Metamfetamīna sintēze no efedrīna vai pseidoefedrīna

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Pasaulē ir daudz labu zāļu. Mūsu iemīļotās zāles. Kokaīns, lsd, mdma, 4mmc, šūpoles...
Bet viena vienmēr ir izcēlusies. No gada uz gadu, no gadsimta uz gadsimtu.
Narkotiskā viela, ko izvēlējās nabadzīgie un bagātie, Kenedija un Hitlera, kā arī Džesija Pinkmana personīgi iecienīta...

Viņa Majestāte metamfetamīns.


Vienkāršākā metamfetamīna sintēze no efedrīna vai pseidoefedrīna.

Efedrīna hidrohlorīdu pašlaik galvenokārt izmanto medicīniskiem nolūkiem, kā sporta zāles un kā prekursoru amfetamīna/metamfetamīna sintēzei vai atdarināšanai melnajā tirgū. Ja meklējat efedrīnu, ņemiet vērā, kurš avots ir vieglāk pieejams jūsu reģionā. Daudzās valstīs efedrīns ir iekļauts narkotisko vielu vai prekursoru sarakstā.
Medicīniskajos preparātos efedrīna hidrohlorīds ir pieejams ūdens šķīduma, tablešu vai sīrupu veidā.Mūsdienās gandrīz neiespējami to dabūt flakonos un ampulās, lai gan tas ir tīrs un pietiekami viegli ekstrahējams.

No tabletēm vai sīrupiem iegūt efedrīnu ir grūtāk, jo ekstrakcija lielā mērā ir atkarīga no zāļu sastāva un papildu sastāvdaļām, par to mēs runāsim atsevišķi.Kā alternatīvu efedrīnam sintēzē var izmantot pseidoefedrīnu vai norephedrīnu. No pseidoefedrīna (PSE) var iegūt metamfetamīnu, bet no norefedrīna (fenilpropanolamīna, PPA) - amfetamīnu. Šie divi efedrīna analogi bieži sastopami veterinārajās zālēs.

Reaģenti
Efedrīns / pseidoefedrīns
*Jodakristāli
*Sarkanaisfosfors
Ūdens

*Uzzini, kā ātri un viegli iegūt joda kristālus un sarkano fosforu šajā sadaļā:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...odine-red-phosphorus-for-meth-synthesis.7393/


Aprīkojums
Reaktors: Šim nolūkam labi noder stikla flakons ar nātrija hlorīda šķīdumu injekcijām.
Bet esiet uzmanīgi: parasti tā nav izgatavota no karstumizturīga stikla un prasa maigu karsēšanu, labāk uz sāls/smilšu vannas - neliela bļoda vai bundža ar sāli/smiltis, kas karsēta tieši uz plīts. Lieliem daudzumiem ieteicams izmantot traukus ar plakanu platu platu dibenu.

Atplūdes aparāts. Tas ir korķis, kurā ievietots 6-12 cm standarta stikla caurulītes gabals (pipete). To izmanto kā reverso gaisa dzesētāju, lai kondensētu ūdens tvaikus un ieplūstu atpakaļ reakcijas masā.
ROMIN aizbāžņa izmantošana nav vēlama, jo tā korozija ar joda tvaikiem izraisa reakcijas maisījuma piesārņojumu.Ideāls reaktors ir koniska stikla kolba ar plakanu dibenu un stikla aizbāzni, kurai ir pielodēta caurulīte (to ir darinājis stiklmākslas meistars). Ja nav nekā piemērota, refluksa ierīci var izgatavot no pipetes, šim nolūkam noņemot no tās gumijas lenti, flakona gumijas vāciņā izurbj caurumu līdz pipetes diametram un pielīmē to tā, lai tā stāvētu vertikāli ar plāno galu uz leju. Aizbāzni var izgatavot arī no piemērota diametra gumijas šļirces virzuļa. Tikai gumijas aizbāžņi ātrāk korodē.Daži izmanto divas refluksa ierīces vārīšanā - pašā reakcijas beigās, kad jods jau ir pilnā stiprumā, nomaina aparātu, pareizāk sakot, vāciņu ar refluksu, uz platāku.


