss bija ievērojami atdzisis, un maisījums bija pārsvarā amorfs, pelēks, tikai ar nelieliem baltiem plankumiņiem.

18. Es samaisīju 700 ml ūdens un 262 g NaOH vārglāzē.

19. Kamēr tas atdzisa, es pārlēju reakcijas kolbas saturu 4000 ml mērglāzē. Vēl nedaudz (50 ml) MeOH reakcijas kolbā viegli atšķaidīja atlikušās nogulsnes, un arī tās tika izlietas vārglāzē.

20. Pēc tam NaOH šķīdumu ielej 4000 ml mērglāzē kopā ar nogulsnēm. [11. attēls].

gonzonitro_10s.jpg
gonzonitro_11s.jpg
attēls. 10. attēls: Nosēdumi vārglāzēattēls: Nosēdumi pēc NaOH pievienošanas un nelielas maisīšanas

21. Maisītāju ielika 3 collu mērglāzē un rūpīgi samaisīja. Agrāk pelēkās nogulsnes kļuva tumšākas, un NaOH sāka reaģēt ar atlikušo alumīniju, radot putojošas, smirdīgas putas vārglāzē. Tas nedaudz sasilda, bet ne ievērojami.

22. To lēni maisīja apmēram stundu, un tad gandrīz visi burbuļi bija izgaisuši un putu veidošanās bija samazinājusies.

23. Man nepieder gigantiska septiskā piltuve, tāpēc es nolēmu iegūt maisījumu tieši vārglāzē. Patiesībā tas darbojas ļoti labi un, iespējams, ir vieglāk nekā ar sep piltuvi.

24. 500 ml toluola tika iepildīti mērglāzē, un maisītājs uz dažām minūtēm tika ieslēgts ļoti lielā ātrumā.

25. Tas labi sajauca abas fāzes. Nākamo apmēram 15 minūšu laikā toluols atdalījās līdz pat virspusei.

gonzonitro_12s.jpg
gonzonitro_13s.jpg
attēls: Burbuļošana, NaOH reaģējot ar atlikušo alumīnijuattēls. 13. attēls: Toluols pēc sajaukšanas, lielākoties jau atdalījies.
26. Es biju noraizējies, jo toluols praktiski nebija iekrāsojies. Es sagaidīju, ka tur varētu būt palikusi daļa MDP-2-P, kam piemīt neliela krāsa, vai arī kādi reakcijas piemaisījumi arī varētu piešķirt krāsu. Bet tas bija nedaudz pienaini balts. Toluoluols man ir grūti pieejams, tāpēc nākamreiz tā vietā plānoju izmēģināt ksilolu. Man ir aizdomas, ka tas darbosies labi.

27. Lielākā daļa toluola tika izlieta no augšas.

28. Atlika apmēram 100 ml, jo bija grūti noņemt toluolu, neizlejot arī daļu ūdens/nogulšņu slāņa. Vēl 250 ml toluola iepildīja mērglāzē un rūpīgi samaisīja. Arī šo nākamo ekstrakciju izlēja, šoreiz kopā ar daļu dūņu slāņa, un iepildīja sep piltuvē. Kad es pabeidzu darbu, uz nogulsnēm mērglāzē bija palicis ne vairāk kā 15 ml toluola. Tagad bija viegli notecināt dūņu slāni sep piltuvē, atstājot tikai toluolu. Tad sep piltuvē tika pievienota pirmā toluola ekstrakcija.

gonzonitro_14s.jpg
gonzonitro_15s.jpg
attēls: Gatavojas nosusināt pēdējo nosēdumu un ūdens slāni.attēls: Mazgāšana. Gan toluols, gan mazgāšanas šķidrums ir ļoti tīrs, un saskare starp slāņiem ir tikko redzama 3/4 no attēla.

29. Toluolu mazgā divas reizes ar piesātinātu nātrija bikarbonātu, vienu reizi ar piesātinātu NaCl un vienu reizi ar ūdeni. Visas mazgāšanas bija diezgan tīras, un toluols izskatījās vēl tīrāks nekā iepriekš.

