MEPHEDRONE

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
D69jOFfew1

4-metilmetkatinons jeb mefedrons ir β-ketoamfetamīns, kas pieder sintētisko katinonu grupai - topošai dizaineru narkotiku grupai, kas pazīstama ar savām halucinogēnajām un psihostimulējošajām īpašībām, kā arī ļaunprātīgas izmantošanas potenciālu. Zināms, ka šīs grupas narkotikas izraisa centrālās nervu sistēmas stimulāciju, psihoaktivitāti un halucinācijas. Pētnieciska ķīmiska viela, kas pirmo reizi tika izstrādāta 1929. gadā kā MDMA analogs, laika posmā no 2007. līdz 2009. gadam kļuva populāra izklaides narkotiku lietotāju vidū, jo to kļuva iespējams iegādāties tiešsaistē tumšajos tirgos.

IZCELSME UN VĒSTURE.
Saskaņā ar Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra datiem Saems de Burnaga Sančess pirmo reizi mefedrona sintēzi fiksēja Francijas medicīnas žurnālā 1929. gadā. Viela palika nezināma līdz pat 2003. gadam, kad to no jauna atklāja pagrīdes ķīmiķis "Kinetic".
Izraēlā apmēram no 2004. gada legāli tika pārdota mefedronam līdzīga narkotika, kas saturēja katinonu. Šo narkotiku sauca par "hagigat", un Izraēlas valdība to galu galā aizliedza. Katinons tika pārveidots (neatkarīgi vai, iespējams, izmantojot Kinetic no jauna atklāto formulu), un tika sintezēts jaunais legālais produkts - mefedrons. Daži topošie uzņēmēji ātri palielināja mefedrona ražošanas apjomus, un sākotnēji šo narkotiku izplatīja Izraēlas tīmekļa vietnēs kapsulu veidā un ar zīmolu Sub Coca vai Neo-Doves. Izraēlā bija vērojams pirmais mefedrona masveida tirgus. Pirmo reizi narkotika šeit tika atzīta par nelegālu 2008. gadā. Mefedrons tika gudri tirgots arī tiešsaistē, izmantojot sociālos plašsaziņas līdzekļus, tumšos forumus un ar reklāmu, kas parādījās nopietnu tiešsaistes ziņu kanālos. Mefedrona patiesā ķīmiskā formula palika apslēpta, līdz tā tika atklāta kādā pagrīdes tiešsaistes forumā. Noslēpums tika atklāts, un izplatīšanā ātri vien iesaistījās citas valstis, turklāt ķīnieši atdarināja ražošanas procesu un galu galā pārņēma ražošanu. Lielāka konkurence samazināja cenu un palielināja narkotiku pieejamību.

Tumšais tirgus un ielu žargons: Mū, māsiņa, māsiņa-māsiņa, m-kaķis, augu barība, drons, burbuļi, kaķenīte.

Farmācijas/rekreācijas nolūkos lietots: Neo-Doves tabletes.

FARMAKODINAMIKA UN NEIROĶĪMIJA.
Mefedrons atgriezeniski maina dopamīna transportiera konfigurāciju, un notiek izmaiņas transportiera plūsmā (DAT) un dopamīna koncentrācijas palielināšanās starpsinaptiskā telpā, aktivizējot D2/D1/D3, bet neietekmējot VMAT2. Serotonīna stimulācija zem spēcīgā dopamīna spiediena saglabājas nenozīmīga, taču tā joprojām pastāv, pateicoties 5-HT2A, 5-HT1A, 5-HT2C, 5-HT2B (SERT) zema līmeņa aktivācijai.
Mefedronu var lietot ilgstoši, jo tas ir dopamīna (un serotonīna) atpakaļsaistes inhibitors, tāpēc mefedrons neietekmē vezikulāro uzglabāšanu, bet ietekmē tikai monoamīnu pārnesi ārpus plazmatiskās membrānas, un mūsu organisms, reaģējot uz to, maina receptoru ekspresiju, aizsargājot tos no pārmērīgas ķīmiskās stimulācijas. Tas viss izskaidro aidinamisko un demotivējošo stāvokli pēc hroniskas gandrīz jebkuru psihoaktīvo vielu, kas ietekmē DAT un SERT, lietošanas. DAT/SERT - 2,41.


