Meth Synth : vai ir alternatīvas h3po2 vai sarkanajam fosforam, kas nav izmantojamas

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
LŪDZU, vai ir kādas alternatīvas h3po2 vai sarkanajam fosforam, kas nav pieejamas manā valstī, kāds var palīdzēt?
man ir joda kristāli / naoh / hidriodskābe / hcl / eveeeeryyything man ir pieejams viss, izņemot šos divus, lūdzu, palīdziet kāds.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Jūs varat izmantot alumīnija fosfīdu (AlP), taču tas var izdalīt toksisko fosfīna gāzi. Veiciet to ārpus telpām vai digeneratorā, lietojiet gāzmasku un citus priekšmetus. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Alumīnija folija ir izmantota, lai pārvērstu etanolu etiljodīdā, bet ne etānā. Jods un sarkanais fosfors var pārvērst etanolu etānā. Alumīnija fosfīds satur fosforu.

Lūk, norefedrīns tiek reducēts līdz dekstromfetamīnam.
Orp7lDPkS4


Alumīnija fosfīds nav joks. Ieelpo fosfīna gāzi, un tu mirsi.
JHlYWQgeDq


Toksiskā fosfīna gāze.
GqptOKR7WT
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
kā rīkoties, lūdzu, pseidofed un joda un alumīnija fosfāta attiecības un refluksa un karstuma laiks, lūdzu, un siltums
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Nav Alumīnija fosfāts AlPO4. Alumīnija fosfīds AlP.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
un tas varētu aizstāt sarkano fosforu ? hidroidu reducēšanas ?
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
vai šeit ir kāda palīdzība
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, kāda palīdzība, lūdzu, vai ir iespējams to izdarīt bez sarkanā fosfora, lūdzu, puiši, man ir tikai i2 (laboratorijas pakāpe) un hi (57%), lūdzu, kāda palīdzība, vai ir kāda alternatīva sarkanajam fosforam, jo es varu atrast h3po2 ( hiposkābe ), vai ir kāda cita skābe, kas var palīdzēt?
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Jūsu apgabalā nav pieejami sakari? Uzbāzīgi spilventiņi ir labs avots
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ir, bet tā nav mērogojama, jo tas aizņem daudz laika, jo viņš sērkociņu kastītes manā valstī ir reti sastopamas ..man nav problēmu pse vai ephidrine tabletes vai hidriodskābes vai joda kristāli mana vienīgā problēma ir red.p un hypo
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ir arī citi veidi, kā to iegūt, ko esmu pamanījis šeit. Jūs varat jautāt kādam no šeit esošajiem ekspertiem, rakstot privātu ziņu
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Iegūt Alumīnija fosfīds. Pārliecinieties, ka kolba ir piepildīta ar argonu, lai nodrošinātu inertu atmosfēru. Jūs varat apvienot jodu (I2), nātrija joda skābi (HI) un alumīnija fosfīdu (AlP) un argona atmosfēru (Ar) un savu efedrīnu vai norefedrīnu, lai reducētu līdz dekstrometamfetamīnam vai dekstromamfetamīnam, un varbūt pievienojiet heksāna šķīdinātāju (kokogļu šķiltavu šķidrumu vai Coleman Camp Fuel).

Alumīnija fosfīds (AlP).
ZCD2nu0sQl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ja jums ir hidrodjodskābe, tas ir viss, kas jums nepieciešams, lai efedrīnu/pseidometānu reducētu par metamfetamīnu. Jūs vienkārši dažas stundas refluksējat jodūdeņražskābi un efedrīnu.
Hipofosforskābes/skābā fosfora un joda reakcija tikai veido jodskābi.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Vai esat par to pārliecināts ? jo es kaut kur lasīju, ka sarkanais fosfors arī ir nepieciešams, lai reakcija noritētu nē ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Sarkanais p jeb fosfora saturs ēd jodu un hidrskābe ir produkts kopā ar (man šķiet?) kaut ko, kas tiek pārstrādāts (hipo?), fosgēna gāzi un nedaudz ūdens?
Ja jau ir HI (hidriodskābe), metamfetamīns nav jāgatavo, bet tas tiek pārstrādāts un turpina reaģēt ar jodu, līdz tas tiek izsmelts. Tāpēc jūs varat saglabāt savu sarkano p un izmantot to pāris gatavošanas reizēs, pirms tā kļūst neaktīva (vai vismaz tā man teica). Neesmu dzirdējusi, ka kāds varētu saglabāt hipo citai lietošanai, tāpēc par to neesmu pārliecināta. Sarkanais p pēc reakcijas ar EP/PSE parasti tiek izfiltrēts no šķīduma, un jebkurš atlikušais jods tiek neitralizēts ar nātrija tiosulfātu, pirms tas pārvēršas HCl.

Es nezinu precīzu mehānismu un man vairs negribas to meklēt..... Par to arī neesmu redzējis pārāk daudz informācijas, jo tā ir "novecojusi" metode un ar to vairs nevienu nevar apgrūtināt, tāpēc neesmu īsti pārliecināts, vai sarkanais p reģenerē hidriodskābi pēc tam, kad tas ir izmantots EP/PSE reducēšanai vai in-situ, vai arī to var izmantot tikai reakcijai ar jodu, lai iegūtu hidriodskābi. Varbūt kāds, kas to patiešām zina un var paskaidrot, mums to ļaus...
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
paldies tā bija brīdi, kopš es post manu jautājumu, bet nav eksperti šeit ansewer un es esmu tiešām iestrēdzis arī es dont mind throwing th Hi pēc tam, kad to izmanto, jo tā lēti šeit, kur es dzīvoju vienalga jūs bijāt vienīgais atbildēja paldies jums ļoti daudz tik un tā.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Vai esat par to pārliecināts ? jo es kaut kur lasīju, ka sarkanais fosfors arī ir nepieciešams, lai reakcija noritētu nē ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jā, viņam ir taisnība. HI 57% labi pildīs savu uzdevumu, tomēr ir jāizmanto labs pārpalikums, koncentrācijai visu laiku jābūt > 40%. Vajadzīgo HI daudzumu var samazināt, reakcijas laikā pievienojot H3PO4 85 %+, kas to dehidrēs un saglabās augstu HI funkcionālo koncentrāciju. Uzmanīgi! Jūs nevēlaties izspiest HI!
Cits veids ir izgatavot HI uz vietas no fosforskābes un NaI vai KI.
Un, protams, H3PO3 ļoti labi darbojas kā RP vai H3PO2 aizstājējs - nepieciešams lielāks daudzums un augstāka temperatūra, bet darbojas lieliski. H3PO4/NaI vai KI vajadzīga vēl augstāka temperatūra.
H3PO3 meklējiet hidroponikas vai vīna dārzu piegādēs.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
hi + h3po3 vai varat norādīt temperatūru un refluksa laiku ?
 
Top