30. Toluolu iepildīja izmazgātā, acetonā izskalotā, rūpīgi izžāvētā mērglāzē ar apmēram 35 g bezūdens MgSO4. To atstāja apmēram 25 minūtes un divas vai trīs reizes samaisīja ar lāpstiņu. Pēc tam to filtrēja jaunā vārglāzē (arī ļoti sausā), un filtrā esošo MgSO4 izskaloja ar nelielu daudzumu jauna toluola.

31. Tika uzstādīts standarta NaCl/H2SO4 ģenerators HCl gāzei ar frakcionēšanas kolonnu, kas pildīta ar CaCl2 (Damp-Rid no Home Depot) kā žāvēšanas cauruli. Gāzes dispersijas caurulīte ar poraina stikla disku tika pievienota žāvēšanas caurulei, un H2SO4 sāka pilināt.

32. No dispersijas caurulītes, ko iegremdēju toluola filtrāta šķīdumā, sāka izplūst gāze. Pēc vairākām minūtēm nekas vairs nenotika, un es biju pārliecināts, ka esmu pilnīgi izjucis. Tad šur un tur sāka parādīties pa kādam baltam materiāla gabaliņam, un 30 sekunžu laikā no šķīduma kaskādēm izplūda milzu pūkaini MDMA HCl mākoņi. Es gandrīz apgrūdu savas bikses.

gonzonitro_16s.jpg
gonzonitro_17s.jpg
attēls. 16. attēls: Kristāli, kas veidojas, HCl izejot no gāzes dispersijas caurulītes.attēls. 17. attēls: tuvojas šīs gāzēšanas darbības beigas. Kristāli nosēžas un veido biezu slāni vārglāzes dibenā.

33. Es ieteiktu neizmantot gāzu dispersijas caurulīti, jo tā, šķiet, aizsērē ar kristāliem un rada nopietnu pretspiedienu HCl ģeneratorā (bet dariet, kā jums patīk).

34. Vienā brīdī stikla aizbāžnis izsprāga tieši no aparāta, jo bija tik liels spiediens. Vienkārši izmantojiet stikla caurulīti, lai ievadītu HCl toluolā.

35. Šķīdums bija tik duļķains, ka es nevarēju noteikt, vai nogulsnējas vēl kādi kristāli, tāpēc nolēmu pārtraukt. Mēģeni pārklāju un uz pusstundu ieliku saldētavā. Kad tas bija atdzisis, to filtrēja ar vakuumu Bihnera filtrā [18. attēls] , tad žāvēja uz spoguļa zem spuldzes (karstuma dēļ) un nosvēra. Kopumā bija 8,26 g! [19. ATTĒLS].

36. Tad es atkal iepludināju toluolu gāzē. Un, lūk, bija vēl vienas masīvas kristālu nogulsnes.

36.1. Toluols tika atdzesēts un filtrēts, un filtrāts izžāvēts, iegūstot vēl 4,72 g!

37. Atkal gāzē... tā turpina pieaugt. Es dodu kristāliem laiku, lai tie nostabilizētos, un tagad tiešām šķiet, ka no šķīduma vairs nekas neiznāk. Atdzesēju, filtrēju un izžāvēju.

37,1 Šoreiz bija vēl 6,61 g!

38. Lai gan kristāliem bija neliela (un ļoti patīkama) sakņu alus smarža, es nolēmu atteikties no pārkristalizēšanas, jo kristāli bija žilbinoši spilgti balti un acīmredzami tīri.

gonzonitro_18s.jpg
gonzonitro_19s.jpg
attēls: Bihnera piltuve, cieši piepildīta ar kristāliem.attēls: 8,26 g MDMA HCl, sasmalcināts un žāvēts uz spoguļa.

39. Kopējais iznākums: 19,6 grami MDMA HCl - no 25 gramiem MD-P2P!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Paldies par detalizētu ziņojumu!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tas ir ļoti labi, un tas viss ir perfekti un ļoti skaisti, bet tā ir ļoti veca Google publikācija, es nezinu, vai jūs esat oriģinālais autors vai vienkārši tas ir izgriezums un ielīmējums no meklētāja, lūdzu, mēs esam šeit, lai pētītu un veicinātu jaunus sasniegumus, sasniegumus, neveiksmes un labojumus, ja jūs esat sintēzes oriģinālais autors, es jūs apsveicu. sveiciens.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Paldies brālim par to, ka viņš to pateica pirmais. Es negrasījos būt tik "patīkams" ar savu formulējumu. Tas liek aizdomāties, kas varētu darīt šādu lietu............I balsot izņemšana / aizliegums
 
View previous replies…

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Arī šeit es nebūšu patīkams.

