Mets pilnīgam iesācējam

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tas būs mans pirmais mēģinājums, un, godīgi sakot, tas ir biedējoši, manas zināšanas ķīmijā ir niecīgas, un es joprojām neesmu pārliecināts par to, kuru recepti izmantot, es patiešām būtu pateicīgs par palīdzību trīs tēmās:

- Vispārējā ķīmija, es nezinu grāmatas vai video, kas varētu man palīdzēt, jo es neesmu viens, lai parasti iedziļināties ķīmijā, tāpēc kaut kas iesākumam būtu lieliski, es pat nevaru sākt saprast, kā šīs reakcijas rada šos rezultātus un kuras ķīmiskās vielas es varu aizstāt ar citām vai sintezēt sevi....

- Metamfetamīna recepte, es vispirms apsvēru iespēju izmantot efedrīnu, kas iegūts no tabletēm(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394/), bet mans nodoms nav to izmantot, bet drīzāk redzēt, vai ir iespējams gūt peļņu nākotnē(es zinu dažus cilvēkus, kas nodarbojas), un skatoties uz nepieciešamo efedrīna daudzumu lika man atteikties no tā, tas maksātu aptuveni 20 ~ 30 dolāru, lai man rokās vienu gramu efedrīna(izmantojot tabletes, citas efedrīna receptes šķiet 100% ārpus manas sasniedzamības un pilnīgi nesaprotamas.), un kā es varētu nopirkt simtiem kastu bezrecepšu zāļu, nepaceļot uzacis?, vai ir kāda cita recepte, ko varētu veikt ļoti jauna(un nabadzīga) laboratorija, bet ko varētu arī mērogot partijām ar svaru ~100 g? vai tas ir pārāk daudz?

- Ķimikālijas un aprīkojums, esmu ļoti nobijies uzticēties jebkuram, kas vispār man pārdod ķīmiskās vielas narkotiku ražošanai, vai ir kādi uzticami ķīmisko vielu tirgotāji Dienvidamerikā? un visbeidzot kolbas un viss pārējais pagaidām ir nedaudz par dārgu, vai es varu DIY ceļu uz narkotiku ražošanu? vai par to ir kādi ceļveži?

