Metilona kratīšanas un cepšanas sintēze?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Sveiki, es redzēju Metilona sintēzi, un izskatās, ka tā ir diezgan līdzīga 4mmc sintēzei, ar gandrīz tādiem pašiem soļiem..

Ja es 2B4M aizstātu ar 2-brom-3',4'-(metilēndioksi)propiofenonu, tas varētu darboties?

Tas ir pieņēmums, tāpēc es, iespējams, kļūdos:

1. Ievietojiet 10 g 2-brom-3',4'-(metilēndioksi)propiofenona un 50 ml DCM un maisiet, līdz 2B34MP izšķīst.
2. Ielej 20ml M40% ūdens un 10 minūtes maisa (kolba ir jānoslēdz, lai M40 gāze neizplūstu).
3. Atdaliet divus slāņus un saglabājiet apakšējo slāni (metilona brīvā bāze DCM).
4. Lai noņemtu visu metilamīnu no augšējā slāņa, 3,4 reizes mazgā ar destilētu/demineralizētu ūdeni.
5. Ņem 4-5 ml HCl skābes un pievieno pilienu pa pilienam, līdz pH ir 5-6, un lēni maisot pievieno.
6. Pievieno 50 ml auksta acetona (tīra) un joprojām lēni maisot
7. Kad ir izveidojies balts piens, filtrējiet to ar filtrpapīru vai krekla gabaliņu, vai smitg.
8. Ja metilons nav pietiekami tīrs, varat ievietot metilonu filtrā vai krekla gabalā un lēnām pievienot acetonu, lai atdalītu pārējos piemaisījumus.

Tas šķiet labi, bet es nedomāju, ka tas ir iespējams, ja kāds var man paskaidrot, vai šī metode ir laba vai nē?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kopumā visiem katinoniem ir nepieciešams vienāds vienkāršs veids, un, ja sintēzi sāksiet no 52190-28-0 laboratorijas tehniskās pakāpes, jums nebūs problēmu pielāgot sintēzi jūsu kratīšanas un cepšanas formai, protams, daži pielāgojumi, piemēram, palielināt laikus un veikt ekstrakciju no ūdens fāzes, jo noteikti tajā būs saglabājies kāds produkts, bet kopumā jūsu skaidrojums ir pareizs un tas darbosies labi.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jā, varbūt 10 minūtes ir pārāk īss laiks, es domāju, ka varu maisīt, līdz metilona frībāze vairs nemaina krāsu, es domāju, ka es pārbaudīšu, bet idk, kur es varu nopirkt 10-20g 52190-28-0, es redzēju made-in-china ect, bet es domāju, ka MOQ ir 1kg vai smtg, un, ja viņi dara paraugu, kuģniecības nodokļi būs dārgi asf, un es nevēlos pieskarties Brome, es esmu iesācējs, tāpēc es esmu uzmanīgs, un man nav ķīmijas lietas (brilles, kolba, kondensators ..) jebkurā gadījumā, tāpēc ;)

Un, kā jums ir šī rozā krāsa jūsu Bk-MDMA? :love:
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sveiks draugs, šī rozā krāsa tika pievienota rekristalizācijas fāzē, pievienojot pārtikas rozā pulverveida krāsvielu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
krāsas pievienošana neietekmē produkta kvalitāti
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
uz dcm nav aminēšanas reakcijas 30 min.XD
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mana kļūda, es nepareizi izlasīju, tas ir ar NMP, nevis DCM, DCM bija paredzēts bromēšanai.

Tātad, izmantojot DCM, 2 stundas ir labi**.
 
Top