Metamfetamīna ar efedrīna vai pseidoefedrīna detalizētu sintēzi?

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, vai kādam ir grāmata vai vadlīnijas par to, kā pagatavot metamfetamīnu efedrīna vai pseidoefedrīna ceļā, kas būtu profesionāli un soli pa solim uzrakstītas?

Es izlasīju grāmatu "Secrets of Methamphetamine Manufacture" ("Metamfetamīna ražošanas noslēpumi") , bet meklēju kaut ko detalizētāku un soli pa solim.

Iepriekš paldies!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vai jums jau ir tīrs efedrīns vai tabletes, vai jums ir nepieciešama efedrīna sintēze?
 
Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Man jau ir 2 kg tīra efedrīna un 3 kg pseidoefedrīna. Man ir vajadzīga detalizēta soli pa solim aprakstīta rokasgrāmata, kā to pārvērst metamfetamīnā! Vai kāds var palīdzēt?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Diemžēl mans draugs šeit nevienu nemāca, pat ja viņi zina, viņi nevar palīdzēt, jo viņi visi melo. Es nezinu, es nezinu, dariet tā, neviens man to nerādīja, pēkšņi divi video ir sarkanais fosfors, tas ir meli.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

Ive lasīt un pārbaudīt šo saiti un arī komentāru, bet mans jautājums ir, vai recepe ir tāds pats daudzums visiem šiem 3 dažādiem efedrīna:

Pseidoefedrīns: 1. Pseidoefedrīns
2. Sudoefedrīns
3. efedrīns
( starp citu, es nevaru atrast visus CAS NUMBER) un (kā atšķirt šos 3)

Vai kaut kas mainīsies?
Piemēram, vai tas attiecas tikai uz galaprodukta iznākumu galaprodukta beigās, vai uz kvalitāti, vai...?

Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, tas ir līdz efedrīnam tabletē. Turklāt jūs saņemsiet met izomēru maisījumu, nevis 100% tādu pašu izomēru kā efedrīns.
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Labi, paldies, jo es gribu pasūtīt beztaras nevis tabletēs, un es redzēju, ka tie ir 3 dažādi nosaukumi daži pulveri daži šķidrumi, tāpēc es gribēju tieši iegādāties labāko, un man nebija īsti ideja par precīzu atšķirību visās šajās 3 opcijās.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Man ir arī detalizēta sintēze, un, ja vēlaties, varu jums palīdzēt.
Bet kur jūs ieguvāt tik daudz PSE? Es gribu nopirkt kādu tīru vielu, bet nevaru to nekur atrast.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Vai jums ir izdevies veiksmīgi sintezēt, izmantojot šo ceļu?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Mans brālis, parasti ir ļoti grūti atrast detalizētu sintēzes rokasgrāmatu. Es visur pierakstu vismazāko informāciju. Un es cenšos soli pa solim izveidot rokasgrāmatu. Ja man tas izdosies, es to pievienošu šeit rakstiskā formā.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Sveiki.

Mans draugs, vai jums nepietiek ar šeit sniegto informāciju?

Otrkārt, lielākā daļa cilvēku šeit veido labākos videomateriālus un labāko informāciju par daudzu veidu zāļu ražošanu, un viņi to izskaidro soli pa solim, kā arī piedāvā bibliotēku ar daudzām grāmatām iekšpusē par informāciju par zālēm un visu, kas jums jāiemācās.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Jā, šeit sniegtā informācija ir pietiekama. Es cenšos teikt, ka iesācēji parasti meklē detalizētāku informāciju. Piemēram, es atrodu dažas nelielas zemsvītras piezīmes no ļoti dažādām vietām un saglabāju tās savās piezīmēs. Ikviens taču vēlas sev sagatavot rokasgrāmatu, vai ne? :)
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Labs darbs, mans draugs, es jūs saprotu.
 
Top