vēlreiz tas būs mans pirmais mēģinājums, un tas ir biedējoši, jebkura palīdzība ir pateicīga, paldies iepriekš.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
P2P meth tīmekļa vietnē ir pieejams videoieraksts. Veiciet izpēti par to, kā iegūt P2P pagatavošanai nepieciešamās lietas pašam, un dariet to. Shakenbake, bērzu reducēšana un RED P/jods ir metodes, kurās izmanto efedrīnu. Metode, kurai nav nepieciešams gandrīz nekāds aprīkojums, ir Shaknenbake. Vienkārši iegūstiet izturīgu pudeli dažas pfed tabletes, litija baterijas, metanolu, startera šķidrumu (dietilēteri), kaustisko sodu, amonija nitrātu un nedaudz sērskābes (virs 90 %) un izaudzējiet dažas bumbiņas, lai turētu spiedienu pudelē. Tas ir gandrīz viss
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
izskatīšu to, paldies
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Tikai izglītojošiem nolūkiem, un lai jūs nededzinātu apkārtējo kvartālu... Iegādājieties caurspīdīgu sodas dzēriena pudeli, plastmasas ar vāciņu. Rūpīgi notīriet un nosusiniet. Ja uz litija nonāks ūdens vai mitrums, būs problēmas. Cilvēks var paņemt vienādas daļas pseidolieta, sārma un granulēta materiāla no tūlītējas aukstuma preses. Atkal, nesabojājiet ūdens iepakojumu iekšpusē. Un pārliecinieties, ka tas ir amonija nitrāts. Tas pateiks puisim uz maisiņa aktīvo vielu. Puisis iebāž pudelē sasmalcinātās tabletes un amonija nitrātu un pievieno pudelē pusotru tasīti Coleman kempinga degvielas vai jebkura materiāla uz ligroīna bāzes. Puisim būtu vajadzīgas knaibles un griešanas dakšu komplekts. Ar knaiblēm satveriet AA litija bateriju pie pamatnes un sāciet atdalīt metāla apvalku no baterijas. Tas kļūs silts, bez raizēm. Nolobiet to līdz pusei un pēc tam ar pirkstiem izvelciet plastmasas rullīti no iekšpuses un iztiniet to. Būs divas plastmasas kārtas, kas pārklātas ar tumšu materiālu, kas līdzinās metālam, un vēl viens plāns gabaliņš centrā, kas kļūst tumšāks un silts. Šis vidējais gabals ir litijs. Saplēsiet to 1 collas gabaliņos un ievietojiet pudelē. Ātri. Cilvēks vēlēsies vienu bateriju vienā kastītē. Pievieno sārmu kā pēdējo un cieši aizver vāciņu. Ne pārāk cieši. Tad sāciet kratīt. Atkarībā no apstākļiem tas var sākt reaģēt uzreiz vai arī tas var aizņemt kādu laiku. Pudele kļūs silta un pilna ar gāzēm. Kad radīsies sajūta, ka tā tūlīt plīsīs, uzmanīgi un lēnām atlauziet vāciņu, lai tas netiktu nevienam pie sejas. Būs ļoti spēcīga amonjaka smaka, kas var kaitēt, ja tā nonāks acīs vai plaušās. Turpiniet to atkārtot, nepārtraukti spēcīgi kratot, līdz tas atdziest un tajā vairs nav spiediena. Šķidrumu dekantē filtros un glāzē. Citā telpā izmantojiet 2 litru krūzi un izmazgājiet n izžāvējiet. Aizvākojumā ielieciet caurumu, kas ir pietiekami liels, lai tajā iespiestu apmēram 2 cm garu plānu caurulīti. Ielieciet to apmēram centimetru dziļumā. Ielej pudelē tasi sāls, tad 2 ēdamkarotes sērskābes. Neizmantojiet karoti... Uzlieciet vāciņu. Ātri. No mājas sāks izdalīties dūmi. Ielieciet šļūteni šķidrumā no otras pudeles un pagrieziet. Kad tas ir izdarīts, ievietojiet saturu filtrā un izņemiet balto vielu. Piespiediet ar cietu grāmatu vai ko citu, atvākojiet un ļaujiet nožūt. Pārlej ar aukstu Etela spirtu vai acetonu un vēlreiz nospied. Atvākojiet un ļaujiet nožūt. Gatavs
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Iespējams, jums būs nepieciešams zināms laiks ( Gads), pirms mēģināt to izdarīt. Agrāk viņi nesaprata fizioloģiju Tāpēc viņi urba caurumus cilvēku galvās, lai izlaistu spiedienu. Maz ticams, ka jums veiksies, nezinot, kā tas darbojas. Vienkārši mēģinu ietaupīt jums naudu / pirkstus
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Jā, es saprotu, ka man vispirms būs daudz jāmeklē, un paldies, ka apsverat manu drošību, tomēr es esmu neizpratnē, no kurienes vispār sākt mēģināt to saprast, man nav nekādu formālu zināšanu par ķīmiju un nezinu, ar ko sākt, turklāt šeit, Dienvidamerikā, viss ir tik dārgs, ka man ir aukstas kājas, tikai paskatoties uz visu laboratorijas aprīkojumu. Vai jums ir kādas grāmatas, ko jūs varētu man ieteikt? arī konsultācijas vai videomateriāli derēs, paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
