Mefedrons 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Labdien,

Es nezinu, vai šī ir īstā sadaļa.

Es reizēm esmu 4MMC lietotājs, kā arī biju lietotājs pirms aizlieguma laikos, tāpēc zinu, ko 4MMC spēj.
Tomēr šodienas tirgū visas lietas, kas atrodamas tirgos, ir brūnas, pelēkas, dzeltenas, tātad netīras. Problēma ir tā, ka ar reaģenta testu nevar noteikt, vai jums ir 4mmc vai kaut kas no mmc saimes, vai CMC, vai CEC. Vienīgais veids ir nosūtīt to uz laboratoriju.

Tāpēc mani jautājumi jums, vai kāds zina kādu pārdevēju, kas pārdod augstas kvalitātes 4MMC, un kā es varu iztīrīt netīro 4MMC ar mājas piederumiem??

Paldies!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ja esat iegādājies 4mmc, bet esat saņēmis netīru produktu un neesat pārliecināts, ka tas ir mefedrons.
Tad jums ir jādara:
1) Veikt mefedrona novērtējumu
2) attīrīt šo produktu.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Paldies!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
meklējiet poļu piegādātājus, bija viens ar nosaukumu zeonpl (vēlāk ethernal), bet neesmu pārliecināts, vai viņš vairs aktīvi darbojas. Viņam bija labs 4mmc. Man bija slikta pieredze ar netherland verndors, tas noteikti nebija 4mmc! Spēcīga vēlme, bet nekāda baudījuma, pārdozēju sevi un nevarēju normāli elpot, jo plaušās bija spēcīga asinsvadu sašaurināšanās, nācās izsaukt ātro palīdzību. Bet tas ātri pagāja, par laimi
 
Top