Mefedrona pulveris tīrā ūdenī pārsātinātā punktā (bet cits jautājums)

backendwho

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki.
Vai ir iespējams izmantot mefedrona miltus (t. i., produktu, ko iegūstu pēc paskābināšanas un filtrēšanas bez kristalizācijas kristāliskā pulverī) kristalizācijai, izmantojot šo metodi? (1g uz 0,7ml destilēta ūdens, kas novadīts līdz vārīšanās temperatūrai un pēc tam ievietots saldētavā -8 grādos uz 12 stundām) var paskatīties citā tēmā par šo tēmu, par šīm proporcijām rakstīja Sergejs Kušs un citi cilvēki un viņiem bija normāls rezultāts, bet visās man redzētajās rokasgrāmatās (viena, kurā šī tēma vispār tika skarta) rekristalizācija tika veikta no kristālpūdera. paldies.
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Izmantojiet attiecību 1:1, 1 ml ūdens istabas temperatūrā 210-240 mg mefedrona. Tas izskatīsies pēc eļļas, bet neuztraucieties par ir vai krāsām, tās paliks ūdenī.
Paturiet prātā, ka neitrālos šķīdumos katjoni tiek iznīcināti - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235.

Pēc tam, kad izšķīdināsiet savu materiālu, filtrējiet to, pagaidiet 1 stundu, lai atdzistu, un ielieciet ledusskapī 1-3 c uz 24 stundām, 80% no tā izkristalizēsies.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
viņš saka, ka bulshit nav tikai ūdens un nav -8°C
Es biju izgatavots, kā viņš saka, bet es dabūju pulveri, tagad es dabūju skaistu, lielu kristālu.
 

Attachments

  • IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108
Top