Metamfetamīna sintēze ar P2NP (nav paredzēts personiskai lietošanai, tikai pētniecības nolūkos !!!)

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Sveiki, puiši !

Es atradu meth sintēzi pēc P2NP, tāpēc es dalīties šeit ! :)

Es atkārtoju : /!\ NAV PERSONĀLAI UN NELEGĀLĀI IZMANTOŠANAI, TIKAI PĒTĪŠANAS MĒRĶIEM !!! /!\


Metamfetamīna sintēze:


Galvenā problēma, kas saistīta ar metedrīna sintēzi, ir prekursoru sagāde.
Man zināms, ka fenil-2-propanons ir vistiešākais prekursors, un tas ir
(diemžēl?) ir III sarakstā iekļauta kontrolējama viela. Tam nav
farmakoloģisku iedarbību, un tomēr DEA uzskatīja par piemērotu to regulēt ap 1975. gadu.
Pirmajā sintēzē, ko es sniegšu, tas izmantots kā izejviela. Patiesībā
joprojām ir iespējams atrast šo vielu, kas paslēpta noliktavu telpās daudzās valstīs.
universitātēs, kuras, iespējams, iegādājās šo savienojumu, pirms tas tika kontrolēts.
Mans draugs uzgāja 500 ml, ko izgatavojis Eastman Kodak, noliktavas noliktavā pie
Prinstonā. Kad pirms daudziem gadiem dzīvoju Anglijā, es iegādājos 100 ml, un es iegādājos
pirmo reizi to izmantoju. Reakciju var pabeigt apmēram 6 stundās, un tas dod aptuveni 6 stundas.
Es esmu biologs, nevis ķīmiķis, tāpēc kāds, kas zina, ko viņi dara, var iegūt aptuveni 60 % no iegūtā daudzuma.
iespējams, varētu šo rādītāju uzlabot.

Reaģenti:


1-fenil-2-propanons: 20 gm.


EtOH : 100 ml


Metilamīns 40 % ūdenī: 100 ml


Alumīnija folija: 20 gm


Dzīvsudraba II hlorīds : 150 mg


Iepriekš minēto maisījumu divas stundas maisot refluktē 500 ml kolbā ar apaļu dibenu.
Koncentrē rxn maisījumu pazeminātā spiedienā istabas temperatūrā. Pārlej uz ledus aukstu
KOH sol'n (60 gm apmēram 200 ml ūdens). Šajā posmā var rasties lielas problēmas
var rasties. Atbrīvojas daudz siltuma. Pievienojiet ļoti lēni* un turiet traukā.
ledus vannā. Karstums sadalīs jūsu produktu dievs zina ko, un tas var tikai
nonāks uz griestiem, ja nebūsiet uzmanīgi.) Ekstrakcijas šķīdums ar 125 x 3 ml
etilēteri. Atgūstiet organisko slāni. Ekstrahējiet ēteri ar 3N HCl 25 x 3 ml.
Skābes šķīdumam pievieno 30 ml 6 N NaOH šķīduma (auksts), pievieno vairāk, ja šķīdums ir auksts.
nav ļoti bāzisks. Ekstrahēt bāzisko šķīdumu ar 25 x 3 ml ētera. Izžāvēt virs
bezūdens nātrija sulfātu, filtrē. Atdalīt no ētera (destilēt ar samazinātu spirta saturu).
zem spiediena, ja vēlaties būt izsmalcināti, bet tas nav absolūti nepieciešams) un
atkārtoti izšķīdina bezūdens ēterī 100-200 ml. Burbuļot sausu HCl gāzi (izgatavoju es
HCl pilienu uz koncentrētas sērskābes) caur maisījumu un metedrīna HCl.
vajadzētu ppt. kā baltam pūkainam pulverim.



Nofiltrējiet meth un atkārtojiet otrās un trešās ražas iegūšanu. Turpmākās ražas var būt rozā vai purpursarkanas un
joprojām ir farmakoloģiski efektīvas, bet tās nav ļoti tīras. Es ceru, ka tas
bija tas, ko jūs meklējat.



Es atkārtoju: /!\ \ NAV PERSONĀLAI UN NELEGĀLAI IZMANTOŠANAI, TIKAI PĒTĪŠANAS MĒRĶIEM!!! /!\

 
Top