MDMB-4en-PINACA(5-CL-ADB-A)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
FNXiWMIylS

FormulaC20H27N3O3
Molārā masa357,454 g-mol-1
MDMB-4en-PINACA atšķiras no 5F-MDMB-PINACA, jo 5-fluoropentils aizstāts ar pent-4-ēna daļu (4-en).
Tas darbojas kā spēcīgs CB1 receptoru agonists ar EC50 vērtību 2,47 nM.

Man ir daudzu gadu ilga pieredze ar kanabinoīdiem, un savos pētījumos esmu atklājis, ka šī ķīmiskā viela ir karalis (pagaidām).
Tas ir visspēcīgākais kanabinoīds.
Tomēr nekad neesmu atradis tās sintēzes ceļus, ja kāds zina vai var spekulēt par ceļu, es uzskatu, ka tā būtu nenovērtējama informācija.
Tāpēc es izveidoju šo pavedienu ikvienam interesentam.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Pastāstiet vairāk par šī kanabinoīda lietošanu. Kādu iedarbības periodu un kādā koncentrācijā uz bāzi tas tika izmantots? Kura iedarbība ir raksturīgāka? Var aprēķināt sintēzes ceļu.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Es to nekad neesmu mēģinājis. es nelietoju kanabinoīdus. bet es ar to esmu strādājis dažas reizes, un katru reizi laboratorijas žurkas deva priekšroku tam, salīdzinot ar citiem. attiecības varēja izstiept daudz vairāk nekā citi. adb-butinaca ir tuvu otrais. iedarbība, cik es varu pateikt, ir eiforija, disociācija, kņudināšana.Šī noids paaudze ir tīrs dope vai kreka garš posms no jwh begginings.I cant runāt par koncentrāciju, jo es esmu izmantojis daudzus avotus un kvalitāte mainījās.(Es nedomāju, ka man kādreiz ir bijusi tīra chem).Bet tas ir teikts aktīvā deva ir mikrogramos.Pēc manām aplēsēm tas ir par 30 % spēcīgāks par otro spēcīgāko (nesalīdzināms ar jwh paaudzi). ķīniešu laboratorijas pirms dažiem mēnešiem pārtrauca ražot visus Cb1 receptoru agonistus, un tikai dažiem ES piegādātājiem tas joprojām ir (nezinu, vai viņi turpinās to ražot, bet ir baumas par aizliegumiem).Ķīnieši ir nākuši klajā ar jauniem Cb2 agonistu kanabinoīdiem, bet visi līdz vienam ir neaktīvi un atkritumi. ir baumas par jauniem, bet es noticēšu, kad to redzēšu. pagaidām pēc manas pieredzes MDMB-4en-PINACA pagaidām ir labākais (vai vissliktākais, atkarībā no tā, kam jautāt), adb-butinaca tuvu otrais un, iespējams, 5f-mdmb-2201 trešais (diezgan reti mūsdienās).
Tāpēc, ņemot vērā nesenos aizliegumus, šīs ķīmiskās vielas sintētiskais maršruts būtu vērtīgs.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Sinteze ir līdzīga kā citos šīs sērijas kanabinoīdos. Alilgrupu aizstājam ar CAS 1119-51-3 reaģentu (5-bromo-1-pentēns) indazol-3-karboksilāta alilēšanai. Nepieciešama spēcīga bāze - metālu alkohoksīdi (nātrija vai kālija aktīvais metāls acoholos - metanolā, etanolā, izopropanolā, butanolā). Šī reakcija ir ļoti viegli uzliesmojoša, un labāk to iegādāties tirgū. es domāju, ka mēs aprēķinām visu nepieciešamo reaģentu izmaksas un to daudzumu, ja ir vajadzība.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Reaģenti:
indazol-3-karboksilāts, sērskābes koncentrāts, metanols (etanols vai citi spirti, bet vislabāk metanols) vai nopirkt metil (etil) 1H-indazol-3-karboksilātu.
5-bromo-1-pentēns, aktīvā metāla alkooksīds (NaOMet, t-BuOK u.c.), THF, DMF
Amidēšana: EDC HCl, HOBt, DIPEA un L-tert-leucinamīds.
L-tert-leucīnamīda sintēze ir sarežģīta, un tas ir grūti pieejams, bet labāk to iegādāties no rūpnīcas.
L-valīnamīds būs pieejamāks, bet kanabinoīdam ar viņu ir mazāka iedarbība.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
A Es nopirku cas 43120-28-1 no Ķīnas, kā pagatavot 5kladbu, lūdzu, iemāciet man, kā sajaukt l-tert-leucinamīda hidrohlorīdu un 5bromo 1pentēnu.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jā, man būs jāizpēta citu kanabinoīdu sintēze, lai pat sāktu apsvērt šo sintēzi, jo man nav pieredzes kanabinoīdu sintēzē. maza mēroga eksperimenti, tad GC/MS tas ir tad.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u var iegūt sintēzes pieredzi par vienkāršiem, piemēram, JWH-018. Šim TOP (5-CL-ADB-A) kanabinoīdam mums jāzina u reģions, lai meklētu piegādātāju ķīmiskos reaģentus, un mēs palīdzēsim jums veikt sintēzi soli pa solim.
 

