Metamfetamīns pēc izšķiršanas, rekristalizācijas problēma

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es izšķīdu pulveri dihlormetānā, kāpēc dihlormetāns nav beidzies gaistošs ir kristāls, gaistošs ir beidzies, sauss ir pulveris
 

Attachments

  • kvOJpz2rF9.jpg
    kvOJpz2rF9.jpg
    355.3 KB · Views: 42
  • WUaliCYPMT.jpg
    WUaliCYPMT.jpg
    362.2 KB · Views: 35

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
1. Dihlormetānam ir zema šķīdība metilhlorhidrātam, un to nevar pilnībā izšķīdināt.
2. Dihlormetāna viršanas temperatūra ir salīdzinoši zema, un iztvaikošana ir pārāk ātra, lai veidotos lieli kristāli, un tas parādīsies tikai kā kristālisks pulveris.
3. Pirms pārkristalizēšanas hidrohlorīdu attīriet (acetons, ēteris, sauss un auksts).
4. Rekristalizācijai ieteicams izmantot - acetons: ūdens, acetons: etanols, acetons: metanols, etanols: ūdens, metanols: ūdens.
Ūdens var palēnināt iztvaikošanu, acetons var samazināt šķīdību, bet spirts var veidot labākus kristālus.
 

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Skolotāj, mans hidrohlorīds ir tīrs. Es to ekstrahēju ar petrolēteri un ieelpoju hlorūdeņraža gāzē, pēc tam izžāvēju. Vai tīrs etanols ir kārtībā? Vai jūs varat mums pastāstīt procedūru
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Šīs tīmekļa vietnes galvenajā lapā ir ievietota video pamācības ikona ar detalizētu aprakstu.
X8VgOnX3Uq
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tas ir atkarīgs no jums. Ja jums ir nepieciešama metožu kristāliskā forma.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Jo jūs to neesat izdarījuši pareizi. Jūs vienkārši pievienojāt šķīdinātāju un pēc tam to iztvaicējāt. Tā nav pārkristalizēšanas procedūra, ko sauc par attīrīšanas metodi.
 
Top