Metamfetamīns uz amfetamīnu?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Šeit esmu jauna, tāpēc šis, iespējams, ir ļoti muļķīgs jautājums. Es iegādājos "amfetamīnu", bet reaģentu testi rāda metamfetamīna klātbūtni. Es nosūtīšu paraugu testēšanai, lai noteiktu metamfetamīna un amfetamīna attiecību. Es saprotu, ka amfetamīns ir drošāks par metamfetamīnu. Vai ir iespējams šo metamfetamīna+amfetamīna maisījumu izmantot un metamfetamīna daļu pārvērst parastā amfetamīnā?

Lai paskaidrotu, kāpēc es par to jautāju, es plānoju to izmantot tikai darba produktivitātei. Mani neinteresē lietošana izklaides nolūkos.

Paldies, ka veltījāt laiku manam muļķīgajam jautājumam. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To noteikti var izdarīt. Es nekad neesmu apsvērusi šo ideju, tāpēc nezinu, kā to izdarīt, bet es to noskaidrošu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es atzīmēju aptuveni duci metožu no tām, kuras NEprasīja grūti iegūstamas ķimikālijas, tostarp reducēšanu THF uz stundu un,
"MA N-demetilēšanas reaktīvie apstākļi tika pārbaudīti, pārmaiņus lietojot NaOH vai fercianīda koncentrāciju. Rezultāti parādīja, ka pie augstas NaOH koncentrācijas (4 M) reakcijas ātrums palēninājās, bet AP iznākums bija lielāks nekā pie zemas NaOH koncentrācijas. Izmantojot HPLC analīzi, pat augstas sārmainības reakcijas vidē netika apstiprināta d- un ℓ tipa konversija."

4mol nātrija hidroksīda
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Amfetamīns ir tikai nedaudz drošāks, un metamfetamīna sajūta ir gandrīz identiska amfetamīnam, izņemot, protams, ilgāku iedarbību. Būtu nepraktiski to pārveidot par amfetamīnu, un, to darot, jūs diezgan daudz zaudējat. Tas rada dažus jautājumus par to, kas jums patiesībā ir, un es to vispār nelietoju.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Paldies par jūsu ieguldījumu.
Tieši tāpēc es to grasos pārbaudīt laboratorijā. Vienīgais veids, kā pārliecināties, kas tas ir.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nākamais jautājums, ko man vajadzēja uzdot vispirms, ir, kādu reaģentu jūs izmantojāt
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Man vajadzēja precizēt! Izmantojot dancesafe testēšanas komplektu un rezultātu rokasgrāmatu, es izmantoju Marquis (krāsa norādīja uz metamfetamīna vai amfetamīna klātbūtni), Simon's (zilā krāsa norādīja uz MDMA, 5/6-apb, 5-6 mapb, metilona, NEP vai 4-MMC klātbūtni) un Froedhe (reakcijas nebija). Vislabākā atbilstība no šīm vielām ir metamfetamīns. Lai gan, tagad pārskatot tabulu, man vajadzētu veikt testus ar Liebermanu un, iespējams, Mandelīnu, Mekki un Folinu, lai būtu īpaši pārliecināts.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es dabūju 1 dolāru par kathiinīnu
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Liebermans, Mandelīns, Mekke un Folins bija konsekventi attiecībā uz metamfetamīnu/amfetamīnu.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vai esat izmēģinājuši mazgāšanu ar dažādiem šķīdinātājiem?
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nē, man burtiski nav nekādu zināšanu ķīmijā, izņemot NileRed skatīšanos Youtube un ķīmijas 101/102 koledžā lol. Es domāju, ka es gribētu jautāt šeit, tikai lai uzzinātu, kādi iespējamie varianti varētu būt, un pēc tam izmēģināt jebkuru, ko es varētu droši darīt. (Ar cerību, ka man nebūs nekādu iespēju, ko es varētu droši izmēģināt).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metamfetamīns nav tik bīstams, un tas ir recepšu medikaments nelielās devās. Problēmas savienojumi ir izklaides devās. Es parasti smēķēju 20 reizes lielāku terapeitisko devu, lai iereibtu.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Pēc līdz šim uzņemtā līdz 60 mg pulvera es sāku domāt, ka tas varētu būt tikai lielākoties pildviela (piemēram, kofeīns) un gandrīz nekāds mets/amp. Esmu nosūtījis paraugu laboratoriskai pārbaudei, tāpēc pēc dažām nedēļām redzēsim.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Atgriezās laboratorijas rezultāti.
  • Metamfetamīns : 2
  • Metilsulfonilmetāns : 1
Laboratorija diemžēl neziņo par inertiem pildvielām, tāpēc es nevaru pārbaudīt savu pieņēmumu, ka tajā bija arī pildviela. Godīgi sakot, esmu pārsteigts, ka metamfetamīna vispār bija daudz. Katrā ziņā es nedomāju, ka ir vērts mēģināt pārvērst metu parastā ampērā. Jebkurā gadījumā paldies par atbildēm, draugi.
 
Top