Mefedrona metabolīti.
  • nor-mefedrons .
  • nor-dihidromefedrons.
  • 4-karboksi-dihidromefedrons.
  • hidroksitolil-mefedrons.
  • nor-hidroksitolilmefedrons.
3b6nH9sUXZ

GALVENIE FIZIKĀLIE EFEKTI.
Parasti tiek raksturots kā intensīvāks stimulants nekā MDMA, sniedzot lielāku eiforiju, bet ar mazāku empatoģēnas sajūtu un īsāku "uzplūduma" ilgumu. Bieži tiek ziņots, ka tas ir ļoti "velnišķīgs", ar tendenci lietotājiem atkārtoti lietot devas visā pieredzes laikā.

Pozitīvi:
- garīgā un fiziskā stimulācija;
- eiforija, garastāvokļa uzlabošanās;
- empātijas, atvērtības sajūta;
- sabiedriskuma pieaugums, vēlme sarunāties ar citiem;
- patīkams pēriens.

Neitrāli:
- Vispārējas apziņas izmaiņas (kā lielākajai daļai psihoaktīvo vielu);
- Samazināta apetīte;
- Paplašinātas zīlītes;
- Neparastas ķermeņa sajūtas (sejas apsārtums, drebuļi, zosāda, ķermeņa enerģija);
- Izmaiņas ķermeņa temperatūras regulācijā;
- Svīšana;
- Sirdsdarbības un asinsspiediena paaugstināšanās.

Negatīvs:
- Spēcīga vēlme atkārtoti lietot devu, vēlme atgūt sākotnējo eiforijas uzplūdumu;
- Nepatīkamas ķermeņa temperatūras izmaiņas (svīšana/ drebuļi);
- Sirds sirdsklauves, sirdsdarbības paātrināšanās sajūta;
- Īstermiņa atmiņas traucējumi;
- Bezmiegs;
- Saspriegota žokļa muskulatūra, zobu griešana (trīms un bruksija);
- Muskuļu raustīšanās;
- Nistagms;
- Reibonis, vieglprātība, vertigo;
- Vazokonstrikcija;
- Insuflācijas gadījumā: sāpes un pietūkums degunā un kaklā, sinusīts.


IkGrQnjAa7
KLĪNISKĀ IEDARBĪBA UN PSIHOMĀNIJAS.
Pārdozēšanas gadījumā ekstremitātes kļūst zilas un ir tādas pazīmes kā sāpes krūtīs un paranoja. Mefedrons absolūti nav piemērots hroniskai lietošanai, lai gan tas nerada izteiktu neiromediatoru toleranci. Psihikas izmaiņas ir iespējamas, bet atgriezeniskas. Lietošanas laikā cieš atmiņa un psihiskais stāvoklis kļūst paranoisks. Jāatzīmē arī mefedrona ietekme uz ādu un tās piedēkļiem - sakarā ar izteiktu pastāvīgu asinsvadu spazmu samazinās kolagēna sintēze, kas vizuāli ietekmē ādu. Sirds un asinsvadu sistēma cieš no ilgstošas tās resursu izmantošanas, jo mefedrons stimulē adrenerģiskos receptorus, taču mefedronam nav tiešas kardiotoksicitātes metabolītu, piemēram, MDMA vai kokaīna, dēļ. Blakusparādību trūkums ar zemu tolerances potenciālu padara mefedronu par narkotiku, kas izraisa smagu atkarību.

DOZĒŠANA UN LIETOŠANAS METODES:
LD 50 cilvēkam atbilst ≈ 120 mg/kg.

Perorāli:
Viegla: 50 - 100 mg.
Parasta: 100 - 200 mg.
Stipra: 200 - 300 mg.

Lietojot mefedronu perorāli, rodas zināmas grūtības, kas biežāk tiek attiecinātas uz produkta kvalitāti. Vienīgais šīs lietošanas metodes trūkums ir tas, ka nepieciešams liels vielas daudzums. Runa ir par citohromiem P450, kas veic galveno mefedrona metabolismu, un, lai sasniegtu sliekšņa efektu, būs nepieciešams nedaudz lielāks daudzums, salīdzinot ar intranazālo metodi. Pastāv perorālas mefedrona kombinācijas ar metilonu, MDMA "brālēnu". Šāda kombinācija var ievērojami samazināt mefedrona patēriņu un tādējādi līdz minimumam samazināt zarnu blakusparādības, kā arī paildzināt ceļojuma eiforisko daļu.

