Question Dzīvsudraba nitrāts ?

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Vai šeit forumā ir kāds, kas pārdod dzīvsudraba nitrātu?

Ir nogurdinoši pilnībā meklēt termometrus un pašiem to izgatavot. Un mēs domājam, ka mēs šeit radām problēmu, tāpēc vienmēr zaudējam to pašu stiprumu, un, uzglabājot sagatavoto dzīvsudraba nitrātu ledusskapī, mēs uzskatām, ka pēc dažām dienām tas zaudē savas īpašības. Mēs meklējam Eiropā, un tas nekur nav atrodams, nav atrodams arī Amazon.

Tāpēc, ja kādam ir jāpārdod dzīvsudraba nitrāts, tad tiešām vajadzētu to nopirkt, vismaz nedaudz, kamēr Eiropā parādīsies kaut kas konkrēts, ko mēs paši varam iegādāties.

Vai arī dzīvsudrabu kādam ir, ko pārdot?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Daži cilvēki no Amazon pasūta dzīvsudraba slēdžus, lai iegūtu Hg(NO3)2, arī nitrāta vietā var izmantot dzīvsudraba hlorīdu.
Loot pie amph sintēzes bez dzīvsudraba.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Labs Dani.

Ir kāds Krievijas uzņēmums, kas pārdod dzīvsudraba nitrātu, ja vēlaties tā nosaukumu, varu jums to sniegt privāti. Es nopirku nedaudz, un tas ieradās 3 nedēļu laikā.

Bet galu galā man tas nebija vajadzīgs, jo es mēģināju veikt sintēzi ar dzīvsudraba hlorīdu, ko es varu nopirkt Spānijā (ja esi no Eiropas, varbūt es varu tev to nosūtīt, ja tevi interesē).

Dzīvsudraba slēdžu pieprasīšana, termometru izmantošana... ir veids, no kura es gribēju izvairīties, tas šķita ļoti apgrūtinoši, ja vēlaties iegūt labu produkciju.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kad jūs to darījāt? Esmu dzirdējis, ka starp ES un Ru ir zināmas loģistikas problēmas. Dažiem cilvēkiem ir problēmas ar piegādi no turienes.
 
Top