Sūdzība par meth

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Lielāko daļu no tā, kas ir pieejams, vairs pat nevajadzētu saukt par metožu tulkojumiem. Tas ir atkritumi, un pretēji tam, ko saka lielākā daļa cilvēku, tas nav lētāks. Jā, cena par unci tirgū, ko im zinu, ir aptuveni 200, un pirms piecpadsmit gadiem bumbiņa bija 250. Bet pirms piecpadsmit gadiem cilvēks varēja paņemt mazāk nekā desmit trāpījumu no bļodas, tad sākt kaut ko šūpoties, un tad pēkšņi 24 stundas ir pagājušas, kā likās, varbūt stundas laikā, un visu šo laiku ņemt vēl vienu trāpījumu pat nebija nepieciešams. Es un esmu pārliecināts, ka arī daudzi citi labprāt maksātu vairāk par kvalitāti. Kāpēc neviens to neizmanto? Es to vienkārši nesaprotu. Un tāpat kā publix pakalpojuma sludinājums.....th sūdiem nevajadzētu izskatīties kā gigantiskām šķembām, un tiem nevajadzētu viegli lauzties/ drupināt, ne tam vajadzētu būt vertikālām līnijām. Tas ir izgriezts bullshit. Šķembām jābūt pienaini baltām diagonālām līnijām, nevis mazu bērnu rokas lieluma. Ja tas ir saspiests zem kartes, tam vajadzētu šķelties un tam vajadzētu būt potenciālam lidot pāri telpai. Tātad karteļa cilvēki, lūdzu, atgrieziet labu sūdus. Daudz cilvēku labprāt par to samaksātu
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Es jums piekrītu
Tāda pati problēma Dienvidāfrikā,es pērku tikai no 1 vai 2 tirgotājiem, par kuriem zinu, ka tie nepārdod sūdus. 90 procentos gadījumu kristāli ir sūdi.
Es to saucu par tukšajiem izstrādājumiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ticiet man, cilvēki tiek apzināti. DEA apgalvo, ka šis "P2P METH" ir tīrākais un bīstamākais mets, kāds jebkad ir bijis, bet ir jābūt idiotam, lai tam noticētu. No efedrīna analogiem tiek iegūts D mets, un D,L atdalīšana no P2P ir laikietilpīga un dārga, un tikai daži cilvēki to dara. Izmest 1/2 produkta vai mēģināt to racemerizēt un atrisināt būtībā ir muļķu spēle. Kāpēc mans sūds kušanas testā izkusa 142 °C temperatūrā? Kāpēc no 7 g amīna ar 50 ml auksta bezūdens acetona es atguvu 2,5 g balta pūkaina amorfaina sēra? Kas tad, kurdēļ, ir šīs lietas, kas lēkā pa cauruli un nekustas?
J/k, es zinu, kas tas viss ir, bet padomdevēji un ierēdņi man saka, ka es kļūdos un šis sūds ir apbrīnojams un tikai $25/g!
Es patiesībā atnācu šeit, lai uzrakstītu ziņu, bet man vajadzēja vēdināt.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Es nepiekrītu tikai vienai lietai... Lielākoties es nezinu, kas tas ir. Es visu laiku gribu sev iestāstīt, ka tā ir pielaides lieta, bet pēdējā partijā, ko saņēmu, patiesībā ir mets, un tas man tikai atgādina, ka daudz kas, ko pārdod kā metu, patiesībā tāds nav.

Es smēķēju vairāk nekā 20 gadus. Pēdējā partija, neatkarīgi no tā, cik daudz es smēķēju, tas neko nedarīja, bet, ja es ēdu, piemēram, 0,10 es būtu iet. Jaunā partija .. smēķēja vienu bļodu un esmu augsts.

Es tiešām gribētu zināt, kas kūst un kūp kā kristāls, bet nepadara jūs apreibinošu, ja vien netiek apēsts.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pirmā vieta, kur es pievērsīšos, ir feniletilamīni sensu stricto.
Beta-metamfetamīns
N,N- dimetilfenilfeniletilamīns
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N, b-dmpea
Ir daudz analogu, kurus ir vieglāk izgatavot. Ja b-feniletilamīnam veic standarta metamfetamīna reducēšanu, iegūst aria jeninsus, stimulantu, kas atrodams orhidejās ( tāds ir sugas nosaukums), aizliegts sportā, bet citādi likumīgi tumši pelēks.
Skatieties, kas to izšķīdina un kas ne. Veiciet kušanas testu. Pārkristalizējiet to un apskatiet kristalogrāfiju. Tās ir lietas, ko es daru, lai pavadītu stundas, kad esmu apreibis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nesen sastapos ar kaut ko tādu. Izoprtilpilbenzilamīna kušanas temperatūra? 142°C, TIEŠI TIK, CIK ES IZMĒRĪJU. Esmu iemācījies, kā atdalīt metu no izolāta. Izopropilspirtā izšķīdina to pīrāga pannā un viegli virpuļo, kamēr tas iztvaiko un atdziest. Līdzīgi kā zelta meklēšana. Parasti mets pārkristalizējas pie 170, bet tas ir zemāks, ja tas ir sajaukts ar šo blēdību. Tas joprojām kristalizēsies pirmais, un šo divu kristālu struktūra nemaz nav līdzīga, tāpēc metu var selektīvi noskrāpēt. Tas sūds, ko es saņemu, ir apmēram 10% metamfetamīna. Es jūtos diezgan pārliecināts par šo paziņojumu
 
Top