Metadona hidrohlorīda ekstrakcija no perorālā 1mg/1ml Apvienotā Karaliste

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Es mēģinu iegūt/atdalīt API (aktīvo farmaceitisko sastāvdaļu|) metadona hidrohlorīdu no perorālā 1mg/1ml.

vietā, kur es atrodos, tas ir zaļas krāsas mēreni biezs sīrups.

Ir daudzi uzņēmumi, kas ražo līdzīgus produktus ar dažādām sastāvdaļām.

Uzņēmumu nenosaucu, bet šis ir palīgvielu saraksts.

Palīgvielu saraksts
PropilēnglikolsPh. Eur
MetilhidroksibenzoātsPh. Eur
PropilhidroksibenzoātsPh. Eur
Šķidrais maltītsPh. Eur
Karamele E150
Patent Blue V (E131)
Attīrīts ūdens


Vai kāds var man palīdzēt ar pilnīgu ekstrakciju detalizēti? Man ir diezgan pamata pieredze, bet esmu daudz lasījis. Esmu iegādājies dažas pamatlietas - sep piltuves, vakuumfiltrāciju, destilācijas aparātu utt. Un esmu priecīgs iegādāties visu, kas nepieciešams, lai veiktu šo ekstrakciju/atdalīšanu.

Es būtu ļoti pateicīgs par pilnīgu procesu, bet pat labs sākums būtu ļoti pateicīgs.

Paldies.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metadona hidrohlorīds ir šķīstošas sāls formā. Atšķirībā no metadona bāzes.
Mana komanda ražo metadonu un šķīsta caur bāzi.
Bāzei ir kristālisks izskats, kas nešķīst ūdenī! Kā es varu redzēt metadona iegūšanas procesu no jūsu sīrupa?
Es atšķaidītu 100 ml jūsu sīrupa ūdenī (apmēram 800 ml) un pievienotu koncentrētu sārma šķīdumu līdz 11-12 PH.
Es atdzesētu un filtrētu no kristāliskajām nogulsnēm.
Kristāliskās nogulsnes izšķīdinātu verdošā metanolā un filtrētu (to, kas neizšķīda, izmestu ārā, šos nešķīstošos sāļus), metanolu ieliktu saldētavā un diennakts laikā izvilktu kristālus. kristālam ir bāzes forma. Lai to pārveidotu par hidrohlorīdu... 2 ml metanola izšķīdina 100 mg bāzes un pievieno sālsskābi līdz PH 5-6 un atstāj saldētavā. Pēc dienas to izņem no saldētavas un sasmalcina hidrohlorīdu - un izskalo ar ledusaukstu acetonu.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
wow, liels paldies par atbildi - tas ir tieši tas, ko es jau sen meklēju. Kāds, kurš tiešām zina, par ko runā, un nesniedz miljardu iemeslu, kāpēc tā ir muļķīga ideja. Vienkārši fakti un produktīva informācija. Vēlreiz paldies.

Kad aptuveni pēc nedēļas vai pēc tam es to varēsim izmēģināt, esmu pārliecināts, ka man būs vēl daži jautājumi par procedūras detaļām, es ceru, ka jūsu joprojām ir pieejami.

Liels paldies - Diziet.
 
Top