rclabstore.com

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Jwh sintētiskais ceļš ir hidrogenēšanas reakcija, reakcijas laikā rodas ūdeņraža gāze, kas ir bīstama dažiem cilvēkiem, kuri karsē ar atklātu liesmu, un tās iegūšanai ir nepieciešams kondensācijas atvilnis. Šā produkta sintēzei parasti izmanto divus sintēzes veidus, lai sintezētu šo produktu, vienā ir nepieciešams nātrija hidrīds, bet otrā - tetrahidrofurāns un kālija terc-butoksīds. Tomēr 5cl sintēze ir salīdzinoši vienkārša.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Vai mēs varam runāt personīgi? Es nesaprotu, kā to izdarīt. Es reiz mēģināju izgatavot CAS 43120-28-1, sajaucot to ar 5bromo 1pentēnu, dmf un kālija karbonātu. Rezultāts ir tāds, ka nav nekāda efekta, tas ir ļoti slikti.
 

a114488

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 4, 2021
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Tātad, ja ir MDMB-4en-PINACA, kā to sintezēt?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
ES reģions.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
HI,kāds aprīkojums man būtu nepieciešams un kādi soļi atšķiras no adb-pinaca sintēzes? paldies.
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rotējošais destilators tiek izmantots 5cladba , bet dzirdēto var izdarīt tāpat kā adbb. Adbb un 5cladba gatavo 5 stundas starp 70-80 grādiem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Šeit labāk ir detalizētāk analizēt sintēzi. Lai izvairītos no darba ar sērskābi, labāk atrast starpproduktu 1-metil-1H-indazolkarboksilātu (CAS 43120-28-1). Tad pirmā reakcija, ar kuru mēs nodarbosimies, ir indazola atvasinājuma alkilēšana. Alkilēšana notiek polārā aprotiskā šķīdinātājā (THF, DMF) spēcīgas bāzes (nātrija hidrīda, nātrija vai kālija metilāta, etilāta vai butilāta u. c.) klātbūtnē. Šī reakcija ir ļoti jutīga pret ūdeni (ugunsbīstama!). Galvenais noteikums ir ideāli sausa iekārta un pilnīgi sausi šķīdinātāji. Iekārtas varam žāvēt ar virzītu karstumu (celtniecības žāvētāju), šķīdinātājus nosusināt ar laistīšanas līdzekļiem (kalcija hlorīdu, magnija sulfātu u. c.). Telpā nedrīkst būt liels mitrums, tas var būt kritisks pašaizdegšanās reakcijai. Jebkuram izmantotajam stiklam, lāpstiņai, karotītei jābūt pilnīgi sausai, nedrīkst būt ne piliena ūdens. Paša reakcija jāveic ar spēcīgu dzesēšanu (ledus-ūdens vanna) ar tādu pašu mērķi - lai reakcija nesadegtu. Ja tā aizdegas, tad izskatās pēc vulkāna izvirduma. Blakus ir jābūt ugunsdzēšamajam aparātam un uguns