Metkatinona (efedrona/βk-metamfetamīna) sintēze

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ķīmiskās vielas:
KMnO4 [Kālija permanganāts] - to pārdod "Sears" veikalā zilā pudelē. (Kataloga Nr. 4234415)
To izmanto dzelzs noņemšanai no ūdens filtriem.
Pseidoefedrīns HCl - iegādājieties kastīti ar 96 "Equate" tabletēm no Wal-Mart, vai arī derēs Sudafed tabletes.
Izopropilspirts [izopropilspirts 70% beržamais spirts] - Jebkurā pārtikas veikalā vai aptiekā.
Sālsskābe [HCl] - Pārdod kā "sērskābi".
Acetons - Pārdod jebkurā datortehnikas veikalā vai krāsu veikalā.
Destilēts ūdens - pārdod jebkurā pārtikas preču veikalā.
Laboratorijas piederumi:
Sietiņš - Jo mazāki caurumi, jo labāk.
Plastmasas piltuve - pārbaudiet vietējā pārtikas preču veikalā.
Kafijas filtri - Izmantojiet "Maxwell House".
3 Mason burkas, Snapple pudeles, jebkas cits.
Liels krūze - piemēram, stikla krūze no augļu sulas.
Mērglāze - ar marķējumu ML (mililitri)
Šļirce - Šļirce, ko izmanto bērnu barošanai ar muti, ar marķējumu ML (mililitri).
Pyrex trauks - tikai PYREX!
Piekļuve ledusskapim
Piekļuve mikroviļņu krāsnij

Efedrīna ekstrakcija:
Ņem visas 96 tabletes un ievieto tās sietiņā. Pievienojiet nedaudz sasmalcināta ledus, jūs vēlaties vairāk kā
ledus skaidiņas, nevis lielus ledus gabalus. Vienkārši sakratiet sietiņu atpakaļ un atpakaļ, jo
ledus kūst, jūs pamanīsiet, ka sarkanais apvalks no tabletēm atdalās. Iespējams, vēlēsieties
ātri izskalot tabletes vienu vai divas reizes. Kad pamanīsiet, ka lielākā daļa sarkanā pārklājuma ir pazudusi.
(tabletes būs gaiši rozā krāsā), ir pienācis laiks paņemt tabletes un ievietot tās vienā traukā.
no Snapple pudelēm. Tagad jāpievieno 150 ml destilēta ūdens. Tagad ievietojiet burku
mikroviļņu krāsnī (vāciņu atstājiet nost) un karsējiet, līdz ūdens ir karsts, nevis verdošs, bet karsts. Sakratiet
pudeli (ar vāciņu uz vāciņa), līdz visas tabletes sadalās, tad ļaujiet tai nostabilizēties. Izmantojot
plastmasas piltuvi un kafijas filtrus, jūs tagad vēlaties iefiltrēt ūdeni citā Snapple.
pudeli, aizveriet šo pudeli un nolieciet to malā. Jūs gribēsiet nokasīt visu saputojušo efedrīnu.
pulveri no kafijas filtra atpakaļ pirmajā pudelē, pievienojiet 150 ml destilēta ūdens, un
atkal uzsildiet. Filtrējiet, pievienojot ūdeni otrajai Snapple pudelei (kurā jau ir destilēts ūdens).
150 ml no pirmās filtrēšanas). Atkal atkārtojiet šo procesu (vēl 150 ml ūdens).
ūdens).

Tagad vienā pudelē ir 450 ml ūdens, bet otrā - nedaudz smilšu efedrīna. Noslēdziet
pudeli ar ūdeni un ievietojiet to ledusskapī. Izskalojiet otru pudeli un novietojiet
to nolieciet malā. Pudele ar ūdeni satur efedrīna ūdeni.
Tagad jāsagatavo KMnO4 (kālija permanganāta) šķīdums. Atmēriet 7,43 gramus
kālija permanganāta un ielej to tīrā, tukšā Snapple pudelē. Tagad pievienojiet 100 ml
destilēta ūdens, aizver pudeli un dažas minūtes spēcīgi krata. Izmantojot šļirci,
nomēriet 15,5 ml šī šķīduma un pievienojiet to 250 ml destilēta ūdens trešajā Snapple traukā.
pudelē. Noslēdziet, sakratiet un ievietojiet ledusskapī. 15,5 ml ir apmēram viena ēdamkarote (15 ml),
tāpēc, ja jums nav šļirces, varat izmantot tikai ēdamkaroti.
Jums JĀļauj abiem šķidrumiem atdzist. Ja tie nav atdzisuši, reakcija notiks
neizdosies. Tāpēc atstājiet tos ledusskapī uz 4-6 stundām. Es to nevaru pietiekami uzsvērt;
šķīdumiem jābūt aukstiem. Ja esat nepacietīgs cilvēks, ievietojiet tos saldētavā.
līdz virsū izveidojas ledus kārtiņa.

