Dzīvsudraba hlorīda alternatīva

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Dzīvsudraba hlorīds (CAS 7487-94-7) Ķīnā ir aizliegts, tāpēc to ir diezgan grūti iegūt.

Vai dzīvsudraba nitrāts ir iespējama alternatīva P2P -> metamfetamīns, izmantojot Al/Hg metodi?

Ja es pareizi saprotu, dzīvsudraba nitrātu var izmantot ar lielāku ūdens daudzumu un to var arī sildīt, lai iegūtu lielāku koncentrāciju.

Šķiet, ka ir divi dzīvsudraba nitrāti, CAS 10045-94-0 un CAS 7783-34-8, un ir ziņas, ka pēdējais ir nepareizs, kāpēc tas nedarbotos?
 

Mr Gargamel

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
OFC jūs varat izmantot dzīvsudraba nitrātu...
es vienkārši nopirku elementāro dzīvsudrabu un izšķīdu to slāpekļskābē (6ml/1g), pēc tam ar ūdeni pagatavoju amalgamu.
25g alumīnija + tad es iepilinu iekšā 2ml sava dzīvsudraba nitrāta šķīduma, un tad es to ik pa laikam kratu 5-10 minūtes vai līdz brīdim, kad tas sāk skaisti burbuļot un kļūst tārpains.
tad es atdzelžu ūdeni un divas reizes pārskalo amalgamu ar krāna ūdeni, lai atbrīvotos no atlikušajām brīvajām dzīvsudraba sālēm (izmantoju metāla sietu, lai novērstu alumīnija nokrišanu ar ūdeni).
man tas darbojas ļoti labi.
pārliecinieties, ka pirms tam sasmalcināt alumīnija foliju, tā patiešām palīdz amalgamācijai darboties ātri.

amalgamas izgatavošanas laikā jāuzmanās no toksiskā aerosola, mēģiniet izmantot nelielu kondensatoru ar vates spilventiņu, lai absorbētu toksisko aerosolu.

pārliecinieties, ka amalgama ir pareizi amalgamēta (virs ūdens ir redzamas skaistas burbuļu putas), nesteidzieties un arī neļaujiet tai izplūst.
Lai jums veicas.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Gallija hlorīds un jods
 

Mr Gargamel

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Vai gallijs darbojas tikpat labi kā dzīvsudrabs p2p reducēšanai ?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Atkarīgs, bet bez joda tas neko nedara.

Arī nav tik eksotermisks un neiznīcina visu foliju x laikā kā hg. Man jāpiemin, es darīju ar ultraskaņu, lai gan
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Dzīvsudraba hlorīdu var iegādāties Ķīnā, taču tas ir ļoti dārgs. Tas maksā 980 juaņas par 100 gramiem.
 
Top