audumam, lai pārklātos skābekļa piekļuve liesmai. Kad esam radījuši ideālus apstākļus (izžāvēts aprīkojums, šķīdinātāji, telpa), esam gatavi sākt reakciju. Man patīk izmantot DMF un nātrija hidrīdu minerāleļļā. Vispirms pagatavojam 1-metil-1H-indazolkarboksilāta šķīdumu DMF, pēc tam atdzesējam ledusūdens vannā. Kolbas tilpums ir atkarīgs no reakcijas mēroga. Kolbas formu varam izmantot apaļdibena (ja mums ir statīvs kolbu turēšanai), plakanā dibena vai erlenmeijera, ja viņa pēkšņi izrādījusies pa rokai. Kolbā ar apaļu dibenu dzesēšana ir daudz efektīvāka visā tilpumā. Bez statīva mēs varam atdzesēt un sajaukt maisījumu manuāli. Pēc tam, kad kolbu esam atdzesējuši, sākam ar nelielām porcijām šķīdumam piejaukt nātrija hidrīdu, pēc katras pievienošanas kārtīgi samaisot, neizņemot no atdzesēšanas. Uz 10 g 1-metil-1H-indazolkarboksilāta mums vajag 2,4 g tirdzniecībā pieejamā nātrija hidrīda 60 % minerāleļļā. Pēc visa nātrija hidrīda pievienošanas noņemam ledusūdens vannu un maisām istabas temperatūrā stundu vai ilgāk. Varam maisīt gan manuāli, gan ar magnētisko maisītāju. Pēc šī laika kolbu atdzesējam svaigi sagatavotā ledusūdens vannā. Tagad mums vajadzīgs 5-bromo-1-pentēns, CAS 1119-51-3 (12 g uz 10 g indazola atvasinājuma). Tas jāpievieno pa pilieniem, pastāvīgi maisot un atdzesējot. Lai to paveiktu, mēs varam izmantot šļirci (visu izdarot manuāli) vai pilināmo piltuvi, kas piestiprināta pie statīva virs kolbas. Pēc pievienošanas atdzesē un sajauc (uz magnētiskās maisīšanas ierīces vai manuāli kolbā, ja nav sitrera). Pēc laika kolbā ielej aukstu ūdeni. Ūdens daudzums ir vismaz divas reizes lielāks par DMF daudzumu, labāk 3-4 vai vairāk ekvivalentu. Sākotnējais DMF daudzums ir atkarīgs no tā, no kāda daudzuma var izšķīdināt indazola atvasinājumu. Optimāli, ja tas ir 3 nosacīti ekvivalenti (30 ml pie 10 g ir minimāli). Pēc tam, sajaucot reakcijas maisījumu ar ūdeni, ekstrahē ar etilacetātu. Etilacetāta daudzums ir vismaz 30 % no kopējā maisījuma tilpuma. Rezultātā minimālais kolbas tilpums 10 g: 10 g indazola+30 ml DFM+10 ml pentola, 60 ml ūdens, 30 ml etoacetāta = 150 ml kolbas tilpums 10 g indazola atvasinājuma ir minimāls. Etilacetātu var izskalot ar ūdeni, piesātināt ar sāli, no ūdens atliekām izžāvēt magnija sulfātu un iztvaicēt šķīdinātāju, lai iegūtu atvasinājumu eļļas veidā. Par destilāciju un tās variantiem tiks izveidota atsevišķa tēma. Ja jums ir vajadzīgi kādi precizējumi attiecībā uz aprīkojumu šim posmam, tad es gaidu jautājumus.
 
