metamfetamīns no efedrīna

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hey whats up man ir vajadzīga palīdzība metamfetamīna izgatavošanā no efedrīna man ir ķīmiķis un gatava piekļuve efedrīnam man vienkārši ir vajadzīga metode, kurā nav pārāk daudz sarežģītu prekursoru. Es varu dabūt efedrīnu, kā jau teicu, un sārmu, bet neesmu pārliecināts par sarkano fosforu. Vai jūs varētu sniegt man vienkāršu un vienkāršu metodi, lai es to parādītu savam ķīmiķim. Paldies!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Izmantojiet viena katla sintēzi ar amonija nitrātu (no mēslošanas līdzekļiem vai aukstuma pakām), litiju (no akumulatoriem), HCl no datortehnikas veikala, ēteri no starta šķidruma un kanalizācijas tīrīšanas līdzekļa. Pārbaudiet "kratīšanas un cepšanas metodi". Bet, ja jums tiešām ir ķīmiķis, viņam vajadzētu pašam izdomāt labāko veidu. Vai varbūt viņš ir "ķīmiķis"?
 

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vai es varu lietot tīru efedrīnu, tādu, kādu farmācijas uzņēmumi izmanto pseidoefedrīna vietā. Vai jūs zināt, kāds ir iznākums, izmantojot viena katla metodi, vai tas ir labs, es zinu, ka parastais iznākums ir aptuveni 0,69 %.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Efedrīnam vai pseidoefedrīnam nav nozīmes. Iegūtais iznākums vienmēr ir atkarīgs no ķīmiķa prasmēm.
 
Top