1- Ja jūs to zinājāt, kāpēc jūs neizveidojāt ziņu un nepiedalījāties informācijā, kā to ir darījuši citi, nevis turējāties pie sevis? Vai šī tīmekļa vietne nav domāta tieši tam? Lai dalītos ar info?

2- Es to veiksmīgi atkārtoju, bet es neesmu gatavs dalīties ar jebkāda veida attēliem, kas veikti, izmantojot jebkuru ierīci, kas man varētu piederēt vai nepiederēt, jo attēliem ir ģeogrāfiskā lokalizācija, bet jums jau vajadzētu to zināt, vai ne? TAISNI?!

3- Un patiešām es neesmu autors, bet, tā kā daudzi, piemēram, jums, piemēram, kā pīļu ap un ne veicināt es devos uz priekšu un dalījās INFO man bija uz rokas .Es nolasīju un uzrakstīju no pdf --> Word, pēc tam šeit.

..................... Es balsoju par ban jums par to, ka jūs neveicināt info un lurking apkārt.

Bet, ja tas padara jūs laimīgu, lūdzu, ejiet uz priekšu, ban mani.

P.S.: Tas nenonāk pret acidozi, jo jūs bijāt vairāk cieņas, lai gan es saprotu jūsu "bažas".

Autori MethylMAN & rafinēts brightstar

~ Dievs svētī katru no jums, miers.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
draugs, viņš tikai runā ar jums ar cieņu, šeit jau ir daudz sintēžu al/hg no pmk publicēts forumā, neskaitieties dusmīgs, tikai tas, ka šeit tiek augstu vērtētas personīgās pūles, sižeti, kas rodas no sintēzes un kā tos likt kā risinājumu, No otras puses, jebkurš ieguldījums tiks ļoti novērtēts, bet nav nepieciešams sadarboties ar iepriekšējiem projektiem, kas publicēti Google, jo pūles ir minimālas un galu galā gandrīz visi šeit jau zina šīs vecās publikācijas, kas agrāk sniedza savu lielo ieguldījumu pasaulē, bet šodien tie jau ir novecojuši. Neviens nevienu nemeklē, vienkārši, ja tas ir izgriezts un ielīmēts, tas īsti nebūs pūles, ko kāds novērtē. Tāpat atvainojos, ja esat aizvainots, ieguldījums forumā ir svarīgs, centīsimies visi pētīt un progresēt. Sveicieni un svētība!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Es tikai gribu iemest savus divus centus un pateikt, ka tos var izdzēst ar pāris klikšķiem. Šādu tiešsaistes bezmaksas pakalpojumu ir daudz.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
18. Es samaisīju 700 ml ūdens un 262 g NaOH vārglāzē. tam jābūt destilētam ūdenim vai tas var būt mājsaimniecības ūdens.

19. Vai jūs varētu šķīdinātāju "toluolu nomainīt pret ksilolu? ?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
vai kāds no šeit esošajiem iepriekš ir strādājis ar nitrometānu
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Kā turpināt šo reakciju, ja ir 40% ūdens metilamīna?
Brightstar metode izmanto metilamīna hcl, un reakcija sākas ar naoh pilienu, lai atbrīvotu metilamīnu un tādējādi reaģētu MDP2P ar amalgamu.

Vai teorētiski var MDP2P pilienveidīgi pievienot metilamīna un amalgamas maisījumam, vai arī metilamīns būtu pilienveidīgi jāpievieno MDP2P un amalgamas maisījumam (bet vai tas neradītu MDA?)?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
vienkārši izmest visu kopā un aizstāt ar nitrometānu, tad jums nav nepieciešams dzesēties.

darbojas arī ūdens metilamīns, pievienojiet metanolu, vārot/maisot pašu reakciju.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Vai reakcija ir mērogojama?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Izveidojiet spiediena trauku, maisītāju un ļaujiet papildu spiedienam izdalīties 4-5 bāru līmenī.
4 bāri, ja izmanto metilamīnu uz metanola, paaugstina darba temperatūru līdz 100 pēc Celsija.
 
Top