Last edited by a moderator:

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Cienījamais eksperts,
Kāds ir nākamais sintēzes solis pēc tam, kad esam ieguvuši eļļu, kā jūs aprakstījāt.
Vai tas ir galaprodukts un vai mēs varam sākt ar kristalizāciju, vai arī mums jāveic amidēšana kā ADB-PINACA vārīšanas pēdējā posmā ?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Es visu noķeru, bet man ir daži jautājumi. ekstrakcijas ar etilacetātu posmā vai slāņi atdalās, kad pievieno etilacetātu, un mēs ekstrahējam ūdens slāni? mest to saglabāt to? arī kā darbojas etil acetāta mazgāšana ar ūdeni, tikai pievienojot ūdens piesātinājumu ar sāli un žāvēts? šķīdinātāja iztvaikošana istabas temperatūrā? un kad vien jūs varat publicēt destilācijas procesu, lai es varētu iegūt pilnu priekšstatu par procesa sākumu līdz beigām, būtu lieliski. paldies cilvēks.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jā, tikai pietiekami atšķaidītu DMF var ekstrahēt ar etilacetātu vai citu šķīdinātāju (ēteri, benzolu utt.). Atdalīto ekstraktu pietiek izmazgāt otrreiz ar tīru ūdeni, lai ekstrahētu iespējamās DMF atliekas. Pēc tam šķīdinātāju vēlams izžāvēt un destilēt zemā temperatūrā. Istabas temperatūrā tas ir iespējams, bet tas aizņems ilgāku laiku. Lai paātrinātu procesu, varam izmantot karstu vannu. Vislabāk būtu izmantot vakuumdestilāciju.
 
Last edited by a moderator:

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8

Cik gramu 1H Indazola 3 karboksilskābes vajag, lai saražotu 100 g un iegūtu 1 kg produkta ?


Kādas ir materiālu un ražošanas izmaksas 1 kg produkta
 
Last edited:

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@sirmtr Sveiki, mans draugs, vai šis 1200g metil 1h darbojās OK kā galvenais prekursors 5cla vai bija nepieciešamas kādas citas sastāvdaļas, lai uo prekursors?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Es gribētu, lai es varētu dot savu ieguldījumu šajā kopienā, bet jūs, puiši, esat pārāk gudri, lai es varētu to darīt, jūs, puiši, tik labi uzturat forumu aktīvu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
1200 g indazola aptuveni. Cenas atkarībā no jūsu atrašanās vietas un piegādātājiem.
 

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, William dampier ceru, ka jūsu labi mans draugs... attiecībā uz 1kg prekursoru teh pilnajā komplekta iepakojumā no Ķīnas... jūs sakāt, ka 1200g metil 1h vai tā ir vienīgā sastāvdaļa, kas nepieciešama galvenajam prekursoram 5cladba? Man ir 5 kg no tā. Ar dmf, 5bromo, kālija karbonātu vai es varu izmēģināt tercbutoksīdu kā testera pavāru.. ar visiem pasākumiem, kas pilnībā sekoja no maniem iepriekšējiem pavāriem ar tempiem, laikiem un atdzesēšanas un skalošanas periodu, vai tas dos labu rezultātu 👍🏽. Es esmu atvedis daudzus pilnus komplektus no Ķīnas un ieguvu ļoti neuzticamus.. thankskyou par jūsu laiku šodien..
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Tātad man ir šis:
dmf, 2,5-3 litri (68-12-2)
Kālija karbonāts, 850 g (584-08-7)
5-brom-1-pentēns, 500 g (1119-51-3)

Vai tas ir pareizi, ka galvenais materiāls ir 43120-28-1?
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
5 bromo 1 pentēns , varētu sasniegt 580 g, labāk, pēc atdzesēšanas, jūs saņemsiet 1,5 kg gatavas vielas, tad viss labi, DMF varētu darīt 3 l, labāk.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Vai "5-fluoropentila aizstāšana ar pent-4-ēna daļu" šajā procedūrā būtu 1-brom-5-fluoropentāns CAS 407-97-6? Vai nātrija hidrīds ir ideāls reaģents, vai arī "spēcīga bāze" būtu labāka izvēle (varbūt nātrija vai kālija metāls)? un vai ir nepieciešamas kādas citas būtiskas izmaiņas, vai arī citādi būtu jāpievērš uzmanība?
Paldies.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Šai reakcijai var izmantot dažādus alkilhalogenīdus
Var izmantot arī metālu alkoksīdus (spēcīgas bāzes), jums ir taisnība.
 
Top