MDP2P no Piperonal

Sveiki, draugi, es vēlētos uzzināt par MDP2P sintēzi no Piperonal ar detalizētu informāciju. Reaģenti/iekārtas un stikla trauki kopējā produkcija mdp2p 100G Es esmu iesācējs, un man ir vajadzīgs profesionāla ķīmiķa padoms un zināšanas.
Paldies par visām atbildēm un padomiem.
 

Mescalibor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Sveiks, mans draugs,

jā, tas ir ļoti vienkārši

Materiāli:

Buknera kolba (vakuuma filtrēšanai)
1-2 vārglāzes
cimdi
aizsargbrilles
izopropanols, etanols (kāds alkohols, lūdzu, neizmantojiet metanolu, kas kļūst akls un sūcas)
n-butilamīns
piperonāls
nitroetāns





SINTĒZE: (no piperonāla) 15,0 g piperonāla šķīdumam 100 ml izopronanola vai absolūtā spirta pievieno 15 ml nitroetāna un 2 ml n-butilamīna (kā katalizatoru). Maisījumu ievieto vārglāzē, ievieto maigā ūdens vannā (30-50 °C (Clesius), maisot, līdz viss nonāk šķīdumā, un izņem no ūdens vannas. Ļauj dažas dienas nostāvēties tumšā vietā istabas temperatūrā. Pēc tam to ievieto saldētavā, tagad veidojas spilgti dzelteni kristāli, kurus atdalīja ar filtrāciju un izžāvēja gaisā, iegūstot 10,7 g 1-(3,4-metilēndioksifenil)-2-nitropropēna.
Kristāli izskatījās ļoti labi, un turpmāka attīrīšana nav vajadzīga.
.
Jūs varat koncentrēt filtrātu (ja vēlaties) un atdzesēt kā iepriekš. Netīrie kristāli nokrita un tos pārkristalizēja ar izopropanolu.

piezīmes
palielināšana bez problēmām
izmantot 1 mol piperonāla 1,2 mol nitroetāna.
un jūs varat neitralizēt n-butilamīnu ar etiķskābi, lai iegūtu lielāku un tīrāku produktu, bet tas nav nepieciešams.
 
Top