Intranazāli
.
Viegls: 30-75 mg.
Parasts: 75-180 mg.
Spēcīgs: 180-270 mg.
Pārdozēšana: 270+ mg.


Visbiežāk mefedronu lieto intranazāli. Devas lietotājiem ar vidēju toleranci pret šo vielu parasti ir lielas un svārstās no 250-400 mg. Šis veids izraisa deguna gļotādas traumu un pēc lietošanas rada nopietnas diskomforta sajūtas. Vielas aktīvā iedarbība ir īsa, un vispārējās darbības laiks nepārsniedz vairāk nekā 30 minūtes.

intravenozi
.
Viegla: 25-50 mg.
Parasta: 50-125 mg.
Stipra: 125-180 mg.
Pārdozēšana: 180+ mg.


Aptuveni 20 % mefedrona lietotāju lieto intravenozi.

TRŪKUMA ILGUMS:

Perorāli.

Kopējais: 2 - 5 stundas.
Sākums: 00:15 - 00:45.
Spēcīgākais: 01:00 - 02:00.

Intranazāli:
Kopā: 1 - 3 stundas.
Sākums: ~00:05.
Spēcīgākais: 00:10 - 00:45.

Intravenozi:
Kopā: 2 stundas.
Sākums: 30 sekundes.
Spēcīgākais: 00:05 - 00:50.


INTERAKCIJA
Metfedronu metabolizē aknu enzīms CYP2D6, un mefedrona eliminācijas pusperiods - 70 minūtes. Maksimālā mefedrona koncentrācija plazmā - 52 minūtes.

Nav ieteicams kombinēt ar citām šīs grupas vielām: kofeīnu, ritalīnu, amfetamīnu, kokaīnu, a-pvp un tāda paša veida zālēm
Nav ieteicams kombinēt ar stimulējošiem psihedēliskiem līdzekļiem: DO*, 25-Nbome, 2C*.
Nav ieteicams kombinēt ar pretsāpju līdzekļiem, īpaši ar tramadolu
Nav ieteicams kombinēt ar antidepresantiem
Nav ieteicams kombinēt ar eiforētiskiem līdzekļiem: MDMA un MDA
Nav ieteicams kombinēt ar "lēnajām" narkotikām - heroīnu, metadonu, butirātiem, alkoholu.

AnZt0WRF46

PIEAUGUMS.
Ir konstatēts, ka pastāv fiziskas atkarības attīstības iespēja, hroniski ļaunprātīgi lietojot mefedronu. Lielākā daļa simptomu, kas saistīti ar mefedrona atcelšanas sindromu, šķiet, ir galvenokārt psiholoģiska rakstura. Novērojot, ka cilvēkam ir periodiski izteikti enerģijas, sabiedriskuma, draudzīguma un pat iespējamas psihozes periodi, kam seko abstinences simptomi, var runāt par ļoti nopietnu narkotisko vielu ļaunprātīgas lietošanas gadījumu. Nav standarta ārstēšanas plāna, kas būtu īpaši izstrādāts mefedrona atkarības un atkarības ārstēšanai, jo zinātniskās zināšanas par šo vielu ir ierobežotas. Lietojot šo narkotiku, rodas vispārējas stimulācijas un eiforijas sajūta, kā arī uzlabojas garastāvoklis un kognitīvās funkcijas. Šīs narkotikas iedarbība rodas tās iedarbības rezultātā uz centrālo nervu sistēmu, kur tiek kontrolēti kustību un atalgojuma modeļi. Tas, cik intensīvi būs Jūsu simptomi, būs saistīts ar to, cik ilgi Jūs šo vielu lietosiet. Nav noteikta laika grafika, kā izvairīties no mefedrona lietošanas, bet tiek uzskatīts, ka pastāv līdzība ar citu stimulējošo narkotiku atcelšanas grafiku. Precīzs laika grafiks būs atkarīgs no lietošanas ilguma un devas hroniskas lietošanas laikā.

