Question Metamfetamīns no pseidoefedrīna

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Vai ir kāds, kas var man palīdzēt ar detalizētākiem skaidrojumiem, lai izveidotu šo metamfetamīnu?

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Jautājums par šī metamfetamīna radīšanu:


h ttp://b bzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/

1. Kas man jādara pēc tam, kad eļļas vannā ieliku nutellai līdzīgo vielu? vai man no tās ir jāizdala kas? (kāpēc tā būtu jāliek eļļas vannā?)
2. Es nesaprotu, kas jādara ar nuttellai līdzīgo vielu (lūdzu, paskaidrojiet sīkāk).
3. Kā var aizstāt toluoluolu? Vai to var aizstāt ar atšķaidītāju?
4. Kā es varu aizstāt atdalīšanas piltuvi?
5. Kā es vēlos, lai izdalās daži lielāki kristāli? Ko es varu darīt?

Ja jūs zināt kādu vienkāršāku metodi metamfetamīna radīšanai no pseidoefedrīna, kas izskaidrota soli pa solim, uzrakstīta bez ķīmiskiem terminiem, jo es tos nesaprotu
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
ok, es zinu, ka pirmais solis ir metamfetamīna ekstrahēšana no efedrīna vai pseidoefedrīna, bet otrajā amatā tas māca, kā šo metamfetamīnu hci kristalizēt?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Esmu jums nosūtījis saites, vai varat lasīt pats?
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Man vajadzīga palīdzība metamfetamīna izgatavošanā no pseidoefedrīna tabletēm . Ja eny kāds ir respekt vai video var ievietot to šeit vai nosūtīja man privte pls .
 
Top