Meškalīns 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetāns

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Sveiki,

Es atradu patiešām vieglu meskalīna sintēzi.


Es veicu visus soļus, un galaprodukts ir 3,4,5-trimetoksifenil-1-nitroetāns, kā tas ir sintēzes dokumenta beigās, vai arī 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetāns, kā tas ir dokumenta nosaukumā.

Pēc tam es iedzēru 300 mg un pēc 1 stundas es ļoti labi aizmigu, un apmēram 3 stundas vēlāk es iedzēru vēl 300 mg un nejutu neko.

Vai Jūs varat man pateikt, vai produkta sadalīšanās ir tik ātra, vai arī produkts, kas iegūts ar šo dokumentu, vēl nav meskalīns.....

Es brīnos, kas nav kārtībā, jo viss process ir ļoti viegls, un galaprodukts izskatās kā fotogrāfijās.

Lūdzu, palīdziet. :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Varu arī piebilst, ka produkts, kas pārbaudīts ar markvīds reaģentu, ir oranžs, kādam meskalīnam jābūt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien. Jūs esat saražojis 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetānu, kas ir meskalīna prekursors. Par meskalīnu lasiet šeit. Tas ir iemesls, kādēļ jums netika novērota nekādas meskalīna (dažādu vielu) iedarbība.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Paldies, tagad es saprotu. Tā nav reducēta. Es neatradu nevienu rakstu vai dokumentu par meskalīnu no 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetāna, bet ir daudz par to no 3,4,5-trimetoksi-beta-nitrostirola, tāpēc es iesim šādā virzienā...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mescaline-with-nitromethane-1000g-scale.76/

Es ziņošu, ja būs panākumi :D. Neuztraucieties, G. Patton - es to darīju zinātnes labad. :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Bet arī tikai šo informāciju man izdevās atrast internetā:

Par theindoleshop.com
Meskalīna-dihidronitrostirēns jeb 1-(3,4,5-trimetoksi)fenil-2-nitroetāns ir 3,4,5-trimetoksi-beta-nitrostirola ķīmiskais atvasinājums. Tas ir daļēji reducējot meskalīna-nitrostirēnu (3,4,5,5-trimetoksi-beta-nitrostirēnu) ar nātrija borhidrīdu. Pēc ķīmiskās struktūras tas ir tuvāks meskalīnam, un nitrostirēna C=C dubultā saite jau ir reducēta par piesātinātu C-C vienkāršo saiti. Tāpēc nitrogrupas reducēšanai par amīnu ir nepieciešams mazāk ķīmiskās enerģijas.

Pētījumi ir parādījuši, ka nitroalkānus (piemēram, meskalīna-dihidronitrostirēnu) teorētiski var reducēt par amīniem, izmantojot nātrija ditionītu (koksnes izgatavošanas procesā bieži sastopamu reducētāju) un PTC (fāžu pārneses katalizatoru), piemēram, oktilviologēnu [1]. Oktilviologēna vietā var izmantot citus PTC, piemēram, četraizvietotos aminosāļus.


Tātad varbūt ir viegls veids, kā 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetānu pārvērst meskalīnā, bet es nevaru atrast, kā to izdarīt...
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Labi, man ir veids, kā pārvērst meskalīnu-dihidronitrostirēnu jeb 1-(3,4,5-trimetoksi)fenil-2-nitroetānu meskalīnā:

1. Reaktorā pievieno IPA/H2O 2:1 šķīdumu (18 litri).
2. Uzreiz pievienoja NaBH4 (1200 g) un uzsāka maisīšanu.
3. Meškalīna-dihidronitrostirēnu, arī 1-(3,4,5-trimetoksi)fenil-2-nitroetānu = (1000 g) pievienoja nelielās porcijās, lai maisījuma temperatūra nepārsniegtu 60 *С.
4. CuCl2 (72 g) ūdenī (200 ml) pievienoja lēni pilienveidīgi, lai maisījuma temperatūra nepārsniegtu 80 *С.
5. Pēc tam reakciju 30 minūtes noturēja 80 °C temperatūrā, izmantojot ārējo sildīšanu (es šo posmu savā gadījumā neveicu, jo prekursors bija gandrīz gatavs mainīties).
6. Reakcijas maisījumam pievienoja 25 % NaOH ūdens šķīdumu (8 litri) un atdalīja fāzes.
7. Ūdens fāzi ekstrahēja ar 8 litriem IPA.

Ļauj slāņiem atdalīties - atstāj uz kādu laiku. Paņem augšējo slāni. Atlikušo var ekstrahēt, pievienojot IPA. Pēc tam augšējo slāni un IPA no mazgāšanas var salikt kopā.

8. Dzeltenajam šķidrumam no 7. punkta pievienosim 30 % H2SO4. Mēs to darām pilienu pa pilienam, cenšoties, lai PH pazeminātos līdz PH 6. Lēnām pilienu pa pilienam. Tad mēs redzam, ka tas sāk kļūt pienains un redzam kristālus. Mēs varam atstāt to ledusskapī (nezinu, vai tas palīdzēs) un tad filtrēt.

9. Mums paliek meskalīna sulftae dihidrāts. Tas ir skaisti balts, un mēs to varam izmazgāt ar acetonu, ja vēlamies. Tas ir (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O.

Tas ir viegli - mums nav vajadzīgs vakuums...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Esmu jums atbildējis meskalīna tēmā. Lūdzu, nedaudzējiet vienas un tās pašas ziņas dažādās tēmās.
 
Top