Metilamonija hlorīds (pazīstams arī kā metilamīna HCL) pret amonija hlorīdu

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tāpēc es izgatavoju vēl vienu metilamīna HCL partiju saskaņā ar oriģinālo patentu, sajaucu to ar ekvivalentu NaOH daudzumu ( ekvivalents HCL, kopumā 2:1:NaOh : CH³NH²hcl( potenciāli.pievienoju nedaudz ūdens un sildīju, radot uzliesmojošu gāzi. Es pārbaudīju savas piezīmes un sapratu, ka amonjaks ir uzliesmojošs arī 18 % koncentrācijā, tāpēc šis tests neko nepierāda. Kā es varu noteikt, vai mans produkts ir metilamonija hlorīds vai amonija hlorīds?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
N-butilspirts karstā veidā šķīdina MeNH2.HCl, bet ne amonija hlorīdu. Šādā veidā jūs atdalāt abus. Arī IPA darbojas, bet ekstrakstā būs nedaudz amonija hlorīda, taču šis daudzums ir nenozīmīgs attiecībā uz turpmākajām reakcijām, jo primārais amīns ir daudz spēcīgāks nukleofils nekā amonjaks, ~ 20 reižu spēcīgāks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Paldies par atbildi, man ir daudz bezūdens IPA, kas sēž apkārt. Par to, lai noskaidrotu, kas man šeit ir
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Protams, ar IPA. Jūs taču domājat par metanolu?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
N-butilspirts MeNH2.HCl ekstrakcijai no amonija hlorīda putras un MeNH2.HCl, gatavojot to no formaldehīda/heksamīna/HCl. MeOH un EtOH nedarbojas labi, bet IPA ir labs.

Pašajai reakcijai var izmantot vai nu ūdeni, vai etanolu un HCl, tas ir visur, sciencemadness vai Lambdasyn - meklējiet tur.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kādam nolūkam es destilēju metanolu no vējstiklu mazgāšanas šķidruma? Lai attīrītu mājās gatavotu hloroformu? Ir pagājis tik ilgs laiks, kopš es to lasīju, ka es aizmirsīšu. Man ir arī encefalopātija. Un es neesmu gulējis 40 stundas.
 
Top