Tagad ir pienācis laiks reālajai reakcijai. Jūs vienkārši sajaucat 265,5 ml KMnO4 (kālija
permanganāta) šķīdumu ar 450 ml efedrīna ekstrakta krūzī. Vienkārši aizveriet, sakratiet un
ielieciet ledusskapī vismaz uz 8, bet ne ilgāk kā 12 stundām.
Pēc aptuveni 8 stundām pārbaudiet, vai maisījums ir violeti iekrāsots, ja ir, tad pārbaudiet.
ļaujiet tai nostāvēties vēl aptuveni stundu. Kad redzat, ka violetās krāsas vairs nav, izņemiet
šķīdumu no ledusskapja. Tam vajadzētu smaržot saldi, nedaudz līdzīgi pistāciju saldējumam.
Tagad jāpievieno 100 ml izopropilspirta. Tas tiek darīts, lai atlikušais
kālija permanganātam būs kas cits, ko oksidēt (efedrīna vietā). Tikai
ļaujiet šim maisījumam nostāvēties istabas temperatūrā apmēram 2 līdz 3 stundas.

Tagad jūsu maisījumam jābūt aptuveni istabas temperatūrā; ir pienācis laiks filtrēt. Uzstādiet piltuvi
pār vienu no iepriekš izmantotajām Snapple pudelēm (vispirms izmazgājiet Snapple pudeli). Ievietojiet apmēram divas
vai trīs kafijas filtrus piltuvē un lēnām ielej šķīdumu caur tiem (lēnām, lai
visas apakšā esošās daļiņas neizplūstu un neaizsprostotu filtru). Iespējams, jūs
būs jāfiltrē trīs vai četras reizes. Jūs vēlaties, lai šķidrums būtu pēc iespējas dzidrāks.
Jums ir jānoregulē pH aptuveni līdz 5 līdz 6,5. Lai to izdarītu, izmantojiet nedaudz sērskābes. Tikai
Pievienojiet dažus pilienus, nav nepieciešams daudz. Kad esat panācis pareizo pH, uzkarsējiet galīgo maisījumu.
un ļaujiet tam kādu laiku nostāvēties. Tagad izfiltrējiet to caur pieciem kafijas filtriem. Tas ir jūsu filtrs.
pēdējā iespēja no tā izņemt visus atkritumus. Šķidrumam jābūt gandrīz pilnīgi dzidram. Ko jūs
ir metkatinons. Ja vēlaties, šķīdumu varat izdzert. Lielākā daļa cilvēku gribētu
tomēr dod priekšroku kristāliskam pulverim. Tātad pārejiet pie nākamā soļa.

Ielejiet visu šķidrumu Pyrex traukā un novietojiet to uz plīts uz aptuveni 3 stundām zemā temperatūrā.
karstumā, lai iztvaicētu lielāko daļu šķidruma. Kad pamanīsiet, ka jums ir pārsvarā gumijveida
atlikusi gumijveida viela, noņemiet trauku no plīts. Tagad varat izmantot žāvētāju vai
vienkārši atstāt trauku ārā apmēram uz vienu dienu. Būs pamanāmi kristāli trauciņā.
kristāli būs gumijveidīgi, tāpēc vienkārši pievienojiet nedaudz acetona. Metkatinons nav
acetonā nešķīst, bet otra gumijveida viela šķīst. Pēc acetona pievienošanas to sakratiet.
nedaudz samaisiet. Kad gumijveida viela izšķīst, izlejiet to. Jums vajadzētu pamanīt brūnganu līdz
balti kristāli, tas ir jūsu metkatinons! Iespējams, ka tas būs jādara vēlreiz, tikai ļaujiet, lai
izžāvējiet kristālus un pievienojiet vairāk acetona. Kad visi kristāli ir izžuvuši, noskrāpējiet kristālus.
no trauka kaut kur ieberiet.