Sildīšanas iekārtas:
Standarta ierīce ir gludeklis.Apakša ir uz augšu, un viss. Izmanto arī elektrisko plītiņu un sāls vannu (uz gāzes uzkarsēta sāls bundža). Lietojot sāls vannu, jāatceras, ka tai ir liela siltuma inerce, t. i., ja uguns samazināsies, tas ātri neietekmēs reakciju. Taču visi virtuves ķīmiķi mīl gludekļus - karstums ir pastāvīgs, un dalījumi uz gludekļa (iekvēlināšana) ir ļoti piemēroti procesam.

Turklāt jums būs nepieciešams
Svari ar 0,05 g vai mazāku soli
Dažāda izmēra šļirces
0,8 mm diametra šļirces adata





recepte:

PAMATOJIET, ka to nevar izdarīt no galvas, jums jāievēro precīzas proporcijas! Veidojot skalu, izmantojiet karstumizturīgu stikla pudeli!
Uz 1 g efedrīna vai analoga nepieciešams apmēram 10 ml reaktora tilpuma, reaktors ir pielāgots reaģentu tilpumam.

Svēršana un proporcijas:1 g
kristāliskā joda un 0,35 g sarkanā fosfora uz 1 g efedrīna vai pseidoefedrīna. Vispirms nosver efedrīnu un sarkano fosforu, izlej uz papīra un ar nazi samaisa pulveri un sarkano fosforu vienmērīgā rozā masā un ielej flakonā/ pudelē, aiztaisa to ar korķi (ne ar refluksa ierīci!).

Pudelīti ar aizvērtā vāciņā ar pulvera / sarkanā maisījumu nedaudz uzkarsē, dažreiz to pieliek pie degošas spuldzītes (galda lampas) - tie nereaģē, un bez gaisa un neoksidējas. Šajā laikā nosver jodu, ielej to smagā papīrā, ātri sasmalcina kristālus ar kaut ko smagu.

Jods ir ļoti aktīvs reaģents ar asu, specifisku smaržu. Tas atstāj pēdas un apdegumus uz ādas un kodē priekšmetus, ar to strādāt tikai ar cimdiem un uzmanīgi!

Šajā brīdī: elektriskā plīts uz 1 karstuma, šļirce ar 0,8 mm diametra adatu ar ūdeni blakus, refluksa ierīce tīra un sausa. Atverat siltu (ne karstu!!!) flakonu, pa gabaliņiem ielejat tajā jodu: nedaudz - sakratiet/izmaisiet, nedaudz vairāk, bet dariet to ātri, citādi reakcija sāksies agrāk, nekā vēlaties.Ielieciet visu, aizbāžiet to, paņemiet flakonu siltā plaukstā, sasildiet to ar roku, turiet aizbāzni ar īkšķi, bet neiespiediet to stipri.Sakratiet flakonu tā, lai pulveris iekšpusē savāktos tādā kā vienmērīgā tumši brūngani bordo krāsas bumbiņā. Dažreiz joda tvaiki paceļ aizbāzni zem pirksta un izdara "pfft". Kad bumbiņa ir sakrullējusies - PĒC: ielej pirmos pilienus ūdens, reakciju var noraut ar sālsskābi, nevis ūdeni, tā rada skābu vidi un reakcija norit labāk, cieši uzliek atvilni un novieto uz plīts.
ŪDENS NEBŪT LIETOTS no 8. adatas VIENU pilienu uz 0,1 g efedrīna vai analoga! Vēlams silts, bet NE karsts.

