Metu lietotāja ādas kopšana

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Metamfetamīnam ir reputācija, ka tas padara cilvēku ādu neglītu. Es to varu apliecināt no pirmavota. Vai kādam ir ieteikumi par līdzekļiem pret metamfetamīna ietekmi uz ādu, izņemot parasto higiēnu. Man ir apnicis izskatīties kā mutantam.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jā, es nesen pirmo reizi pamēģināju metamfetamīnu un bez iemesla saskrāpēju kaklu. personīgi es atklāju, ka man palīdzēja sasiet matus, pēc tam es pārtraucu tik daudz ķibināt matus/kaulu. dzirdēju, ka prenatālie uztura bagātinātāji var palīdzēt matu augšanai un var uzlabot ādu un nagus, tāpēc varbūt pamēģiniet to. ir arī citi labi vitamīni. lietojiet uztura bagātinātājus un ēdiet veselīgi, un viss būs labi.

Ja jums ir problēmas ar ādas graušanu, turiet ļoti īsus nagus. ir svarīgi arī ziepes un šampūni, ko lietojat. lietojiet maigas ziepes un šampūnus, ideālā gadījumā tādus, kas paredzēti sausai/ bojātai ādai/matiem. atcerieties arī par mitrināšanu - gan no ārpuses, gan no iekšpuses. uzklājiet losjonu pēc tam, kad uzsmērējat, un dzeriet daudz ūdens.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Jūs darījāt pārāk daudz. Ja jūs varat to izmērīt, n dariet 5mg n no turienes ejiet uz augšu līdz vēlamajam efektam. Es lietoju 5mg ik pa laikam. Šādiem maziem daudzumiem ir mazāks eff3ct uz jūsu ķermeni. Esiet uzmanīgi. Es vienmēr domāju, kā es varu samazināt sliktas blakusparādības un pēc tam veikt nelielu devu un iet no turienes. Pirms tam lietojiet arī multivitamīnu vai kaut ko citu. Man patīk huel pirms es daru jebkuru narkotiku.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kādreiz es biju liels addīsu, kas būtībā bija presēta metamfetamīna, cienītājs. Man nekad nav bijušas problēmas ar skrāpēšanu vai pikšķerēšanu. Lietojot metamfetamīnu, svarīgs aspekts, lai par sevi rūpētos, ir pietiekami daudz gulēt. Kad esat atkarīgs, tas, iespējams, ir grūti, bet gadījuma lietotājs, saņemt savu miegu, kad jūs arent lietojat
 
Top