Hroniska mefedrona lietotāja paradumi:
✓ Grūtības ar miegu;
✓ Muskuļu kontrakcijas;
✓ Redz un dzird lietas, kuru nav;
✓ Nepieciešamība lietot vairāk mefedrona, lai iegūtu tādu pašu efektu;
✓ Atkarība;
✓ Finanšu un sociālās problēmas.


Atkarības simptomi.
  • Kļūšana miegainiem un nepieciešamība gulēt vairāk nekā parasti.
  • apetītes palielināšanās.
  • Apātija un depresija.
  • spilgti sapņi.
  • vēlme lietot mefedronu.
  • Ekstremāls svara zudums.
  • pēkšņa raudāšana.
  • Agresija.
  • Trauksme.
  • Asiņošana no deguna.
  • Smakošana.
  • Izsitumi.
  • slikta dūša.
  • Galvassāpes.
  • garastāvokļa svārstības.
UPDQ15W4SA

ATBALSTS.
  • L-karnitīns (levokarnitīns) - 1000 mg stundu pirms mefedrona lietošanas un 1000 mg pēc tās.
  • Alfaliposkābe - 250 mg stundu pirms narkotiku lietošanas un 250 mg pēc tās lietošanas .
  • C vitamīns - 1000 mg vienu reizi dienā ceļojuma laikā, un var arī 3 dienu laikā pēc tam tādā pašā devā.
  • L-triptofāns un L-tirozīns ir aminoskābes un serotonīna un dopamīna prekursori. Lietojiet vienu reizi dienā L-tirozīna 1000 mg no rīta, L-triptofāna 500-1000 mg vakarā 30 minūtes pirms paredzamā miega. Lietojiet trīs nedēļu laikā, kursa sākums ne agrāk kā 72 stundas pēc pēdējās eiforijas stimulējošo līdzekļu lietošanas.
  • Magnija piedevas. Lietojiet magnija citrātu. Magnija dienas deva ir 330 - 450 mg, bet mefedrons to samazina.
Pārdozēšanas ārstēšana.

Risks
.
  • Tahikardija un sirds ritma traucējumi .
  • Gangrēna .
  • Paaugstināts asinsspiediens asiņošana smadzenēs .
  • Smagas asinsvadu spazmas: infarkts un išēmisks insults .
  • Kritiska ķermeņa temperatūras paaugstināšanās .
  • rabdomiolīze (muskuļu šķiedru iznīcināšana) un nieru mazspēja .
  • krampji un apziņas izmaiņas.
Simptomi .
  • Slikta dūša un vemšana.
  • Spēcīga svīšana un drebuļi.
  • ķermeņa un sejas muskuļu patvaļīgas kontrakcijas, grimases.
  • kritiska ķermeņa temperatūras paaugstināšanās (38-39 C).
  • stipras galvassāpes.
  • spiedošas un dedzinošas sāpes krūtīs.
  • krampji.
  • samaņas zudums.
  • sirds ritma traucējumi.
  • biedējošas halucinācijas, panika un psihoze.
  • elpošanas un sirdsdarbības apstāšanās.
PIRMĀ PALĪDZĪBA .
  • Zvanīt vietējai neatliekamajai palīdz ībai.
  • Izslēdziet jebkādu fizisku aktivitāti, noguldiet pacientu ar nolaistām apakšējām ekstremitātēm, piemēram, pussēdus stāvoklī .
  • Nodrošināt svaigu gaisu, novilkt ierobežojošo apģērbu, atslābināt kaklasaiti un attaisīt jostu .
  • Izmēriet asinsspiedienu, pulsa biežumu un ritmu, ķermeņa temperatūru. Augstas temperatūras gadījumā izmantojiet fiziskas dzesēšanas metodes: Nepārklājiet ar segu, noslaukiet ķermeni ar siltu ūdeni .
  • Krampju gadījumā: Lai izvairītos no traumām, mēģiniet pagriezt pacientu uz sāniem, ar rokām turiet galvu. Konvulsiju lēkmes laikā tas ir stingri aizliegts: Mēģināt ieņemt pacienta muti, atlauzt žokli, izspiest mēli .
  • Iestājoties klīniskajai nāvei, veic KPR.
Primārās izvēles zāles - benzodiazepīni pēc prioritātes.
  • Diazepāms - 10 -15 mg zem mēles (Neorelium, Valium, Stesolid).
  • klonazepāms - 1 mg zem mēles
  • Nitrozepāms - 10 mg zem mēles (Mogadon, Imeson, Novanox).
Augsts asinsspiediens un sāpes krūtīs .
  • Labetalols 100 - 200 mg (Ipolab, Ascool, Labenon, Betarl, Trandate).
Ļoti bieža un neregulāra sirdsdarbība.
  • Metoprolols 25 mg - zem mēles (Lopressor, Metodura, Prelis, Apo-Metoprolol, Egilok).
Neselektīvu beta blokatoru lietošana sirdsdarbības samazināšanai nav ieteicama .
 
