Amfetamīna sintēzes metodes

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Es meklēju metodi amfetamīna sintēzei savā laboratorijā. Man ir ķīmijas zinātniskais grāds, bet gandrīz nav pieredzes. Tāpēc nezinu, kādu sintēzes metodi izvēlēties.

Būtu noderīgi, ja kāds no jums, kam ir pieredze šajā jomā, varētu aprakstīt vai norādīt uz sintēzes metodēm, to priekšrocībām un trūkumiem, piemēram: ražošanas izmaksas, ķīmiskā sarežģītība, iznākums, cik viegli vai grūti ir iegūt prekursorus no tirgus, cik viegli vai grūti ir iegūt tīru produktu (man ir svarīgi iegūt kvalitatīvu produktu, lai tas būtu drošs lietošanai mūsu līdzcilvēkiem), ilgums un citi būtiski apsvērumi.

Paldies.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ņemot vērā reaģentu pieejamību, amfetamīna sintēzi var apgūt dažos mēģinājumos. Vispirms iesaku noskaidrot, vai ir pieejams viens no diviem sintēzei piemērotiem reaģentiem. Tie ir fenilacetons (CAS 103-79-7) vai 1-fenil-2-nitropropēns (CAS 705-60-2). Ja vienu no tiem var atrast, var izvēlēties sintēzes metodi.
 

TJD

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Sveiki, vai jūs zināt soli pa solim sintēze no p2p pārāk amfetamīns nepieciešamie materiāli un iekārtas
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hei, puisis, kāds man iesaka, ka, tie amfetamīni varētu būt sintēze no benzilhlorīda. Pārtaisi to vispirms Grignāra reaģentā, tad reaģē ar acetaldehīdu, tad varētu iegūt spirtu. Reaģējot ar amonjaku vai dimetilamīnu, jūs iegūtu produktu. Nav iesaistīts kaitīgs metāls, nav iesaistīts arī aizliegts reaģents. Tikai vairāki paraugu ņemšanas posmi, un jūs varat iegūt īpaši tīru produktu. Ko jūs domājat par šo metodi, es to neesmu izmēģinājis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, es domāju par šo tēmu, bet šī viela ir ārkārtīgi nepatīkama (ir spēcīga smaka). Es šeit minēju šo veidu. Vai esat pārliecināts, ka benzilhlorīds jūsu valstī nav aizliegts? @HIGGS BOSSON
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
jā, es esmu pārliecināts, ka tas ir pieejams manā reģionā. Kas attiecas uz spēcīgo smaku, varbūt mums ir vajadzīga dūmu nosūcēja vai maska, vai kaut kas cits. Bet diemžēl gan ēters, gan THF šeit ir aizliegti šķīdinātāji.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Paldies. Es vairāk izpētīšu par šo metodi.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Paldies par papildu informāciju.
 
Top