MDP2NP līdz MDA, izmantojot NaBH4/CuCl2 reduktīvā aminācija?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Vai tiešām ir tik vienkārši kā aizstāt P2NP ar MDP2NP no amfetamīna vienas pot sintēzes lipīgo? Kādi citi apsvērumi būtu jāņem vērā, ja tas patiešām izdodas?
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
1. MDP2P/amonija acetāta >imīna> iegūšanai nepieciešams MDP2P.

2. ja jums ir NaBH4, CuCl2 nav nepieciešams.
Šajā reakcijā labāk darbojas ciānborohidrīds.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Diemžēl nav piekļuves MDP2P (ja vien man neizdosies pārvērst MDP2NP par MDP2P) vai cianoborhidrīdu. Man ir pieejams NaBH4/CuCl2 no citiem nitrostirēna eksperimentiem un MDP2NP.

Metode, uz kuru es atsaucos sākotnējā ierakstā, ir šeit: https://bbgate.com/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/.

Man bija tikai interesanti, ja MDP2NP var aizstāt ar P2NP, vai metilēndioksi grupa izdzīvotu reakcijā un līdzīgi kā P2NP un radītu MDA?

Es lasīju par dažiem panākumiem, kas gūti, reducējot MDP2NP līdz MDA, šajā tēmā šeit: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15090.0.

Bet es gribēju uzzināt, vai kāds to ir darījis un vai viņam ir kāda tiešā pieredze vai padomi par sintēzi, ja tas ir iespējams.
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Droši vien man bija īsti vēla nakts, lai atbildētu uz pavisam citu jautājumu, nevis uz to, ko jūs uzdevāt.

Es to izpētīšu un uzzināsim, kāds ir mans viedoklis.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ja veicat Al/Hg, Al/Ga ar jodu (citādi tas nedarbojas) un sildot līdz 30-35 Celsija grādiem, un metilamīnu/nitrometānu aizstājat ar etilamīnu/nitroetānu, tas darbosies arī vienā katlā.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Jā, tas darbojas tieši tāpat. Rezultāts ir Mda, nevis tikai A. Ieteiktu destilēt no IPA, pievienot bāzi un ekstrahēt ar NP. Pēc tam normāli izstrādāt
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Vai ir daudz fizikālo īpašību atšķirību starp MDA hidrohlorīdu un MDA sulfātu? Nekad iepriekš neesmu izveidojis HCl gāzes aparātu un gribu tikai no slinkuma pamēģināt sālīt ar sērskābi, ja vien tiešām nav vērts darīt HCl, tad es eju uz priekšu un mācos lol.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Es ziņošu, kad izmēģināšu šo sinhronizatoru. Iespējams, tas būs mans nākamais projekts :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Veiciet tulkojumu kā parasti. Tas ir vieglāk, ja jūs jau zināt procedūru, un jūs zināsiet, vai tiešām kaut ko esat saražojis. Ja vēlaties, Hcl varat izmēģināt vēlāk, kad būsiet to apguvis.

Sulfāts, šķiet, ir labāka izvēle visur MDa..... vai vismaz tā es esmu lasījis.
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Tā kā gadās, ka tas attiecas uz pašreizējo amata attīstību, kā tas, ka mda hcl nav tādas pašas hidroskopiskās īpašības kā amp hcl?

Kas attiecas uz reducēšanu, es pats par to esmu daudz brīnījies... ja tas tiešām darbojas kā tiešais reducētājs tam attiecīgajam nitropam, tad nabh4/kupric būtu līdz šim slēptākais ceļš. pieejamība LiAlH ir ierobežota un izdevumi vai ar amalgamu jums ir dzīvsudrabs, ar ko cīnīties, kāpēc riskēt, ja tas nav jādara.

arī es domāju, ka sulfāts neatkarīgi no tā, kas personīgi ir sūks, un vājāks nekā attiecīgā hcl sāls. Kur ir kāds, kas patiešām zina, ko viņi runā par to, kā mēs iegūstam stabilu amp hcl, Nav goo peļķes.
@InLikeFlynn hipotētiski Praktizē to hcl paaudzi izveido sev kārtīgu aparātu ex pilināmā piltuve,viena cauruma aizbāzni, filtrēšanas kolba, ptfe šļūtene no sprauslas, in line žāvēšanas caurulītes stikla caurulītes uzgalis un piestiprini to pie statīva. Bez papildu žāvēšanas es gribētu izmantot sērskābes pilināšanu uz ūdens hcl un nacl mitras bļodas konsistenci. Un veiciet dažus sausus piegājienus, pirms mēģināt uz dārgā hipotētiskā fb, par kuru jūs strādājāt.
Alternatīvi, titrēt ar/ūdens Hcl 37%, es uzskatu, ka tas ir faktiski labākais, tomēr ir vajadzīga lielāka prasme. hipotētiski jums ir precīzi jāpievieno x daudzums skābes līdz 6 līdz 5,8. triks ir pievienojot to tikai vienu reizi un atstāt xtal bez traucējumiem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Man tas bija sagatavots bez neērtībām, par kurām es atceros, mani līdzekļi Al/Hg reducēšanai, bet neatceros, kāda skābe ir iesaistīta Es izolēju faktisko sāli, bet sāls forma ir piemērota ilglaicīgākai uzglabāšanai un nav nepieciešama, ja plānojat metilēt slāpekli (ko es nekad neesmu darījis).
 
Top