Jā, reakcija uzlabojas! Sildīšana. Jūs nevarat atraut acis no flakona.Nepieciešams labs apgaismojums. Nav caurvēja - logi pie plīts ir aizvērti! Ielej ūdeni un nedaudz uzkarsē - sakrata, vēl nedaudz uzkarsē, vēl nedaudz sakrata, līdz izveidojas vienmērīgi izšķīdis šķidrums.

Ja paliek gabaliņi, kas nav iemērkti, nav izšķīduši - pievieno vēl nedaudz ūdens.Uzkarsē. Veidojas sudraba burbuļi. Visu laiku - ik pēc 10-15 sekundēm paceliet ar pirkstiem pudelītes malu un sakratiet. Šķidrums izdod "ššš" skaņu. Pēc neilga laika šķidrumam vajadzētu sākt strauji celties (ja tas nenotiek, neuztraucieties, bet, ja tas notiek, turpiniet).Paceliet, sakratiet un pievienojiet 2-3 pilienus ūdens. Turpiniet tādā pašā veidā.Par ŪDENS: jebkurā brīdī var uzliet pilienu uz refluksa ierīces iekšējās sieniņas (caurulītē) - piliens karājas virs šķidruma, maisījums pats to uzņems, kad tas būs nepieciešams. Taču nelietojiet ūdeni nepareizi. Nepārtraukti kratiet, lai šķidrums noslīdētu pāri sieniņām, bet nesasniegtu refluksa ierīci.Pirms šķidrums iesūcas gaismā, vērojiet, kāda krāsa ir sieniņām - oranža nokrāsa norāda, ka tajās vēl ir jods.Taču visam jodam vajadzētu izplūst. Var gadīties, ka jods joprojām ir redzams uz sieniņām, bet reakcija ir palēninājusies, dūmi ir vāji, jūtams, ka tas deg.Šādā gadījumā strauji atver atpakaļplūsmu, pievieno 0,05 - 0,1 g sarkanā fosfora uz 1 g joda, sakrata, aizver atpakaļplūsmu, pilienu pa pilienam pievieno ūdeni, līdz šķīdums ir šķidrs. Tas notiek reti. Reakcijas beigās jods var izdalīties spēcīgāk, kā caurule. Un šķidrums var strauji pacelties uz augšu. Smarža ir ķīmiska, bet ne joda. Jods vairs nenonāk. Šķidrums beidzot ir nokrities. Burbuļi ir mazi.Noņem reaktoru no karstuma. Noņem atpakaļplūsmu.

Tu pietuvini flakonu pie mutes un izpūsti dūmus (to var darīt zem tvaika nosūcēja), līdz tie apstājas.Dažreiz dūmu vispār nav. Nespļaujiet uz to!!! Ātri, ar spēcīgu ūdens strūklu uz 1 g efedrīna = 10 ml no šļirces. Aizveriet to ar tīru vāciņu, aizspiežot to ar pirkstu. Labi sakratiet. Šķidrums kļūst vieglāks, un izlietotais fosfors peld uz augšu. Sakratiet.

Izņemiet no saldētavas bļodu ar sasmalcinātu ledu, un, kad flakons ir atdzisis, ielieciet pusi no tā ledū. Pagaidiet trīs minūtes. Uz 8* adatas uzvelciet kokvilnas kārtu, tualetes papīra kārtu (baltu!) un vēl vairāk kokvilnas (lai izveidotu sava veida filtru).

Izvēlieties šķīdumu, ielejiet to tīrā flakonā, šķidrumam jābūt caurspīdīgam, zaļgani dzeltenas fluorescējošas krāsas (ne duļķainam, ne rozā).Ja tas ir mazliet oranžs, tas ir karbīds, viss jods nav izgājis. Tas nav liela problēma.

