Question Metkatinona sintēzes jautājums

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Tātad es izlasīju par "5 minūšu metkatinona sintēzi (no pseidoefedrīna)", nākamais jautājums ir šāds:

Kā es varu viegli veikt kristalizāciju?
2. Ar ko es varu aizstāt KMnO4 vai kur es varu to iegūt vai atrast (kāds oksidētājs man ir vajadzīgs?).
3. Vai metkatinons ir līdzīgs metamfetamīnam, tikai tas ir spēcīgāks vai vājāks?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
2. Kālija permanganāts nav jāaizstāj. Tas bieži vien ir viegli pieejams kā ūdens attīrīšanas ķimikālija. Meklējiet tīmekļa veikalos, kas specializējas ūdens attīrīšanā mājas lietošanai.

3. Metkatinons nav saistīts ar metamfetamīnu. tas nav amfetamīns, tas ir katinons. Prefikss "meth" rodas no metilgrupas klātbūtnes molekulā, nevis no jebkādas saistības ar metamfetamīnu.
Efekts bieži tiek salīdzināts ar metapampetamīnu, jo abi ir stimulanti. Taču daudzas reizes cilvēki šo salīdzinājumu izmanto, lai paskaidrotu, ar ko tas atšķiras no metamfetamīna.
Tāpat kā ar visiem psihoaktīvajiem stimulantiem, efekts var atšķirties atkarībā no cilvēka. Esmu lasījis pieredzes ziņojumus, kuros cilvēki ir kā "dullie" un nedomā, ka tas vispār sniedz kādu patīkamu efektu, līdz cilvēkiem, kas izjūtintensīvu eiforiju un enerģiju. Es iesaku jums pašiem apskatīt Erowid pieredzes krātuves.
 
Top