Last edited by a moderator:

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Intravenoza deva ir lielāka nekā intranazāla? Vai tas ir pareizi? Vai jums ir tam avots?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Acīmredzot autors ir sajaucis intravenozo un nazālo ievadīšanas metodi. Šeit ir drošākas un darbīgākas devas:

1. Intravenozai
Viegla: 25-50 mg.
Parastā: 50-125 mg.
Spēcīgām: 125-180 mg.
Pārdozēšana: 180+ mg.

2. Uz deguna
Viegls: 30-75 mg.
Bieži: 75-180 mg.
Spēcīgi: 180-270 mg.
Pārdozēšana: 270+ mg.

Es rakstīšu administrācijai, lai to labotu.
 

pawholandesa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kam ir labāka iedarbība un spēcīgākā atkarība? Mefedrons vai metamfetamīns?
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Subjektīvais variants, katrs indivīds no otra atšķiras daudzos aspektos, kas var mainīt ārējo-ieguvumu...
Atkarība, piemēram, ir minēta līdzās spēkam , kā arī ļoti atšķirsies, kur novilkt robežu starp atkarīgu un neatkarīgu indivīdu? Vai atkarīga persona būtu arī atkarīga vai atkarīga persona būtu atkarīga no kādas no minētajām vielām?

Tomēr personīgo pieredzi ar abām vielām es varu aprakstīt.
Mefedrons
Ir vislielākā eiforija un patīkamākā viela, ko jebkad esmu lietojis, pat nesauktu to par stimulantu. Pēc definīcijas tas ietilpst stimulējošo vielu kategorijā monoamīna receptoru afekcijas dēļ, tomēr subjektīvi runājot, tas nekad nav bijis tik stimulējošs, salīdzinot, piemēram, ar 3-CMC, MDPHP, A-PVP, A-PiHP, A-PHP, Hexen vai racēmisko amfetamīna sulfātu. Šīs vielas lietošanas gadījumā baudījums tiek iestumts jūsu realitātē, un tas jūs vajās visu atlikušo dzīvi. Man lika aizmirst pat par dekstrometamfetamīna eksistenci.

Dekstrodesoksiefedrīns [Dekstrometamfetamīns]
Esmu lietojis tikai metilamfetamīna dekstro entanoimēru tas ir ilgāk notiekošs netraucējošs relaksējošs komfortabls kāpums, bet eiforija un prieks nebūs tik uzstājīgs un momentāns kā ar mefedronu, šis liks jums darīt pilnīgi nejaušas darbības un darbus, izjaucot montāžas lietas, kas darbojas atlīdzības dēļ, kas ir ārkārtīgi daudzkārtīgi, ja esat tā ietekmē, īsāk sakot, tas liks jums darīt lietas, kas jutīsies atalgotas, kas ir ekstrēmi.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63

pawholandesa, saskaņā ar jaunākajiem analītiskajiem retrospektīvajiem pētījumiem metamfetamīns rada lielāku atkarību nekā mefedrons. Parasti metamfetamīnam līdzvērtīgās devās, lietojot to pašu lietošanas veidu, ir spēcīgāka iedarbība.