Sārmošana:

Šķidrumā iemērc indikatora papīru - tas kļūs sarkans - šķīdums ir skābs. Stikla mucā sārmaini ar dzeramo sodu (vai 30 % sārma šķīdumu), maisot ar šļirces virzuli šķīdumu. Sākumā tas sūkstās stipri, pēc tam mazāk... Nelejiet uzreiz daudz cepamās sodas/līmeņražskābes! Lēnāk ir labāk!
Kad soda pārstāj šņakstīt uz šķīduma virsmas. Kad sodas graudiņš sāk krist uz flakona dibena, tas ir pietiekami.
Indikators ir zaļgani dzeltenīgs, bez zilas krāsas (pH~8-9) (Zilā krāsa nozīmē, ka sāli ir pārāk sārmains.)


Ekstrakcija:

Pēc tam, kad šķīdums kļuvis sārmains, metamfetamīna bāze jāekstrahē ar 50 ml toluola. Katram reakcijā pievienotajam 1 g efedrīna nomērīt 5 ml toluola. Lai to izdarītu, sārmainam šķīdumam pievieno toluolu. Labi sakrata.Ļauj maisījumam sadalīties divās frakcijās. Augšējo organisko slāni uzmanīgi noņem ar šļirci tā, lai metamfetamīna eļļā nenokļūtu ne piliens no apakšējās ūdens frakcijas.Ekstraktu dehidrē virs kalcinēta nātrija sulfāta.Kalcinētu nātrija sulfātu tādā daudzumā, kas vienāds ar 5 % no ekstrakta masas, ievieto hermētiskā traukā un inkubē 8 stundas. Pēc tam ekstraktu (metamfetamīna eļļu) filtrē.

Paskābināšana:

Metamfetamīna hidrohlorīds ir ļoti jutīgs pret ūdeni un nekristalizēsies, ja to paskābina ar sālsskābes ūdens šķīdumu. Sālsskābe veido slāni zem toluola, un metamfetamīns tajā izšķīst. Lai metamfetamīnu izžāvētu, ūdens ir jānoņem.Tāpēc paskābināšanai biežāk izmanto HCL gāzi (lai to iegūtu, skatīt šo saiti http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...as-from-muriatic-and-sulfuric-acids-conc.377/.

Sāciet ekstraktu gāzēt ar HCl gāzi un pārbaudiet pH ar indikatoriem. Kad ir sasniegts pH = 6, paskābināšanu pārtrauc un produktu glabā saldētavā, līdz izkrīt nogulsnes. Nogulsnes filtrē caur papīra filtru un žāvē gaisā. Tas ir viss.


Tagad jums ir labas kvalitātes metamfetamīns.Vai tagad esi apmierināts?
Jā! Zinātne, kuce!