chemistry Libre ir skats, ko esmu izmantojis, lai apgūtu ķīmijas pamatjēdzienus, bet tie ir 100 citi, kas jums iemācīs to pašu. kad runa ir par meto Īpaši ir tikai dažas pamatreakcijas, kas jums palīdzēs, un tām ir nosaukumi, kurus varat apskatīt, lai iegūtu vispārēju pārskatu. reducēšanas/oksidācijas reakcija ir 20 veidi. Aminācija ir vēl 10. Ļoti populāra ir bērza reducēšana un Leukarta reakcija. litijs Un amonjaks ir bērzs, tāpat kā alumīnija amalgama Un fosfora / joda vai hidrodijskābe. Šai saitei vajadzētu jūs uz kādu laiku izklaidēt https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html.
un, ja jums ir jautājums, šis, iespējams, ir atbilde. Izmantojiet meklēšanas
tur ir pietiekami daudz informācijas, lai jūs varētu darboties vismaz 6 mēnešus (es nezinu, kāpēc tur ir rakstīts, ka iespējojiet sīkfailus, bet es neierosinu ieslēgt Jack shit).
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Apskatīšu to, liels paldies
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Vēl dažas norādes: degazējot pudeli, vienmēr turiet to vertikālā stāvoklī. Jūs nevēlaties to turēt jebkurā leņķī, jo pudelē nav skābekļa. Ja redzat, ka litija gabaliņi aizdegas degvielas iekšpusē, kad tie pieskaras apakšējam slānim, ar to viss būtu kārtībā. Tā kā pudeles iekšpusē nav skābekļa, nekas nevar notikt.
Tīmeklī ir video, kurā redzams, kā kāds stulbs valdības puisis pilnā aizsargtērpā uzspridzina sevi uz brauktuves, jo, uzpūšot pudeli, viņš to apgāza. Viņš ielaida gaisu reakcijā un deva litijam skābekli, lai aizdedzinātu degvielu. Smieklīgi stulbs tā sauktais profesionālis.
Bet viss mērķis ir reaģēt (izkausēt) litijam ar amonjaka atmosfēru, lai veidotos mazi "šķidra litija" lodītes, tāpēc spiediens ir obligāts. Tad šīs lodītes spēj samazināt pseido/efedrīnu.
Tiešsaistē ir arī video, taču bez skaņas. Vienkārši kāds puisis košļājamo gumiju un rāda visiem policistiem, kā to pagatavot. Viņam diezgan labi izdodas saglabāt vēsu prātu pat tad, kad tas gandrīz uzsprāgst, jo viņš nevar atbrīvot spiedienu. Bet viņš to dara, un viss izdodas. Ir arī vēl viens video, kurā kāds puisis staigā pa mežu un dara to ar VICE, manuprāt, un jautrs video, kurā kāda vidusskolniece to dara, bet reportieris viņai jautā, vai viņa ēstu litija baterijas lol.
Ak, un neizmantojiet atkārtoti reakcijas pudeles. Ja tās izmantos atkārtoti, tās sabojāsies. Tāpēc vislabāk to izmantot vienu reizi un iegādāties jaunu.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ieteikums... Neuzglabājiet NEVAI ko, kas tiek izmantots šajā metodē. Akumulatoru apvalkus, pudeles, šļūtenes un nemetiet šīs lietas atkritumos vai ceļa malā. Kad pudele sadalīsies, tajā iekļūs ūdens un notiks aizdegšanās. Visu sadedziniet mucā vai 5 litru spainī.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, es meklēju palīdzību, jo es nezinu daudz, bet es esmu labs ar savām rokām es varu dabūt rokās 1 litru mayber vairāk bmk eļļas gribēja zināt, kā padarīt to kristāla metode lielas akcijas (man nav laboratorijas vai iekārtas, bet es varu improvizēt ).
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Būdams nepieredzējis un , piedodiet par izteicienu, nezinādams prozas vai, pieņemu, ķīmijas pamatus... Būtu prātīgi pieturēties pie tā, kas ir kā instrukcija, jo pulveris visu mainītu. Labs noteikums, ka putns rokā ir vērts divus krūmos. Cilvēkam būs ieteicams iziet savu eksperimentālo posmu PĒC tam, kad viņš būs mācījies no pieredzes.
Lol... Mēs visi esam tur bijuši. Hipotētiski runājot, protams.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Jā, es vispirms veicu izpēti, bet cenšos uzzināt pēc iespējas vairāk un skatos, kādu recepti man būs iespējams pagatavot, nesspridzinot slepenu laboratoriju vai nenogalinot sevi šajā procesā, maziem soļiem, paldies par padomu.
 
Top