 

pawholandesa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Un kā ir ar ceļojuma kvalitāti?
Dīvaini, ka NVS valstīs nav metamfetamīna, bet šajās valstīs ir daudz mefedrona. Kā tas ir iespējams, ja metamfetamīns rada lielāku atkarību nekā mefons? Kāds ir šīs popularitātes iemesls?
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Attiecībā uz NVS man diemžēl nav informācijas par kvantitatīviem analītiskiem datiem par metamfetamīna un mefedrona izplatību šajā reģionā.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Es sev jautāju, kā tas nākas, ka ir diezgan daudz cilvēku (tāpat kā es), kuri no mefedrona saņem tikai blakusparādības, nekādu eiforiju un nekādu CNS stimulāciju, tikai zvana ausīs, lēkā sirds un sliktu asinsvadu sašaurināšanos (šķiet, ka tā nāk ar visiem katjoniem). Un tas attiecas arī uz devām, kas ir daudz lielākas par zināmajām glābšanas robežām.
Tas noteikti nav par parauga 4-MMC kvalitāti vai tīrību, tas ir pārbaudīts, un citi lietotāji būtībā saplēsa savas drēbes, lietojot to un entuziasmu par to lateron.
Bet arī es no MDMA neko daudz nesaņemu. Viegla stimulācija. Nervozi vizuāli traucējumi, un tas viss.
Tas ir mazliet dīvaini, jo Crystal Meth, pārsniedzot noteiktu robežvērtību, uz visiem iedarbojas gandrīz vienādi.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Mēģiniet lietot mefedronu iekšķīgi lielākā devā.
Metamfetamīns tik un tā ir spēcīgāka viela.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Šie ziņojumi patiešām ir izcili. Paldies.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Mefedrons (4-MMC, 4-metilmetkatinons) - organisks ķīmisks savienojums, katinona atvasinājums. Izmanto kā stimulantu un empatoģēnu. Komerciāli pieejams kristālu, pulvera, tablešu vai kapsulu veidā, parasti kā šī amīna hidrohlorīds vai sulfāts.
 

etapok

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Reiz es Ived 0,6 idk kāds kristāls, bet tas bija 2013.... vienā šāvienā, 100+ml ūdens.... tūlītējas balsis kā 500+ cilvēki apkārt runā , mana galva lēkāja , es jutos ļoti labi apmēram 2secounds, attēls es redzēju bija kā iet uz augšu un uz leju, kā ļoti liels ātrums... tad pēkšņi es saņēmu paranoja, piecelties, nejutu savas kājas, tad nokrita zemē, kā es biju nokritis .... es mēģināju izskriet no savas istabas, divas reizes jutos kā nolaists, tad es izgāju cauri stikla durvīm, man nokrita zobi, es biju sagriezts rokā un kaklā/galvā, bet uzreiz es atkal jutos kontrolēts, bez paranojas, tikai dusmas un patiešām augsts.....tā bija tā, it kā es būtu kontaktējies ar citu pasauli. patiešām slikta pieredze. es to uzrakstīju tikai tāpēc, ka es gandrīz nomiru, tad es nevarēju to nevienam pastāstīt.
Es to neiesaku, tas ir brīnums, ka es izdzīvoju.

tad mani radinieki izsauca neatliekamo palīdzību, viņi mēģināja man palīdzēt, es neļāvu, tad viņi man iesita, es iesitu atpakaļ, izsauca policiju, ieradās 4 policijas mašīnas :D viņi mēģināja mani nomierināt, es biju asinīs, es teicu policistiem, ka nebraucu ar šo neatliekamās palīdzības mašīnu, tikai ar policistiem, bet viņi mēģināja mani piespiest, tad viņi man piespiedu kārtā injicēja 2 vai 3 miega zāļu devas... es pamodos slimnīcā.

dont mēģiniet, lūdzu, tas bija ļoti slikta pieredze, es pārtraucu iv 2014. gadā , tikai iekšķīgi / deguna / smēķēt.
zāle ir vislabākā^.^
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Paldies, ka dalāties savā pieredzē. Indikatīvs ir iedarbības iestāšanās ātrums un intensitāte, kas ir tieši atkarīga no lietošanas metodes. Intravenoza ievadīšana ir bīstama
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Paldies, ka dalāties savā pieredzē. Indikatīvs ir iedarbības iestāšanās ātrums un intensitāte, kas ir tieši atkarīga no lietošanas metodes. Intravenoza ievadīšana ir bīstama
 

etapok

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Es domāju, ka asins zudums no stikla durvju traumas izglāba manu dzīvību... daudz asiņu izgāja ārā , asinsspiediens samazinājās, un daudz kas arī tā izgāja ārā.
 
Top