Zyqcn75uH3






 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hipofosforskābes joda ceļš mums visvienkāršākais veids, kā šī metode ir novecojusi
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Kāda ir optimālā refluksa temperatūra un laiks, lietojot - hipofosforskābi - jodu - efedrīnu? Vai tas prasa 8-10 stundas? Vai sarkanā fosfora pievienošana var paātrināt reakcijas laiku?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Pēc reakcijas pabeigšanas gatavajam produktam (metamfetamīna hidrohlorīdam) ir gumijas smarža, kad tas apdeg. Kāda veida piemaisījums tas ir?
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds no jums var man pārdot video, kurā parādīts, kā pagatavot metamfetamīnu ar jodu un pseidoefedrīnu? Es gribu, lai tas būtu profesionāla cilvēka video, nevis kā video, kurā redzams pliks cilvēks, jo uzskatu, ka tas nav perfekts darbs.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei, draugs, man ir piedāvājums. Kādreiz ražoju, izmantojot šo metodi, un esmu domājis, cik labs bija tas sūds, un nolēmu izgatavot nelielu partiju. Es tikko sāku noteikt ķīmisko vielu cenas. Es domāju, tā kā tu tik un tā gatavojies iegūt sarkanā fosfora un joda kristālus savam pavāram, un tā kā tu piedāvāji samaksāt par kvalitatīvu demonstrējošu video... Ja jūs tikai sagādāsiet sarkano fosforu un jodu reducēšanai, es sagādāšu pseidoefedrīnu un uztaisīšu jums instruktāžas video ne tikai par sintēzi, bet arī par dažādiem pseidoefedrīna iegūšanas veidiem no aukstajām tabletēm, joda kristālu izgatavošanu no joda tinktūras, pilnīgi improvizētiem stikla traukiem utt. Ko jūs domājat? Es varētu iztikt tikai ar 3,5 gramiem sarkanā un 10 gramiem joda, tas dotu 10 gramu metamfetamīna partiju. Ko jūs domājat?
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hei Macrocamora tikko izlasīju jūsu ziņu Es esmu nepieciešama a video, kā arī, un man ir tas, kas jums ir nepieciešams, lai d video. Pašlaik man kabatā ir joda kristāli un tīrs sarkans. Es esmu mēģinājis pēdējo gadu, lai veiksmīgi pagatavot uneven bija draugi, kas man teica, ka viņi varētu gatavot mēģināt un nekad nav izdevies Es esmu iztērējis daudz $ un ieguva sūdi no tā. Kā jūs vēlaties to darīt? Vai jūs atrodaties ASV? Es esmu motivēts un man ir apnicis smēķēt šo meksikāņu sūdus, kas man neko nedara. Sazinieties ar mani asap Es esmu kā rel, jo viņi saņemt bijis spēlē kopš 80. gadu vidus un garām reālo sūdi.
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Atvainojiet, tas bija domāts PesudoMicroGravity nevis Macrocamora
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ir ievietots PDF dx41flatline, kurā ir litija baterijas un amonija nitrāts no tūlītējas aukstuma paketes popkastē. Ja kāds to atjauninātu, lai izmantotu pašreizējo amonija jonu, tas būtu
1. AWESOME
2. Vieglākā metode

Es jūs sasaistīšu, ja jūs vai kāds cits to var izstrādāt. Tas ir lejupielādēts šajā vietnē
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Es nekad neesmu saņēmis tādas pašas kvalitātes metožu, kā lietojot bērza reducēšanu pats..... Pat ne tuvu! Un kāpēc jūs domājat, ka šī sintēze ir vieglāka nekā efedrīna reducēšana ar hidrātskābi, kas radīta in situ, izmantojot sarkanā fosfora/joda ceļu? Tāpēc, ka jūs būtībā varat iemest veselas tabletes burkā kopā ar pārējām sastāvdaļām, pirms tam nerafinējot efedrīnu? Jo, godīgi sakot, pat tad, kad es veicu bērza reducēšanu, es sāku ar tīru efedrīnu. Pēc manas pieredzes, visu šo buferu pievienošana reakcijai tikai rada vajadzību pēc vairāk prekursoriem, lai pabeigtu reducēšanu/reakciju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Lielākoties tāpēc, ka reaģenti ir vieglāk uztverami, neceļot uzacis. Vismaz tur, kur es esmu. Es nekad savos 45 gados neesmu redzējis pudelīti joda pie kāda cilvēka mājās. Nevienu reizi, tāpēc, ja tā būtu noticis, tas pievērstu manu uzmanību. Esmu pārliecināts, ka jūs zināt, cik grūti ir dabūt fosfātu, jums tas ir jānokasa no sērkociņu grāmatiņas, un ir tikai dažas citas vietas, kur to dabūt. Litijs ir spēcīgākais reduktors, kam seko magnijs Cinks Nātrijs... lodīdi ir tālu sarakstā.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei, guitargod, atvainojos, kādu laiku neesmu šeit bijis. Es esmu ASV. Varbūt mēs varam kaut ko sarunāt. Starp citu, man nekad nav paticis mets, ko es gatavoju, izmantojot bērza reducēšanu (Shake & Bake metode)tādu, kādu iepriekš aprakstījis Frit Buchner. Jūs teicāt, ka vēlaties veco, labo materiālu, vai ne? Es noteikti varu tev palīdzēt, ja esi ieinteresēts. Sazinieties ar mani, mans draugs! [email protected]
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hei, lai es sazinātos ar jums, izmantojot šo redzesloku vai e-pastu, vai tieši kā. Es neesmu informēts par jaunākajiem diskrētuma veidiem tiešsaistē. Es mēģināju jūsu norādīto adresi, bet šķiet, ka tā man nedarbojas, tāpēc man interesē, vai ir cits veids, kā jūs sazināties ar cilvēkiem, kas nav gmail vai kāds cits. vai jūs izmantojat kaut ko citu, ko man vajadzētu izmantot, lai es noteikti varētu sazināties ar jums.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kā ir ar viena katla metodi? Tas šķiet visvienkāršākais veids, jo mums tikai jāsajauc pseidofedrīns, amonija nitrāts, ēteris, litija metāls, nātrija hidroksīds un nedaudz ūdens uzreiz pudelē un jāsakrata līdz noteiktam punktam, kur tad mēs filtrēsim virsējo slāni un visbeidzot, izmantojot hcl skābes gāzi, "izsālīsim" (kā video terminos) meto. Bet es neesmu pārliecināts par kvalitāti. Un, iespējams, šī procesa negatīvā puse ir tā, ka kratīšanas procesa laikā tas var būt ļoti bīstami, jo tas ir saistīts ar nāvējošu reducēšanu pudelē. Es ir sācis veidot sarakstu no posteņa, es minēju iepriekš, varbūt līdz nākamajai nedēļai man vajadzētu saņemt visas sastāvdaļas. Bet joprojām gaida jebkuru padomu, jo tas nav mans darbs. Lūdzu, labojiet mani, ja trūkst kādas sastāvdaļas.

