Looking for a vendor Metilfenidāts

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sveiki visi,

Es meklēju tīra metilfenidāta kristālu/pulveru piegādātāju.
Man nav vajadzīgas tabletes/tabletes/kapsulas.

Man nav vajadzīgi lieli daudzumi, tikai trīs vai četri grami.

Paldies
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Vai esat atradis avotu?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es to darīju jau pirms daudziem gadiem, tomēr neatceros, kur, es apskatīšos. Es it kā zaudēju interesi par metilfenidātu, jo izmantoju to, lai kādam palīdzētu atbrīvoties no koksa, un izrādījās, ka amfetamīna + mdma maisījums dara vēl labāku darbu...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Paldies par atbildi, cubesquare! Amph + MDMA ir lieliski, bet man šķiet, ka fenidāti ir funkcionālāki, kad runa ir par koncentrēšanos un sarežģītiem uzdevumiem.

Ja jūs zināt labu metilfenidāta, etilfenidāta vai izopropilfenidāta pārdevēju, lūdzu, dodiet man zināt. Vietā, kur es atrodos, metilfenidātu nevar dabūt pat ar ārsta recepti - tā nav noliktavā.

Tāpat, ja jūs zināt kādu ritalīnskābes pārdevēju, izskatās, ka šī kopiena var sniegt labu padomu, kā to konvertēt.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Hei tur. Jā, tas bija, lai tiktu vaļā no koksa.
Es regulāri lietoju mazas amfetamīna sulfāta devas.
Tikai no rītiem, mazāk nekā 30 mg. Man ir darbs, kurā nepieciešama pilnvērtīga kognitīvā funkcija un augsts koncentrēšanās līmenis.
Man metilfenidāts šeit neko nepalīdzēja.
Manā gadījumā AS darbojas lieliski.
Katru dienu 45 minūtes pirms ēšanas es lietoju arī 1 mg melatonīna.
Racēmiskais amfetamīna sulfāts man darbojas tāpat kā adderall, es domāju...
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Es esmu uz tā paša ceļa ar amfām, bet man šķiet, ka fenidāti labāk atbilst manai mērķauditorijai.

Patiesībā neesmu izmēģinājis metilfenidātu, tikai etilfenidātu un izopropilfenidātu. Kad es biju bērns, ADHD kā slimība manā valstī nepastāvēja, tāpēc man nekad netika diagnosticēta.

Man šķiet, ka gan amfetamīns, gan fenidāti man palīdz tikt galā ar koncentrēšanās spējām, turklāt pēdējie ir efektīvāki. Kas attiecas uz piegādi, izskatīšu ritalīnskābi.
 
Top