Jums vajadzētu būt apmēram 3 gramiem metkatinona HCl.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vai tam noderēs Sudafed? Tajos ir daudz paracetamola un kofeīna...?
If i got Sudafed capsules and did a cold water extraction for step one or is that what your microwave to heat the water step is doing, dissolving the paracetamol?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tikko apskatīju Sudafed kapsulas - tās nesatur pseidoefedrīna HCL, tās satur fenilefrīna HCL, tāpēc šajā ekstrakcijā/sintēzē tās, iespējams, nav izmantojamas.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Labi, tātad Apvienotajā Karalistē ir pieejams viens Sudafed zīmols (Sinus Pressure and Pain Relief), kas satur pseidoefedrīnu. Būtu ļoti dārgi saražot pat nelielu daudzumu šādā veidā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
1985. gadā zvanīja, viņi vēlas savu sintēzi atpakaļ. Iedomājieties, lietojat Sudafedu un no tā gatavojat M-kat, ar sears kmno4! 😂 Metamfetamīnu nav grūtāk pagatavot, ķīmiskās vielas nav grūtāk iegūt, un tas, iespējams, ir par 30 % vai vairāk stiprāks.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mani ļoti interesē šī viela - agrāk tā bija visur, tagad, šķiet, tās nav nekur, bet vai M-Cat 4MMC nav mefedrons? Tas nav tas pats.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
M-kat, metilkatinīns. Mm-cat? Mūūūūū! Amfetamīns līdz metamfetamīns. Daži to visu dēvē par spīdu. Es neesmu piekritējs sarunvalodas nosaukumiem, bet cilvēki uz tevi smieklīgi skatās, kad tu viņiem piedāvāji iedzert benzoilekgonīna metilestera. 🤷
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es esmu tikai zāļu entuziasts. Es smaržoju pēc kaķu čurkām. Pagājušajā mēnesī es gulēju 40 stundas 😜
 

Savaş Avşar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ko citu var izmantot efedrīna vai pseidoefedrīna vietā (kā alternatīvu)
Diemžēl vienīgās zāles, kas manā valstī nav pieejamas, ir efedrīns un pseidoefedrīns.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Es mēģināju veikt šo sintēzi, un galu galā tā izskatījās un tai bija karameles konsistence. Nekādu kristālu vispār nebija. Es izmantoju tabletes, kas saturēja kukurūzas cieti, povidonu, laktozi un magnija stearātu. Tā vietā, lai pievienotu tabletes mikroviļņu krāsnī uzsildītam ūdenim, es tās pievienoju etanolam, tad etanolu iztvaikoju, un tas ieguva karameles konsistenci. Pēc tam karameļveida pseidoefedrīnam es pievienoju tādu pašu daudzumu ūdens, kā norādīts receptē. Pēc tam es rīkojos, kā norādīts receptē, bet krāsas izmaiņas parādījās uzreiz pēc 1-2 stundām, nevis pēc 8-10 stundām. Es tik un tā gaidīju 8 stundas, tad es to izfiltrēju un atstāju uz letes, un es gribēju pievienot hcl, bet es nevarēju, jo nebiju mājās, un galu galā es to pievienoju 3 dienas pēc maisījuma filtrēšanas. Es pievienoju 1,5 ēdamkarotes hcl, es mēģināju pārspīlēt, jo tajā laikā man nebija ph sloksnes. Pēc tam es izvārīju šķidrumu, un man atkal palika šī karamelei līdzīgā viela. Es mēģināju to pārkristalizēt acetonā, bet tas nedeva rezultātu, tā joprojām bija karameļveida. Kas izraisīja šīs sintēzes neveiksmi? Vai tā ir ar tabletēm, ekstrakcijas metodi, vai es pievienoju hcl pārāk vēlu, vai pievienoju pārāk maz hcl? Vai arī man šī sintēze izdevās un man vajadzēja tikai ļaut tai vēl nedaudz nožūt? Lūdzu, palīdziet.
 
Top