Atvainojos, jo es neesmu ierakstīt sīkāk par katru soli. Bet gatavs dalīties, ja kāds interesējas par to.

Veselu paldies.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vai jūs varat veikt šo reakciju, hidrogenēšanu zem spiediena, ar maisītāju vai kratītāju? bez sildīšanas? es to darīju ar kratītāju, bet tas darbojas ļoti lēni, vai tas darbojas arī ar efedrīnu?
 

mortuus1995

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kādi ir 5 gramu mērījumi metamfetamīna vērtībā
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Jūs domājat par nepieciešamo prekursoru daudzumu? Es vienmēr izmantoju 1 - 1 - 1/3 attiecību. Tātad, ja jūs gatavojat 10 gramus, lai atvieglotu matemātiku, būtu vajadzīgi 10 grami Pseido, 10 grami Joda un 3,3 grami Sarkanā P. Tad jūsu konkrētajam jautājumam būtu vajadzīgi 5 g Pseido, 5 g Io un 1,61 g Sarkanā kā katalizatora. Ja tas ir tas, ko es izdarīju Mt galvā, ir pareizi! lol!
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Sveiki, paldies par rokasgrāmatu.
Vai toluola vietā var izmantot balto spirtu?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Derēs jebkurš nepolārs šķīdinātājs. Atkarībā no tā, vai tas ir smagāks vai vieglāks par ūdeni, jūs uzzināsiet, vai tas būs virs vai zem jūsu šķīduma Akvijas slāņa, kad tas tiks kombinēts. Jūs vēlaties būt pārliecināts, ka ekstrahējat pareizo slāni!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Atvainojiet, es gribēju teikt: "Darbosies jebkurš nepolārs šķīdinātājs, kas labi nesajaucas ar ūdeni. Neesmu pārliecināts, ko jūs domājat ar balto spirtu, vai jūs domājat, piemēram, "balto gāzi" vai Coleman kempinga degvielu, tad atbilde ir "jā". Tas nav labākais šķīdinātājs, jo ir jācenšas izvēlēties tādu, kas atstāj pēc iespējas mazāk atlikumu, bet tas noteikti derēs.
 
Top